صفحه 25 از 40 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 391

موضوع: Chevening Scholarship

Member Iverson آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Film Editing - Elmi Karbordi University

پیش فرض پاسخ : Chevening Scholarship

سلام دوستان، برای مستر یک ساله تخصصی سینما در دانشگاه گلداسمیت نیز می توانیم برای این بورسیه اقدام کنیم؟

سلام دوستام برای اقدام چنین بورسیه ای حتما باید رزومه قوی داشت
    1- مثلا با مدرک لیسانس و 4 سال سابقه کار تخصصی میشه اقدام کرد ؟
    2- و من توسایتش خوندم که میشه مدرک زبان رو تا جولای 2019 فرستاد ؟ آیا درسته ؟ یا همین اول باید آیلتس دستمون باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiyeh323 نمایش پست ها
    2- و من توسایتش خوندم که میشه مدرک زبان رو تا جولای 2019 فرستاد ؟ آیا درسته ؟ یا همین اول باید آیلتس دستمون باشه؟

سلام
    برای چونینگ لیسانس و 2 سال سابقه کار کافیه منتها باید به دانشگاهی که اپلایی میکنی رجوع کنی ببینی معدل لیسانست رو می پذیره یا نه چون برخی دانشگاه ها به ویژه تراز اول ها میگن که چه معدلی می تونه اقدام کنه.
    برای آیلتس هم همونی که که خودش گفته. تا سال بعد جولای وقت داری بفرستی

ApplyAbroad Superstar

سلام یکی از عوامل مهم برای دریافت چیونینگ این است که متقاضی بتواند به روشنی و مستدل و قوی نشان دهد که تحصیل ارشد چگونه مسیر شغلی او را بهبود میبخشد. من واقعا دانشجویانی دیده ام که چیونینگ گرفته اند ولی معدل و دانشگاه خیلی خوش رنکی برای دوره لیسانسشان نداشته اند با اینحال اهداف روشنی داشته اند و ارشدشان را مستدل در ان اهداف تعریف کرده بودند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiyeh323 نمایش پست ها

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام
    دوستان عزیزی که بورس چونینگ رو گرفتند میشه لطفا پروپوزال شون رو اینجا بذارند؟
    به نمونه ی پروپوزال پذیرفته شده نیاز دارم و هرچی می گردم پیدا نمی کنم.
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان من سابقه کار بصورت قرار دادی با دانشگاه و اساتید و چندتا کارفرمای خصوصی دارم اونم در حین تحصیل ، چجوری باید اثبات کنیم ک 2 سال سابقه کار داریم ؟ چون من بصورت پروژه ای کار میکردم

ApplyAbroad Superstar

سلام اگر رویه ها در این چند سال اخیر تغییر نکرده باشد همینکه اساتید و دانشگاه بنویسند به نظرم برای شروع اپلیکیشن کفایت کند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_erf نمایش پست ها
    سلام دوستان من سابقه کار بصورت قرار دادی با دانشگاه و اساتید و چندتا کارفرمای خصوصی دارم اونم در حین تحصیل ، چجوری باید اثبات کنیم ک 2 سال سابقه کار داریم ؟ چون من بصورت پروژه ای کار میکردم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

سلام برای چیونینگ شما بیشتر به متنی شبیه Letter of motivation یا Statement of Purpose احتیاج دارید که در آن اهداف آینده خودتان را با تحصیل برای دوره ارشد پیوند میزنید و میگویید که چگونه ارشد در انگلستان شما را کمک میکند به اهداف شغلی - چه دانشگاهی و غیر دانشگاهی - برسید. پروپوزال به معنای معمول آن که شامل موضوع و سوال و روش و ادبیات و .... هست تا آنجا که به خاطر دارم خیلی مد نظر کانسیل نیست.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط maedeh9393 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیزی که بورس چونینگ رو گرفتند میشه لطفا پروپوزال شون رو اینجا بذارند؟
    به نمونه ی پروپوزال پذیرفته شده نیاز دارم و هرچی می گردم پیدا نمی کنم.
    ممنونم

Keep Calm and APPLY ON

بله منظورم همون sop بود.اگر دوستان نمونه شون رو اینجا بذارند خیلی ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام برای چیونینگ شما بیشتر به متنی شبیه Letter of motivation یا Statement of Purpose احتیاج دارید که در آن اهداف آینده خودتان را با تحصیل برای دوره ارشد پیوند میزنید و میگویید که چگونه ارشد در انگلستان شما را کمک میکند به اهداف شغلی - چه دانشگاهی و غیر دانشگاهی - برسید. پروپوزال به معنای معمول آن که شامل موضوع و سوال و روش و ادبیات و .... هست تا آنجا که به خاطر دارم خیلی مد نظر کانسیل نیست.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان

یه سوال در مورد پذیرش ها دارم. اگه کسی میدونه ممنون میشم بگه بهم.
    برای اپلای کردن در چونینگ پذیرش غیرمشروط یا حالا مشروط لازمه. الآن من چند تا پذیرش گرفتم، آیا باید الآن اینها رو accept کنم؟

پیشاپیش ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)