صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 97

موضوع: سوالاتی که در سایر تاپیکهای تالار تحصیل در آمریکا نمی گنجند

پیش فرض پاسخ : سوالاتی که در سایر تاپیکهای تالار تحصیل در آمریکا نمی گنجند

دوستان من قصد اپلای برای مستر دارم و میخواستم برای دانشگاه های آمریکا هم اپلیکیشن بفرستم ولی اطرافیانم میگن که کار اشتباهیه و حتی اگه پذیرش هم بگیرم ویزا نمیدن. آیا این درسته؟
    کلا باید دور آمریکا رو خط کشید؟
    ویزای معتبری قبلا نگرفتم وضع مالی چشمگیریم ندارم

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

ویزای امریکا مساله مهمی است و ویزای استرالیا هم مساله مهمی است و اساسا برای بچه های ایرانی به دلایل مختلف و به اندازه های مختلف ویزا مشکل ساز است. احتمالا کسانی که این پیشنهاد را به شما داده اند مساله استفاده بهینه و ... را در نظر داشته اند.

از دید من در شرایط فعلی همه فرصتها را هر کجا که هست دنبال بفرمایید. به قول اصطلاحی leave no stone unturned هر کشوری که احتمالی بود اگر فرصت و انرژی دارید اقدام بفرمایید به امید خدا یکی درست آخر موفق از کار در میاید و راهی میشوید.

البته حتما در نظر دارید که فاند برای ارشد خیلی کم است و زحمت زیادی لازم هست تا کسی بتواند موفق شود. با اینحال محال نیست.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_starlinga نمایش پست ها
    دوستان من قصد اپلای برای مستر دارم و میخواستم برای دانشگاه های آمریکا هم اپلیکیشن بفرستم ولی اطرافیانم میگن که کار اشتباهیه و حتی اگه پذیرش هم بگیرم ویزا نمیدن. آیا این درسته؟
    کلا باید دور آمریکا رو خط کشید؟
    ویزای معتبری قبلا نگرفتم وضع مالی چشمگیریم ندارم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاه‌های آمریکا 2019 (پست اول الزامی)

دانشگاه ازاد واسه امریکا قابل قبول هست؟به کسی که ازاد درس خونده فاند میدن؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست بسیار عزیز

بلی. مشروط به داشتن شرایط دیگر پذیرش صرف تحصیل در دانشگاه ازاد مانعی نیست.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar_speed نمایش پست ها
    دانشگاه ازاد واسه امریکا قابل قبول هست؟به کسی که ازاد درس خونده فاند میدن؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر برای دکترا قصد اقدام دارید مشکل اول شما سن و گپ تحصیلی نیست بلکه نداشتن نمره GRE و مقاله است.
    ممنونم از پاسخگویی شما،
    تا چه سنی شانس برای پذیرش دارم ، اگر بخواهم برای GRE هم زمان بگذارم شاید یک تا دو سال دیگه هم زمان ببره، البته مقاله را واقعا نمیدانم باید چه کار کنم اما به هر حال اگر بتوانم، نهایتا تا 38 سالگی آیا باز هم شانسی دارم ؟
    ممنون از پاسخ شما

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan_rz نمایش پست ها
    ممنونم از پاسخگویی شما،
    تا چه سنی شانس برای پذیرش دارم ، اگر بخواهم برای GRE هم زمان بگذارم شاید یک تا دو سال دیگه هم زمان ببره، البته مقاله را واقعا نمیدانم باید چه کار کنم اما به هر حال اگر بتوانم، نهایتا تا 38 سالگی آیا باز هم شانسی دارم ؟
    ممنون از پاسخ شما
    دوست عزیز هموانطور که دوستمون اشاره کردند در دانشگاههای کانادا و آمریکا محدودیت سنی قانونا در نظر نمیگیرند ولی خب نرمال این است که تا 40 سال وارد دکترا شوید.
    در ضمن جی آر ای یک یا دو سال وقت نمیخواد! قسمت مربوط به جی آر ای رو بخونید بودند دوستانی که سه الی چهارماهه نمرات خوبی کسب کرده اند. شما هم که رشته برق هستید با صرف همین زمان بنظر میاد بتونید نمره خوبی خصوصا در کوانت کسب کنید.
    دوست عزیز بطور کلی در تمام مراحل زندگی آدم باید فقط تلاششو کنه و نتیجه رو ما تعیین نمیکنیم. چه من و چه دیگر دوستان نمیتوانند بطور قطع بگویند شما پذیرش میگیرید یا نه. فقط تجاربمان را در اختیار قرار میدهیم.
    موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan_rz نمایش پست ها
    ممنونم از پاسخگویی شما،
    ممنون از پاسخ شما
    There is no any specific age limitation for USA universities admission.
    one of my close friend who was around 40 y.o. got admission from Illinois at Champaign last year

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    دوست عزیز هموانطور که دوستمون اشاره کردند در دانشگاههای کانادا و آمریکا محدودیت سنی قانونا در نظر نمیگیرند ولی خب نرمال این است که تا 40 سال وارد دکترا شوید.
    در ضمن جی آر ای یک یا دو سال وقت نمیخواد! قسمت مربوط به جی آر ای رو بخونید بودند دوستانی که سه الی چهارماهه نمرات خوبی کسب کرده اند. شما هم که رشته برق هستید با صرف همین زمان بنظر میاد بتونید نمره خوبی خصوصا در کوانت کسب کنید.
    دوست عزیز بطور کلی در تمام مراحل زندگی آدم باید فقط تلاششو کنه و نتیجه رو ما تعیین نمیکنیم. چه من و چه دیگر دوستان نمیتوانند بطور قطع بگویند شما پذیرش میگیرید یا نه. فقط تجاربمان را در اختیار قرار میدهیم.
    موفق باشید
    ممنونم ، لطف کردین. درست میفرمایید باید تلاش کرد.... این پست شما خیلی به من امیدواری داد. منم برای شما آرزوی موفقیت میکنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    There is no any specific age limitation for USA universities admission.
    one of my close friend who was around 40 y.o. got admission from Illinois at Champaign last year
    ممنونم ، این پست شما به من خیلی امیدواری داد...

Junior Member

سلام
    آقا من شاید سوالم بنظرتون مسخره بیاد
    تاپیک جدید هم نمی تونستم بزنم بنظرم این با ربط ترین تاپیک بود پیشاپیش از مدیران معذرت

سوالم رو ساده بگم
    چطور همچین پولی در بیاریم که بتونیم توی آمریکا تحصیل کنیم؟یا حالا هر نوع ویزای اقامتی؟
    والا اینجور که من میبینم تا 10 سال دیگه هم جون بکنم نمی تونم برم آمریکا
    البته دیر هم نمیشه برای تحصیل من 19 سالمه ولی آخه من قصدمم تحصیل خالی نیست
    کشته مرده ی آمریکا نیستم ولی آخه من می خوام توی mma فعالیت داشته باشم و مثلا تو ذهنم نقشه کشیده بودم که برم اونجا برای تحصیل در کنارش mma کار کنم
    اخه ایران و کشور های اطراف mma ندارن
    برای همین اومدم ببینم چطور میشه رفت آمریکا که قیمت ها رو که دیدم اصلا برق از سرم پرید
    120 هزار دلار یه چیزی میشه طرفای 2 میلیارد تومن...چطور همچین پولی رو میشه درآورد
    یعنی بنظرتون آدم توی چه کاری فعالیت داشته باشه که بتونه پول رو بعد از مثلا چند سال در بیاره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)