صفحه 55 از 57 نخستنخست ... 545464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 563

موضوع: تحصیل در دانشگاه Shanghai Jiao Tong University

Junior Member Keiv4n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering - NTHU

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه Shanghai Jiao Tong University

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    چه سوالات مسخره و کاملا شخصیی. دوست دختر داری یا نه ؟! به تو چه این چیزا بگو
    کرونا ویروس نظرت چیه! هیچی گند زدین به دنیا
    بیشتر هدفشون فکر کنم سنجیدن سطح زبان انگلیسیه تو این مصاحبه ها. البته نمیدونم درست فکر میکنم یا نه.

دوست دختر به طور خاص که ندیدم بپرسن تا حالا ولی سوال در مورد همراه رایجه میخوان ببینن میتونی با بورس دانشگاه زندگی کنی یا نه. اگه همراه داشته باشی ریسکت میره بالا
    در مورد کرونا هم احتمالا میخواستن ببینن با حزب کمونیست مشکل داری یا نه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Keiv4n نمایش پست ها
    بیشتر هدفشون فکر کنم سنجیدن سطح زبان انگلیسیه تو این مصاحبه ها. البته نمیدونم درست فکر میکنم یا نه.

Member

چه سوالات مسخره و کاملا شخصیی. دوست دختر داری یا نه ؟! به تو چه این چیزا بگو
    کرونا ویروس نظرت چیه! هیچی گند زدین به دنیا

نکته اول این هست که میخوان سطح زبان شما رو سنجش کنن پس خیلی شباهت به آزمون های اسپیکینگ آیتلس داره،
    دوم مساله متاهل بودن امری هست مهم، هم از لحاظ پوشش مالی و هم از لحاظ بیمه چون اگر فاند رو استاد بده باید بیمه همراه رو هم پوشش بده پس مهم هست که بدونه، شما برای اینکه در چین ویزای همراه بگیرید باید تمکن مالی داشته باشید که دانشگاه این پارامتر ها رو در نظر میگیره،
    نکته آخر اینکه مسایل زندگی در کنار تحصیل برای خیلی استادا مهمه، از من تو مصاحبه در مورد ورزش مورد علاقم پرسیدن، در ظاهر اصلا موضوع مهمی نیست ولی در عمل هیچ استادی دانشجوی با هوش ولی افسرده و دپرس نمیخواد

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Krishnariat نمایش پست ها
    نکته اول این هست که میخوان سطح زبان شما رو سنجش کنن پس خیلی شباهت به آزمون های اسپیکینگ آیتلس داره،
    دوم مساله متاهل بودن امری هست مهم، هم از لحاظ پوشش مالی و هم از لحاظ بیمه چون اگر فاند رو استاد بده باید بیمه همراه رو هم پوشش بده پس مهم هست که بدونه، شما برای اینکه در چین ویزای همراه بگیرید باید تمکن مالی داشته باشید که دانشگاه این پارامتر ها رو در نظر میگیره،
    نکته آخر اینکه مسایل زندگی در کنار تحصیل برای خیلی استادا مهمه، از من تو مصاحبه در مورد ورزش مورد علاقم پرسیدن، در ظاهر اصلا موضوع مهمی نیست ولی در عمل هیچ استادی دانشجوی با هوش ولی افسرده و دپرس نمیخواد
    پس تقریباً حدسم درست بود. امیدوارم نتیجه رو زودتر اعلام کنن.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوستان

این موضوع از دید من عجیب نیست و خیلی الان سوال عادی ای محسوب میشود. کشورهای اروپایی دوست دختر نمیگویند و پارتنر میگوید که جایگزین همسر ازدواجی و هر ارتباط عاطفی دیگر هم هست و سوال از آن تا حدی طبیعی شده است. اتفاقا معمولا وقتی از کسی این سوال میشود که مصاحبه کننده تا حد زیادی از شرایط دیگر دانشجو مطمین است یعنی علامت شاید حتی خوبی باشد.

نکته هم واضح است که روش زندگی میتواند بر احتمال موفقیت دانشجو در تحصیل تاثیر بگذارد. کسی سبک زندگی پر خطری دارد یا اینکه طلاق گرفته است یا خدای نکرده فرزند همراه با معلولیتی دارد یا بدهی دارد یا افسردگی دارد...احتمال بیشتری دارد که موفق نباشد.

از طرفی داشتن همسر و در ارتباط عاطفی سالم بودن؛ ورزش مرتب , داشتن منابع مالی نسبتا کافی و ثبات شخصیتی... همه نشانه هایی است -همانطور که دوستمان هم گفته اند- که سبک زندگی دانشجو طوری است که میتواند با دقت به درسهایش متمرکز شود.

از دید من سوال خیلی عادی است و دلیل آن هم روشن است و مصاحبه کننده درست سوال کرده اند.

امید که نتیجه برای دوستمان Keiv4n مثبت باشد و ایشان بتوانند از فرصت استفاده کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Itsjustmaybe نمایش پست ها
    دوست دختر به طور خاص که ندیدم بپرسن تا حالا ولی سوال در مورد همراه رایجه میخوان ببینن میتونی با بورس دانشگاه زندگی کنی یا نه. اگه همراه داشته باشی ریسکت میره بالا
    در مورد کرونا هم احتمالا میخواستن ببینن با حزب کمونیست مشکل داری یا نه.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Banned

در 4 تا مصاحبه هایی که تا الان داشتم از این فضولی ها ندیدم من.
    نظرت در مورد کرونا چیه؟!! چرا سرعت اینترنت در ایران کمه؟ میخوای بزودی ازدواج کنی قصد داری؟
    هدف سنجدین زبانه؟! آیا سوالات دیگری نیست برای سنجیدنش؟
    دوس دختر داری نداری کسی میتونه همه اینا رو الکی هم جواب بده اگر دلیل سوال مشخص باشه

Member

در 4 تا مصاحبه هایی که تا الان داشتم از این فضولی ها ندیدم من.
    نظرت در مورد کرونا چیه؟!! چرا سرعت اینترنت در ایران کمه؟ میخوای بزودی ازدواج کنی قصد داری؟
    هدف سنجدین زبانه؟! آیا سوالات دیگری نیست برای سنجیدنش؟
    دوس دختر داری نداری کسی میتونه همه اینا رو الکی هم جواب بده اگر دلیل سوال مشخص باشه
    بله، تجربه ها متفاوت هست،
    ویرایش توسط Krishnariat : April 23rd, 2020 در ساعت 06:01 PM

ApplyAbroad Superstar

تجربه ها متفاوت هست،
    و همینطور دیدگاهها. از قشنگیهای این انجمن همین تفاوتهاست.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوستان

این موضوع از دید من عجیب نیست و خیلی الان سوال عادی ای محسوب میشود. کشورهای اروپایی دوست دختر نمیگویند و پارتنر میگوید که جایگزین همسر ازدواجی و هر ارتباط عاطفی دیگر هم هست و سوال از آن تا حدی طبیعی شده است. اتفاقا معمولا وقتی از کسی این سوال میشود که مصاحبه کننده تا حد زیادی از شرایط دیگر دانشجو مطمین است یعنی علامت شاید حتی خوبی باشد.

نکته هم واضح است که روش زندگی میتواند بر احتمال موفقیت دانشجو در تحصیل تاثیر بگذارد. کسی سبک زندگی پر خطری دارد یا اینکه طلاق گرفته است یا خدای نکرده فرزند همراه با معلولیتی دارد یا بدهی دارد یا افسردگی دارد...احتمال بیشتری دارد که موفق نباشد.

از طرفی داشتن همسر و در ارتباط عاطفی سالم بودن؛ ورزش مرتب , داشتن منابع مالی نسبتا کافی و ثبات شخصیتی... همه نشانه هایی است -همانطور که دوستمان هم گفته اند- که سبک زندگی دانشجو طوری است که میتواند با دقت به درسهایش متمرکز شود.

از دید من سوال خیلی عادی است و دلیل آن هم روشن است و مصاحبه کننده درست سوال کرده اند.

امید که نتیجه برای دوستمان Keiv4n مثبت باشد و ایشان بتوانند از فرصت استفاده کنند.
    مرسی خیلی لطف کردید. امیدوار شدم نسبت به حرفتون. امیدوارم اونا هم راضی بوده باشن از مصاحبه.

Member

دوستان آخرین رانکینگ جهانی دانشگاه:

QS world global: 60
    ARWU world global: 82
    Times world global: 157
    USnews world global: 136

و آخرین رانکینگ مهندسی:

QS world engineering: 26
    ARWU world engineering: 16
    Times world engineering: 41
    USnews world engineering: 8

این نکته رو هم باید بگم که دانشگاه جیاوتانگ در رشته مکانیک از لحاط محبوبیت، امکانات، بودجه و رانکینگ ملی رتبه اول رو در چین داره، ولی در رشته های دیگه رتبه های دوم تا پنجم رو تونسته کسب کنه، به عنوان مثال در رشته عمران دانشگاه تانجی همیشه بیشترین بودجه ها و اعتبار رو در بین دانشگاه های دیگه چینی از جمله تسینگوا داره،

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)