نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: برای ادامه تحصیل کدوم راه رو انتخاب کنم؟؟

رأی دهندگان
507. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بشینم بکوب واسه ارشد امسال که کنکورش بهمن ماه هست بخونم و بعدش مدرک زبان بگیرم و واسه ساله آینده اپلی‌ کنم

97 19.13%
  • بیخیال کنکور بشم و برم دنبال گرفتن مدرک زبان و اپلی‌ کردن تا دی ماه

236 46.55%
  • هر ۲ تا کارو با هم انجام بدم(یعنی‌ در حین خوندن واس کنکور مدرک زبان هم بگیرم) که ۱ سال عقب نیفتم

138 27.22%
  • هیچ کدام

36 7.10%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 698

موضوع: کمک برای تصمیم گیری ادامه تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمي زبان انگليسي - پيام نور ساري

پیش فرض پاسخ : کمک برای تصمیم گیری ادامه تحصیل

سن : خرداد ماه ميشم ٢٩ (با توجه اب اينكه براي تابستون ميخوام اقدام كنم)
    ديپلم هنرستان : كامپيوتر سال ٨٤-٨٥ معدل ١٣/٦٦
    ديپلم پيش دانشگاهي: انساني سال ٩٣-٩٤ معدل ١٣/٠٩
    كارشناسي دانشگاه پيام نور: مترجمي زبان سال ٩٥ معدل ١٣/٦١

آيلتس: ندارم اما دارم اقدام ميكنم فك كنم ٦ بيارم يا نهايت ٧

تافل: ندارم اما اگه وقت بزارم ميتونم يه نمره ابرومند بيارم ؛)
    جي مت يا جي آر اي: ندارم اما اگه لازم باشه اقدام ميكنم
    مقاله كنفرانس : ندارم

رشته هاي مورد نظر براي اپلاي :
    تحصيل و كار همزمان و كار كردن بعداز فارغ التحصيلي و در نهايت اقامت مدنظرمه (اگه واقعا موقعيت بهتري برام باشه بدم نمياد براي ادامه تحصيل يا كار برم يه جاي ديگه)
    هدف اصليم اقامت تو جايي هست كه بتونم با توجه به رشته ايي كه انتخاب ميكنم بيشترين درامد و زندگي بي خطري داشته باشم.
    نميدونم از ليسانس دوباره شروع كنم يا فوق ليسانس
    اولويتم با رشته هاييه كه به زبان انگليسي تدريس ميشه اما اگه شرايط فرق كنه حاضرم زبان اون كشورو ياد بگيرم و وقت بزارم روش
    كشور هاي مورد نظرم هم كشور هايي كه امنيت داشته باشه و كثيف نباشه و نژادپرستي توش اوجوري نباشه كه اكثريت اذيت كنه

يكمي خودم تحقيق كردم شمام نظرتونو بگين
    ١-زبان چيني: اينطور كه يكم تحقيق كردم فكر كنم اينده شغلي خوبي داشته باشه اگه مدرك hsk داشته باشي و بخواي بموني تو چين
    كار حين تحصيل : غيرمجاز اما يكي از كاربرا ميگفت كه مدرك اموزش زبان انگليسي داشته باشي و تو مراكز غير دولتي مشغول به كار شي مشكلي نداره،با شركت هاي بازرگاني كار كني و صادرات و واردات كني.يكي از دوستان نزديكمم هست تو پكن كه راضيه

‏٢-Computer:اگه بخوام كامپيوتر بخونم بايد رياضيم خوب باشه كه نيست ولي مجبور باشم ديگه يك كاريش ميكنم ولي يه گرايش پيدا كردم كه بعضي از دانشگاه ها از همون ليسانس ارائه ميدن computer information system مربوط به اطلاعات و IT تو san jose امريكا بيشترين درامد داره بالاي ١١٠ هزار دلار در سال
    كلا وقتي پشت كامپيوتر ميشينم و قفل يه داستان ميشم متوجه نميشم زمان چطور ميگذره در مورد اموزش مواردي كه ميشه از اينترنت پيدا كرد هم ميتونم رو خودم حساب كنم منظورم اينه كه اگه نياز باشه چيزيو ياد بگيرم مشكلي ندارم،مشكلم اينه كه الان چي به تعفمه،تاحالا برنامه نويسي نكردم اما اگه بدونم ايندش تظمينه قفل ميكنم روش
    دركل computer information system اگه بشه كه خوبه اگه نه كه كامپيوتر

٣-مترجمي زبان: گرايش اموزش زبان

‏٤-business administration فكر ميكنم رشته پردرامدي باشه بدم نمياد واسه خوندن يه رشته جديد روش حساب كنم.م

ميزان فاند مورد نظرم هم مثل هر كس ديگه ايي ادم دست و بالا ميگيره اول از همه ولي تو اون شهري كه درس ميخونم بتونم با كار كردن خرج و شهريه امو در بيارم حاضرم اقدام كنم كه بعيد ميدونم ادم اگه بتونه با كار كردن هزينه هاشو پوشش بده هنركرده
    دوستان بي تعرف هرچي هست بگين
    ویرایش توسط crystalpixel : January 26th, 2017 در ساعت 11:30 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)