صفحه 43 از 49 نخستنخست ... 3334353637383940414243444546474849 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 524

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

سلام مرسی از پاسختان
    اما می دونی مشکل کجاست؟ من گفتم میزان کمک مالی دقیقا چه قدر است هزینه شهریه هست یا هزینه زندگی هم هست؟ که گفته قطعا هزینه زندگی نیست. اما برای شهریه دقیقا نگفته چه قدر شهریه رو پوشش می ده این کمک مالی. من به این خاطر زیاد خوش بین نیستم یعنی اگه ایشون نصف شهریه دانشگاه رو هم پرداخت کنه باز نصف دومش خیلی بالاست. خرج با دخل نمی خونه. چون هزینه زندگی هم تو انگلستان خیلی بالاست.

[QUOTE=susighton;2547871]سلام خوب این خیلی دستاورد است نگفته اید که استاد در کدام کشور هستند ولی برای انگلستان این یکی از بهترین و مناسب ترین جوابهاست و تمام امکانات یک دانشجوی عادی مثلا انگلیسی در خصوص دسترسی به امکانات را هم در اختیار شما میگذارند. اگر هزینه شهریه را به کل نمیگرفتند و مثلا اکمودیشن دانشگاهی هم میدانند دیگر بالاترین سطحی میبود که دانشگاههای اینجا برای یک دانشجوی بین الملل در نظر ممکن است بگیرند. خیلی عالی و تبریک فراوان.

ApplyAbroad Superstar

سلام استاد نخواسته اند پاسخ بی مطالعه بدهند یا قولی که نتوانند نگه دارند والا راستش از این جواب حتی بوی شهریه صفر هم می آید.

پیشنهاد میکنم شما متوقف نشوید و تا آخرین مرحله پیش بروید امید که مشکلات یکی بعد از دیگری از پیش پایتان برداشته شوند.

موفق باشید

[QUOTE=rezanaeli66;2547881]سلام مرسی از پاسختان
    اما می دونی مشکل کجاست؟ من گفتم میزان کمک مالی دقیقا چه قدر است هزینه شهریه هست یا هزینه زندگی هم هست؟ که گفته قطعا هزینه زندگی نیست. اما برای شهریه دقیقا نگفته چه قدر شهریه رو پوشش می ده این کمک مالی. من به این خاطر زیاد خوش بین نیستم یعنی اگه ایشون نصف شهریه دانشگاه رو هم پرداخت کنه باز نصف دومش خیلی بالاست. خرج با دخل نمی خونه. چون هزینه زندگی هم تو انگلستان خیلی بالاست.

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام خوب این خیلی دستاورد است نگفته اید که استاد در کدام کشور هستند ولی برای انگلستان این یکی از بهترین و مناسب ترین جوابهاست و تمام امکانات یک دانشجوی عادی مثلا انگلیسی در خصوص دسترسی به امکانات را هم در اختیار شما میگذارند. اگر هزینه شهریه را به کل نمیگرفتند و مثلا اکمودیشن دانشگاهی هم میدانند دیگر بالاترین سطحی میبود که دانشگاههای اینجا برای یک دانشجوی بین الملل در نظر ممکن است بگیرند. خیلی عالی و تبریک فراوان.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

با عرض سلام و خسته نباشید
    دوتا سوال دارم ازتون من دانشجوی دکتری شبانه ترم 4 هستم و بدنبال فرصت مطالعاتی میگردم
    1- چطور نامه ای بنویسم که از استاد مقصد فاند بگیرم ؟ چی بنویسم و ایا در همون نامه اول ازش بخوام یا نامه های دوم و ....
    2- من چند روز پیش یه نامه به امریکا نوشوته بودم و اولین جوابش این بود که اگه بتونی حمایت مالی دولتی داشته باشی قبولت میکنم و من در پاسخ به اون استاد گفتم که دانشجوی شبانه ام و حمایت مال دولتی ندارم ولی امیدوام از شما scholarship بگیرم , ایا باید کلمه found رو به جای scholarship می نوشتم یا همونه ؟! به نظرتون الان تو این مقطع کاری میشه کرد؟

لطفا یه نمونه متن برای گرفتن فاند برام بدین که در نامه های بعدیم به استادها موفق بشم.

خیلی ضروریه لطفا سریع جواب بدین!

Junior Member

پیرو نامه قبلی ام استاد مربوطه این پیام رو برام نوشته میشه بگین منظورش دقیقا چیه ؟ خیییلی فوری!!

My funds are given by National Science Foundation for the graduate students here in the US, it would be impossible to fund a visiting student, unfortunately. I am very sorry about that, but it appear that the only option is for you to apply to our graduate program in Physics or Chemical Physics/Liquid Crystals at University.

Junior Member

گفته فاند به عنوان دانشجوی ویزیتور نمیتونه بده تنها راهش اینه برای دکترا اپلای کنی

Junior Member

با سلام

از دوستان کسی میدونه محل مورد پذیرش فرصت مطالعاتی باید حتما دانشگاه باشه یا موسسات تحقیقاتی که زیرمجموعه دانشگاه ها هستند هم میشه رفت؟ مثلا انستیتوهای تحقیقاتی؟ مثلا نامه از طرف institute for material and process باشه قبوله یا حتما دانشگاه باشه؟ از کجا میشه چک کرد؟

Junior Member

سلام
    دوستان اطلاع دارید درحال حاضر وزارت علوم برای دانشگاه های انگلیس حمایت مالی اختصاص میده یا نه؟

ممنونم از جوابتون

سلام دوستان

میخام برای فرصت مطالعاتی برای آمریکا اقدام کنم

از کجا باید شروع کنم ؟؟ چه پروسه ای را باید طی کنم؟؟
    استاد را باید چجوری انتخابش کنم ؟ الان فصلش هست ؟
    با این شرایط مملکت به نظرتون فاند میدهند ؟؟ یا پذیرش ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD

سلام دوستان برای یه استادی درخواستمو فرستادم و گفتم با هزینه خودم میام و این جوابو داد . بنظر دوستان با تجربه چه سوالی باید بپرسم ؟برای جا و مکان ازش درخواست کنم درسته؟اصلا این ایمیل اوکی صد در صد داده؟ سپاس
    Dear .....

Your background suits really well in this WHO Collaborating Center of leukemia and as laboratory inside hematology Unit in the National Center of hematology .

You are really welcome to come in our laboratory. After reading your CV, we have several projects going on where you can perfectly collaborate and interact with.

Please, tell us further questions and what you would need for this process.

Yours sincerely,

Junior Member

سلام دوستان
    من به تازگی از یک استاد در آمریکا پذیرش گرفتم که ایشون برای ارسال دعوتنامه زمان 10 ژانویه 2019 رو پیشنهاد کردن اما با توجه به اینکه من هنوز تشکیل پرونده ندادم و با مطالعه موارد مربوط به دیر اومدن ویزای آمریکا میخواستم بپرسم آیا میتونم تا این زمان تمام این موارد رو تکمیل کنم یا خیر ؟ خواهش میکنم اگر کسی برای فرصت مطالعاتی آمریکا اقدام کرده مراحل مربوط به اون رو به طور کامل برام توضیح بده چون واقعا خیلی سوال تو ذهنم هست. ضمنا من الان ترم 5 دکتری هستم
    ممنون از پاسخگویی دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)