صفحه 32 از 40 نخستنخست ... 22232425262728293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 391

موضوع: Chevening Scholarship

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Chevening Scholarship

سلام بچه ها. دیشب برای من ایمیل اومد که ریجکت شدم. بشدت دپرس شدم. فقط چیزی که منو آروم میکنه اینه که اگه با chevening میرفتم به هیچ عنوان نمیتونستم برا دکترا بمونم... و باید با بلیط برگشت شون برمیگشتم. فقط دلم به همین خوشه که میتونم بگم به درک که نشد. ولی عمیقا ناراحتم... دعا کنید لطفا من بتونم با بورسیه های دیگه برم....
    اینم از این...
    ای بابا...
    فقط همینقدر تجربه کسب کردم که تو chevening سابقه کاری فقط مهمه. اگر سابقه کاری زیاد داشته باشید تمومه....
    به امید موفقیت همه دوستان.....

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تجربه من در خصوص پروسه بورس گرفتن و ویزا گرفتن این است که خیلی صبوری لازم است و خیلی پشتکار لازم است و باید آماده ۱۰۰۱ دلیل شدن و نشدن بود. رقابت هست دیدگاههای مختلف انتخاب دانشجو هست بچه های کشورهای دیگر هستند بنابراین باید بدانید که وارد کار ساده ای نشده اید و باید اماده خبرهای بد و البته خوب هم باشید

برای همین من همیشه این شعار را برای دوستان تکرار میکنم

Keep Calm and Apply on

این بار نشد خونسرد باشید بار دیگر. این استاد نشد استاد دیگر....این کشورنشد کشور دیگر

از طرفی یقین هم دارم با پشتکار و دقت در تهیه ملزومات پذیرش - پروپوزال خوب / نمره زبان عالی/ پیدا کردن و ارتباط گرفتن با اساتید مرتبط - حتما موفقیت از پی خواهد آمد.بدون برو برگرد. ممکن است از چیونینگ نشود از محل فاند دانشگاهی / از محل فاند پروژه استاد ... از این کشور نشود از کشور دیگر یا از هر جای دیگری فاند و امکانات تهیه شود. شما پیغامهای دوستان روی این سایت را بخوانید پر است از موفقیت بعد از ناموفقیتی.

پیشنهاد میکنم تجربه این تقاضا را استفاده کنید و با دقت و وسواس ملزومات پذیرش را کامل کنید. حتما به امید خدا موفق خواهید شد.

پایدارباشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Balesht نمایش پست ها
    سلام بچه ها. دیشب برای من ایمیل اومد که ریجکت شدم. بشدت دپرس شدم. فقط چیزی که منو آروم میکنه اینه که اگه با chevening میرفتم به هیچ عنوان نمیتونستم برا دکترا بمونم... و باید با بلیط برگشت شون برمیگشتم. فقط دلم به همین خوشه که میتونم بگم به درک که نشد. ولی عمیقا ناراحتم... دعا کنید لطفا من بتونم با بورسیه های دیگه برم....
    اینم از این...
    ای بابا...
    فقط همینقدر تجربه کسب کردم که تو chevening سابقه کاری فقط مهمه. اگر سابقه کاری زیاد داشته باشید تمومه....

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

اینم از این...
    ای بابا...
    ای بابا .... خیلی ناراحت شدم ...دیگه چیکارش میشه کرد .... ایشالا نامید نشیدو بعد از یه چند روزی ریلکس کردن، دوباره با قدرت پروسه اپلای کردن رو دنبال کنید....

وضعیت منم مشابه وضعیت شماست پس به احتمال بالا منم ریجکت میشم. الان گویا دو سه هفته است که تب رفرنس با عدد صفر به پرتالم اضافه شده اما هیچ خبری از ایمیل ها نیست. به نظرم برای هر کسی که تا الان جواب مثبت ندادن به احتمال بالای نود درصد ریجکته.

راستی اگر مایل بودید بفرمایید از کدوم دانشگاه بودینو چند سال سابقه کاری داشتید؟ واقعا نمیدونم دوستانی که قبلا یا امسال موفق شدن چه ویژگی هایی داشتن، امیدوارم انتخاب شده ها یه کم در این خصوص راهنمایی کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.reza نمایش پست ها
    ای بابا .... خیلی ناراحت شدم ...دیگه چیکارش میشه کرد .... ایشالا نامید نشیدو بعد از یه چند روزی ریلکس کردن، دوباره با قدرت پروسه اپلای کردن رو دنبال کنید....

وضعیت منم مشابه وضعیت شماست پس به احتمال بالا منم ریجکت میشم. الان گویا دو سه هفته است که تب رفرنس با عدد صفر به پرتالم اضافه شده اما هیچ خبری از ایمیل ها نیست. به نظرم برای هر کسی که تا الان جواب مثبت ندادن به احتمال بالای نود درصد ریجکته.

راستی اگر مایل بودید بفرمایید از کدوم دانشگاه بودینو چند سال سابقه کاری داشتید؟ واقعا نمیدونم دوستانی که قبلا یا امسال موفق شدن چه ویژگی هایی داشتن، امیدوارم انتخاب شده ها یه کم در این خصوص راهنمایی کنن.
    اره انشا.. بورسیه های بعدی...
    من از دانشگاه فردوسی مشهد فارغ التحصیل شدم با معدل 17 و 3000 ساعت سابقه کاری در رابطه با رشتم. فرم رو خیلی خوب پر کرده بودم واقعا انتظار نداشتم رد شم..... نمیدونم اما حس میکنم سابقه کاری باید بیشتر میبود اما خودشون گفته بودن حداقل 2800 ساعت...
    من دیگه بهش فکر نمیکنم....
    رو بورسیه های دیگه تمرکز میکنم....
    دعا کنیم برای هم...

Junior Member

سلام

واقعأ متأسف شدم، ولی به قول دوستان ادامه بدین از طریق بورسیه ها و کشورهای دیگر و نا امید نشین.
    توکل به خدا

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum University of Technology

اینم از این...
    ای بابا...
    سلام دوست عزیز.. تاسف عمیق بنده رو پذیرا باشید از صمیم قلب. ناراحت نباشید بایستی تسلیم نشد دست نکشید تلاش کرد. انسان در مسیری که گام میذاره بایستی ثبات (consistency and persistency) داشته باشه. بعضی وقتها تاریخ ثبنامم توی این سایت اپلای ابرآد رو نگاه میکنم و هم بغض میگیرتم هم احساس غرور به خودم دست میده. اینکه در مسیر آمال و آرزویی که داشتم دارم ده ساله میشم و هنوز مثل روز اول با انرژی و انگیزه دارم به پیش میرم و هیچ وقت دست هم نخواهم کشید چون به مسیری که انتخاب کردم ایمان دارم. حتی اگر هر بار هم زمین بخورم.
    پس ناامید نباش و ادامه بده. بجاش اینو به عنوان یک محرک و انگیزنده برای تلاش و کار بیشتر قرار بده تا نقاط ضعفت رو پوشش بدی. اینکه بچه ها رو ببینم خبر بد ریجکتشونو منتشر میکنن عمیقا رو خودم هم تاثیر منفی میذاره نه اینکه از رد شدن خودم بترسم بلکه چون میتونم حس کنم طرف با چه امید و آرزویی اقدام کرده و این خبر ممکنه چقدر ناامیدش کنه. ولی به شما و بقیه دوستانی که تا الان ریجکتشون اومده توصیه میکنم اصلا ناامید نشید و ادامه بدید keep going, we are on the same route .

Junior Member

سلام
    من ارشد مهندسی نفت از دانشگاه شیراز دارم و 3700 سابقه کار. واسه ارشد دیتا ساینس اقدام کردم و فعلا فقط تونستم پذیرش مشروط از امپریال کالج بگیرم، 18 ژانویه واسم ایمیل اومد که لانگ لیست شدم و دو تا رفرنسام رو بفرستم. الان رفرنسام رو فرستادن اساتید و منتظرم که ببینم شورت لیست میشم واسه اینترویو یا نه.

حس می کنم دلایلم رو برای انتخاب این ارشد مجدد و تاثیرش توی پیشرفت کاریم رو توی essay خوب بیان کردم. چون مقالات علمی متععدی از کاربرد شبکه های عصبی و دیتاساینس توی نفت داشتم. همچنین فک می کنم از اونجایی که یکی از رفرنس هام خودشون انگلیسی هستن، هم توانایی نتورکم رو نشون داده و هم تاثیر مثبتی روی کمیته پذیرش تا اینجا داشته.
    البته امیدوارم که شورت لیست بشم واسه اینترویوو. چون هیچ چیزی مشخص نیست.

خوشحال میشم دوستانی که سال های گذشته اینتروویو شدن راهنمایی کنن که اینتروویو توی سفارت برگزار میشه یا اسکایپ؟ و اینکه راجع به اینترویوو راهنمایی کنن.

ممنونم

Junior Member

سلام خدمت دوستان و عزیزانی که زحمت میکشند تجربیاتشون رو در اختیار بقیه قرار میدند
    چند سوال دارم و ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

1- چیزی که من در مورد رفرنس متوجه شدم اینه که بعد از اینکه اسم اپلای کننده shortlisted شد (اواخر ماه ژانویه تا اوایل ماه فوریه مشخص میشه گویا) تا 25 ام فوریه مهلت داره و باید از تو سایت درخواست رفرنس از اساتیدی که معرفی کرده بده و چونینگ به اساتید ایمیل میزنه و درخواست رفرنس میکنه؟ درسته؟؟

2- سوال دیگم در مورد فرمت فرم رفرنس هست که استاد قراره بفرسته. وقتی ایمیل میزنن به استاد، خودشون فرمت خاصی رو میدن که باید پر بشه و یا باید خودمون فرم رو اماده کنیم و موارد گفته شده در سایت رو لحاظ کنیم؟

3- به غیر از اون ایمیلی که موقع رجیستر کردن تو سایتشون برام اومده تا الان هیچ ایمیل دیگه ای نیومده. تو سایت و پروفایلم هم پیامی نمیبینم. چجوری باید فهمید که shortlisted شدیم یا نه؟

دوستان سلام!!! من الان دیدم به خاطر ساعات کاری که نوشته بودم رد شدم !!!! ( البته یکی از دلایلش میتونه این باشه چون توی اشتباهات رایج خوندم )
    کسی اطلاعی داره که میشه کاریش کرد یا نه ؟ (((( خیلی ناراحت شدم

Junior Member

سلام
    نه متأسفانه هیچ راه حلی نداره، پارسال همین اتفاق واسه من افتاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)