صفحه 59 از 150 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 1496

موضوع: روند ترجمه رسمی مدارک

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدارک

نه این درمورد مدارک رسمی ندیدم که بشه با یه لاک گرفتن درستش کرد . آخه اشتباه مسلم از طرف دارالترجمه ست ، وجدان ندارن مگه ؟! سه نسخه ام هست بدبختی

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Taba22 نمایش پست ها
    نه این درمورد مدارک رسمی ندیدم که بشه با یه لاک گرفتن درستش کرد . آخه اشتباه مسلم از طرف دارالترجمه ست ، وجدان ندارن مگه ؟! سه نسخه ام هست بدبختی
    شما باید قبل از اینکه مدارک رو رسمی میکردن ازشون میخواستید تا به شما چک پرینت بدن تا شما ترجمه ها رو بررسی کنید تا اگه اشتباهی داشت اصلاح کنن.
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Junior Member

سلام دوستان. من یه سوالی دارم.
    این ترجمه مدارکی که برای قبل از پذیرش میفرستیم باید همین روند رو طی کنه؟ یعنی مدرک موقت و ریز نمرات غیر رسمی رو هم باید طبق همین مراحل ترجمه کرد( وزارت علوم) ؟
    با تشکر

Junior Member

با سلام میخواستم ببینم این ترجنه دانشنامه و ریز نمرات تقریبا چند روز طول میکشه؟
    بیشتر همون دانشنامه ریز نمرات انگلیسی دارم

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط venuse1010 نمایش پست ها
    واسه من 2 روزه آماده ش کردن. به طور معمول 3 4 روز بیشتر نباید طول بکشه.
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط venuse1010 نمایش پست ها
    دوست گرامی بستگی به دارالترجمه و تاییدیه هایی داره که شما نیاز داری مثلا دادگستری یا خارجه ! بین 2 تا 7 روز در نظر بگیرید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی بستگی به دارالترجمه و تاییدیه هایی داره که شما نیاز داری مثلا دادگستری یا خارجه ! بین 2 تا 7 روز در نظر بگیرید
    من سوالم رو اشتباه پرسیدم
    در اصل میخواستم بدونم که چند روز گرفتن تاییدیه وزارت علوم وقت میبره من 16 آذر پرواز دارم و امروز تازه دانشنامه ام رو گرفتم

Junior Member peyman.gha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام دوستان، ترجمه رسمی دارالترجمه رو خودمون هم میتونیم ببریم مهر دادگستری و وزرات خارج رو بزنیم روش؟
    ویرایش توسط peyman.gha : November 25th, 2013 در ساعت 11:37 PM

سلام دوستان،

من یک سوال دارم در تاپیک خلاصه مراحل ترجمه مدارک + نکات نوشته شده باید مدارکی ببریم وزارت علوم مهر کند این ها هست :
    مدارکی که باید همراه ببرید: دانشنامه، ریز نمره فارسی، برگه لغو تعهد خدمت (یا تسویه حساب برای بقیه)

حالا سوال اینجاست که دانشگاه آزاد به من برگه تصویه حساب نداده ( با اینکه من تصویه حساب نمودم ) ، این مساله مشکل ساز می شود ؟ یا این مورد طبیعیست ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Lightmoon نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من یک سوال دارم در تاپیک خلاصه مراحل ترجمه مدارک + نکات نوشته شده باید مدارکی ببریم وزارت علوم مهر کند این ها هست :
    مدارکی که باید همراه ببرید: دانشنامه، ریز نمره فارسی، برگه لغو تعهد خدمت (یا تسویه حساب برای بقیه)

حالا سوال اینجاست که دانشگاه آزاد به من برگه تصویه حساب نداده ( با اینکه من تصویه حساب نمودم ) ، این مساله مشکل ساز می شود ؟ یا این مورد طبیعیست ؟
    مگه مدارک دانشگاه آزاد رو هم وزارت علوم مهر می زنه؟ من فکر می کردم باید اون مدارک و ببرن ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد و بعد از تایید اونها برای ترجمه رسمی ببرن دارالترجمه .
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)