صفحه 64 از 150 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 1496

موضوع: روند ترجمه رسمی مدارک

پیش فرض پاسخ : روند ترجمه رسمی مدارک

سلام

یه سوال داشتم، ممنون میشم راهنمایی م کنید.

من رفتم سایت وزارت علوم، اون قسمتی که نوشته مقطع اصلی منظورش چیه؟

و اینکه یه قسمتی نوشته که:
    توجه داشته باشيد بعد از پرداخت درخواست براي مقاطع قبلي امكان پذير نمي باشد .
    در صورت درخواست تایید بیشتر از یک مقطع، ازمقطع بالاتر اقدام به ثبت نمایید .

اینجا منظورش چیه؟ من الان فقط میخوام واسه دانشنامه و ریز نمرات کارشناسی تاییدیه بگیرم. یعنی اگه 1 ماه دیگه بخوام برای ارشد همین کارو کنم نمیشه!
    چون نوشته
    "ازمقطع بالاتر اقدام به ثبت نمایید . "!

نقل قول نوشته اصلی توسط Potential نمایش پست ها
    سلام

اینجا منظورش چیه؟ من الان فقط میخوام واسه دانشنامه و ریز نمرات کارشناسی تاییدیه بگیرم. یعنی اگه 1 ماه دیگه بخوام برای ارشد همین کارو کنم نمیشه!
    چون نوشته
    جواب سوال یکتونو نمی دونم

اما سوال دوم:
    ۱. شما می تونین مدارک لیسانس و ارشدتونو باهم ثبت کنید و پرداخت رو هم یکجا انجام بدین و یک کد رهگیری دریافت کنید
    ۲. شما می تونین الان مدارک لیسانسو ثبت کنید و پرداختم انجام بدین و یک کد رهگیری بگیرین. بعدا مدارک ارشدتونو ثبت کنید و پرداخت کنید و یک کد رهگیری دیگه بگیرید. من خودم همین کارو کردم
    You have the power; awesomeness and courage to defeat conquer and crash through any barriers, obstacles and challenges that stand in your way. So be all you can be, and make the rest of your life the best of your life...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکاترونیک - TUHH

سلام
    من برا دانشنامه لیسانسم و ریز نمرات برای تایید اقدام کردم! الان که می رم تو سایت نوشته دانشگاه هنوز تایید نکرده! چجوری می شه کاری کرد که دانشگاه سریعا تایید کنه؟ سایت به صورت الکترونیکی برای دانشگاه می فرسته؟ یعنی من که امروز کاراشو تو سایت انجام دادم، اگه فردا پس فردا حضوری برم دانشگاه، می تونم روند کارو سریع تر کنم؟

ج سوال یک: مقطع اصلی منظور لیسانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط Potential نمایش پست ها
    سلام

چون نوشته

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط yosoufe نمایش پست ها
    سلام
    من برا دانشنامه لیسانسم و ریز نمرات برای تایید اقدام کردم! الان که می رم تو سایت نوشته دانشگاه هنوز تایید نکرده! چجوری می شه کاری کرد که دانشگاه سریعا تایید کنه؟ سایت به صورت الکترونیکی برای دانشگاه می فرسته؟ یعنی من که امروز کاراشو تو سایت انجام دادم، اگه فردا پس فردا حضوری برم دانشگاه، می تونم روند کارو سریع تر کنم؟
    سلام
    بله اگه می تونید حضوری برید دانشگاهتون که خیلی بهتره. حتی می تونید باهشون تماس بگیرید. با دفتر دانش آموختگان دانشگاهتون (یا دفاتر مشابه) که مسئول این کار هستند تماس بگیرید و مطرح کنید.
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکاترونیک - TUHH

مورد تاييد دانشگاه ها و در حال بررسي در اداره كل امور دانشجويان داخل!
    درخواست شما در دانشگاه تبريز (كارشناسي پيوسته) تایید شده است.

ببخشید! الان اینو نوشته! این مرحله هم ما نباید ما کاری کنیم؟ می شه کاری کرد سریع تر انجام بشه؟ در غیر این صورت چقدر طول می کشه؟

سلام
    ببخشید من یک سوال ابتدایی داشتم، چند صفحه اول رو هم خوندم اما به جوابم نرسیدم
    میخاستم بدونم امکانش هست خودم مدارک رو ترجمه کنم؟ یا فقط مترجم رسمی میتونه اینکارو بکنه؟
    کلا اشخاص معمولی متونن هیچ مدرکی رو ترجمه کنند؟ بیشتر منظورم شناسنامه و کارت ملیه

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_azizi نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من یک سوال ابتدایی داشتم، چند صفحه اول رو هم خوندم اما به جوابم نرسیدم
    میخاستم بدونم امکانش هست خودم مدارک رو ترجمه کنم؟ یا فقط مترجم رسمی میتونه اینکارو بکنه؟
    کلا اشخاص معمولی متونن هیچ مدرکی رو ترجمه کنند؟ بیشتر منظورم شناسنامه و کارت ملیه
    مساله ترجمه رسمی و غیر رسمیه. شما هر چی و دوست داری می تونی ترجمه کنی ولی آیا دریافت کننده مدارک شما، ترجمه شما رو می پذیره؟
    برخی دانشگاهها مدارکی مثل ریز نمرات و ... با ترجمه غیر رسمی می پذیرن اما حتی در این صورت هم بیشتر منظورشون ترجمه ای هست که مثلا فقط مهر مترجم رسمی و داره و نیاز به تایید وزارت علوم و بعد، قوه قضائیه و وزارت خارجه نداره.
    شاید هم دانشگاهی باشه که ریز نمره ترجمه شده توسط شخص شما رو بپذیره اما احتماش و کم می بینم. در هر حال بهتره از خود دانشگاه بپرسین. اما مدارکی مثل شناسنامه و غیره رو اکثر جاها حتما ترجمه رسمی می خوان و یا حداقل با مهر مترجم تایید شده.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

سلام گواهی سابقه کار از کارفرما گرفتم در سر برگ و با مهر و امضای کارفرما برای ترجمه این سابقه کار ایا نیاز به تایید مرجع بالاتر هست یا نه ؟ مهر خارجه همینطوری می خوره؟ دار الترجمه قبول میکنه؟
    در صورت پاسخ "نه" ایا اگه نامه ای جداگانه از مرجع بالاتر ببریم که تایید کننده سابقه باشه کافیه یا باید روی برگه اصلی این تایید وجود داشته باشه تا خارجه مهر بزنه؟ ممنون میشم از پاسختون

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hastieli نمایش پست ها
    سلام گواهی سابقه کار از کارفرما گرفتم در سر برگ و با مهر و امضای کارفرما برای ترجمه این سابقه کار ایا نیاز به تایید مرجع بالاتر هست یا نه ؟ مهر خارجه همینطوری می خوره؟ دار الترجمه قبول میکنه؟
    در صورت پاسخ "نه" ایا اگه نامه ای جداگانه از مرجع بالاتر ببریم که تایید کننده سابقه باشه کافیه یا باید روی برگه اصلی این تایید وجود داشته باشه تا خارجه مهر بزنه؟ ممنون میشم از پاسختون
    مرجع بالاتر كي هستند؟ اگر تامين اجتماعي بوديد بايد سوابق بيمه و دفترچه درماني همراه نامه باشه تا مهر بخوره.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)