صفحه 43 از 53 نخستنخست ... 3334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 525

موضوع: مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به فرصت مطالعاتی دانشجویان دکترا (قوانین در پست اول)

نقل قول نوشته اصلی توسط noch نمایش پست ها
    سلام،
    کسی اطلاع داره که میشه به جای تعهد با سند خونه یا تعهد کارمندی، با ضمانت بانکی وثیقه گذاشت (یعنی یک مقدار پول بزاریم توی بانک به عنوان ضمانت)؟
    خیر متاسفانه قبول نمیکنن و سند تعهدتونو اصلشو باید بدید دست دانشگاتون

Junior Member

سلام دوستان

ایا اخیرا کسی برای ویزای فرصت مطالعاتی آمریکا اقدام کرده است؟
    و سوال دیگر اینکه هزینه زندگی در ایالات جورجیا چه قدر است؟ و اینکه فاند وزارت علوم کفاف میده یا خیر؟

ممنون

سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی از دانشگاه انگلستان با یک استاد مکاتبه کردم و نظرشون رو متقاعد کردم. الان چند تا سوال دارم:
    1. من برای فرصت مطالعاتی باید شهریه دانشگاه انگلستان را بدهم؟
    2. ایا قسمت اپلیکشن دانشگاه باید مدرک زبان را اپلود کنم؟ من مدرک زبان داخلی دارم ایلتس ندارم.
    3. ایا برای ویزا باید مدرک ایلتس ببرم؟
    4. هزینه دریافتی از امور دانشجویان فقط برای زندگی روزمره من کافیه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام در مورد سوال اول دانشگاهها سیاستهای متفاوتی دارند از شهریه صفر گرفته تا شهریه بالا و حتی سودآور برای دانشگاه. من هر دو را دیده ام از دانشگاههایی که نه تنها شهریه نمیگیرند بلکه هزینه مواد و اجاره دستگاههای خیلی پیشرفته را هم بدون درنگ پرداخت کرده اند و همینطور ذانشگاههای بسیار پولداری که رسما میگونید هدفشان از پذیرش دانشجوی و استاد فرصت مطالعاتی کسب در آمد است. استادی که قرار است باشما کار کنند خیلی در این مورد نقش دارند و واقعیت در این مورد معمولا جای چانه زنی هست چون تا حدی منعطف هستند. اگر به انتشارات مشترک بعد از کار امید داشته باشند معمولا همراهی برای شهریه صفر میکنند. خلاصه کمی چانه زنی آکادمیک ممکن است کمک کند.

HTH
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط rezanaeli66 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی از دانشگاه انگلستان با یک استاد مکاتبه کردم و نظرشون رو متقاعد کردم. الان چند تا سوال دارم:
    2. ایا قسمت اپلیکشن دانشگاه باید مدرک زبان را اپلود کنم؟ من مدرک زبان داخلی دارم ایلتس ندارم.
    ویرایش توسط susighton : June 16th, 2018 در ساعت 08:38 PM دلیل: bloody keyboard!

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ممنونم
    استاد این جواب رو به من داده و من چک کردم شهریه سالی 12000 پونده. این قسمت که گفته من کاهش می دم منظورش به نظر شما چه قدره؟

Dear Mr Naeli,

Thank you for your interest to undertake a part of your study here. I am pleased to support your case, but this needs to be coordinated with your PhD supervisor firstly.I believe you should pay some fees. However, I will do my best to reduce this fee if possible by negotiating to our faculty. Please check our website for the fees and living cots . This city is not as expensive as London of course.

ApplyAbroad Superstar

سلام خوب واقعا کسی نمیتواند عددی بگوید ولی لحن نامه مثبت است اگر استاد استخواندار و محکمی باشند میتوانند خیلی کم کنند . ۴۰۰۰؟
    چانه بزنید من حد امور دانشجویان که گفتید را نمیدانم ولی هر چه هست سعی کنید تا همان اندازه فقط جلو بروید.

موفق باشید

ممنونم
    استاد این جواب رو به من داده و من چک کردم شهریه سالی 12000 پونده. این قسمت که گفته من کاهش می دم منظورش به نظر شما چه قدره؟

Dear Mr Naeli,

Thank you for your interest to undertake a part of your study here. I am pleased to support your case, but this needs to be coordinated with your PhD supervisor firstly.I believe you should pay some fees. However, I will do my best to reduce this fee if possible by negotiating to our faculty. Please check our website for the fees and living cots . This city is not as expensive as London of course.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان
    سلام. مگه مشکل وزارت علوم با انگلستان حل شده که دارید برای انگلستان برنامه ریزی می کنید؟
    متأسفانه جواب سوال چهارمتان معمولاً (بسته به کشور) مثبت است، حداکثر اگر برای همان زندگی روزمره هم به زحمت کافی باشد.

ممنونم از جواب شما
    حد امور دانشجویان تقیربا 1000 یورو در ماه برای شش ماهه که تا 9 ماه با مقاله اضافه قابل تمدیده
    قسمت دو و سه سوال هم جواب بدید ممنون میشم

خیلی بزرگوارید

ممنونم از جواب شما
    حد امور دانشجویان تقیربا 1000 یورو در ماه برای شش ماهه که تا 9 ماه با مقاله اضافه قابل تمدیده
    قسمت دو و سه سوال هم جواب بدید ممنون میشم

خیلی بزرگوارید
    درباره ی چگونگی سفر به انگلستان اطلاعی ندارم و جواب سوال های دوم و سوم را نمی دانم. اما سوالم از شما این بود که آیا مشکل وزارت علوم با اگلستان حل شده؟ چون تا زمانی که من در جریان بودم، وزارت علوم به همه ی کشورها (حتی آمریکا) نامه ی حمایت مالی می داد، بجز انگلستان. و اگر دانشجویان به انگلستان می رفتند باید با هزینه ی شخصی یا فاند آن طرفی می رفتند. آیا الآن مشکل وزارت علوم با انگلستان حل شده است و شما مجاز هستید به انگلستان سفر کنید؟

اگر مشکل وزارت علوم حل نشده، من فکر می کنم کلاً بهتر است برنامه ی سفر به انگلستان را از فکر خود بیرون کنید. این خبر را ببینید:
    معاون وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان در پاسخ به این سوال که کشورهای هدف برای فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری چه کشورهایی است و سفر به کدام کشورها در این زمینه ممنوع است، گفت: افراد می‌توانند؛ نسبت به انتخاب غالب کشور‌ها اقدام کنند؛ جز چند کشور خاص از جمله انگلستان و چند کشور دیگر که اصلا افراد خودشان انتخاب نمی‌کنند. برای سفر به کشورهای اروپایی، اسیایی و آمریکایی ممانعتی وجود ندارد (فروردین 97)
    اگر برایتان زبان انگلیسی مهم است، تا جایی که یادم است، هشت کشور انگلیسی زبان وجود دارند که در آن ها دانشگاه هایی وجود دارند که ممکن است هدف شما باشند: آمریکا و کانادا (با شرایط ویزای دشوار اما بچه ها می روند و عالی است)، انگلیس و ایرلند (عالی است اما مجاز نیستید)، آفریقای جنوبی (یک چهارم مردم ایدز دارند)، سنگاپور (من رفتم عالی بود، پیشنهاد می کنم دانشگاه های NUS و NTU را به لحاظ رتبه بین المللی بررسی و امتحان بکنید)، استرالیا (عالی اما دور است)، نیوزیلند (خیلی دور است)، (هند را هم شاید بتوان اضافه کرد اما اصلاً توصیه نمی کنم. به هر کدام از این کشورها که بروید هندی ها را خواهید دید و می فهمید که چرا هند را توصیه نکرده ام)

اما انگلیسی زبان بودن کشور چندان مهم نیست. دوستانی که آلمان، فرانسه، ایتالیا، نروژ، و ... به تناسب رشته ی خود رفته اند نیز بسیار راضی بوده اند و مشکلی از این بابت نداشته اند.

موفق باشید

سلام
    من با سازمان امور صحبت کردم گفتند احتمالا تا چند وقت دیگه مشکلش با انگلیس حل میشه.
    اما برای المان چی؟ مدرک زبان می خواد میگن وزارت المان خییلی سخت گیره البته من تا حدودی المانی بلدم در حد b1
    برای فرصت مطالعاتی به المان چه مدرک زبانی می خواد؟ ایلتس می خواد یا المانی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)