صفحه 159 از 195 نخستنخست ... 59109149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,581 تا 1,590 , از مجموع 1944

موضوع: اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط jd13 نمایش پست ها
    اگر شرایطشو داری J بهترین حالت می‌شه چون B تقریبا غیر ممکنه. اگر هیچ کدوم نشد ضرری نداره که مشکل توضیح بعدی و درخواست کنی‌ با skype جلسه برگزار شه (برای کنفرانس‌های حقوق خیلی‌ رایج، مخصوصا برای کشور‌هایی‌ که خرج و زحمت سفر براشون خیلی‌ زیاده).
    ممنون از راهنمایی شما. بله ویزای J منطقی به نظر میرسه. باز بسیار نگران هستم که اگر ویزای J رو دیر به من بدن یعنی بعد از تاریخ کنگره که احمالشم کم نیست واقعا گزینه بعدی چیست. Skype رو نمیدونم چقدر میتونه یه گزینه باشه. سپاس که راه حل های احتمالی رو پیشنهاد کردید.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Sage نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما.
    اقامت یا تابعیت خارجی خیر. ویزاهای متعدد شنگن به خاطر تحصیل در اروپا. اخریش سال ۲۰۱۶. سفر یا درخواست قبلی امریکا خیر. متاسفانه همکاران خارجی جراح نیستند و در قسمت داخلی پزشکی به عنوان سوپروایزر عمل کرده اند. باز هم متاسفانه شرط چاپ ابسترکت در بوکلت کنگره منوط به حضور فیزیکی یکی از مولفین و پرزنت کردن کار هست و صرف ثبت نام کافی نیست. مولفینی که از عهده دفاع از هایپوتز به دلیل تخصصشان برمی ایند هر دو ملیت ایرانی دارند. باز هم سپاس که وقت گذاشتید و دیدگاهتون رو بیان کردید.
    معنی واقعی undue hardship واقعا شاید همینه )) که به خاطر فرمان رییس جمهور محترم هایپوتز ما رو افراد دیگری به زودی مقاله خواهند کرد. چون کانسپت اون رو حداقل تیم ریویو کننده ابسترکت ها رویت کرده اند.
    شما هم موفق باشید.
    در خصوص بحث مربوط به ویزا، به نظرم برای ویزای J هم به لحاظ محدوده زمانی و هم نوع مدارکی که میخواهید ارایه دهید(برای کنفرانس نمی توانید و طبعا دلیل محکمی برای درخواست ویزا را از دست میدهید) ممکن است شانس بالا نباشد هرچند برای نوع B تقریبا همین شانس اندک هم نیست. به نظرم اگر مساله شما شرکت یا ارایه در کنفرانس است یکی از راههای عمده زیر شاید کمک کننده باشد:
    1- بررسی امکان پرزنت به صورت ویدیو کنفرانس با هماهنگی قبلی در صورت پذیرش
    2- اضافه نمودن یک کمک نویسنده مورد اطمینان مقیم امریکا برای صرفا ارایه مقاله با شناخت قبلی از ایشان و تضمینهای لازم. ضمن اینکه در اینگونه موارد باید به این مساله که نویسنده اصلی به هرعلت نتوانسته در کنفرانس حاضر شود و نویسنده کمکی انرا ارایه میکند توجه شود و طبعا هدف ارایه و ثبت است و نه لزما کیفیت 100%.
    .....

در خصوص موضوع نگرانی شما در مورد اینکه ایده شما ممکن است مورد استفاده قرار گیرد بحث و نگرانی تا حدودی صحیح و تا حدودی غیرصحیح است مساله خارح از موضوع این فروم است اما فقط در همین حد توضیح میدهم که عموما ایده های ارایه شده در چنین کنفرانسهایی بعضا ارزشهای بالای تجاری دارند و پروسه بررسی و داوری و پذیرش و ارایه آنها نیز بعضا با حساسیتهای بالا انجام میشود. حتی در صورت انصراف در ارایه عموما حفظ حقوق مالکیت معنوی IP تا حدود قابل ملاحظه ای محترم شمرده میشود. (این کنفرانس را به طور خاص نمیدانم ولی موارد مشابه Top conference ها عمدتا در سایر شاخه ها نیز بر همین منوال و با همین سیاق دنبال میشوند. با این حال ممکن است فردی به عنوان یک سیاست پیشگیرانه، و بک آپ چاپ مقاله در ژورنال معتبر دیگری را هم به موازات جلو ببرد. در هر حال متاسفانه آفیسرهای سفارت در مصاحبه به رنک و موقعیتهای شغلی و آکادمیک شما و حتی اهمیت کنفرنس خاصی که شما شرکت میکنید ممکن است خیلی واقف نباشند ولی به قوانین جدید ویزای امریکا و ملیت فرد در وهله اول توحه میکنند که جتی در صورت waiver در نظر گرفتن فرد باز به میزان زیادی شانس پروسه AP طولانی مدت را ایجاد میکند و بعید میدانم با فاصله زمانی که دارید حتی این هم می توانست کمک کننده باشد. حداقل به نظر من روی آن حساب نکنید و راههای دیگر غیر ویزایی را هم پیش ببرید اگر مساله علمی شما اهمیت تعیین کننده ای در مسیر آینده حرفه ای و آکادمیکتان دارد.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Veteran

ممنون از راهنمایی شما. بله ویزای J منطقی به نظر میرسه. باز بسیار نگران هستم که اگر ویزای J رو دیر به من بدن یعنی بعد از تاریخ کنگره که احمالشم کم نیست واقعا گزینه بعدی چیست. Skype رو نمیدونم چقدر میتونه یه گزینه باشه. سپاس که راه حل های احتمالی رو پیشنهاد کردید.
    سلام
    توضیحات jd13 و gbahrein خیلی کامل هست و بسیار لطف کردند. من فقط دو تجربه و یک انتقاد اضافه می کنم. کنگره هایی که من شرکت کردم امکان ویدیو کنفرانس فراهم بود ولی فقط برای سخنران های مدعو و اعضا ی پنل ها یا برای سخنران های خیلی معروف در فیلد موردنظر. این مساله رو بررسی کنید.
    کنگره چه ماهی برگزار میشه؟ مثلا اکتبر؟ شما با هر مرکز/بیمارستان/دانشگاه برای J هماهنگ کردید باید تاریخ ها رو تنظیم کنید که یک ماه زودتر از تاریخ کنگره بتونید وارد بشید و در طول مصاحبه به کنگره اشاره نکنید. فکر کنم از همین حالا باید اماده سازی مدارک شروع کنید اگر چنین قصدی دارید. (مطمئن نیستم بتونید).
    ما همیشه ابسترکت ارسال می کنیم داوری میشه اکسپت می گیریم (تمام ابسترکت های اکسپت شده در کتابچه چاپ می شوند) و ارائه می کنیم. ثبت نام که مفهوم نداره. چنین پیش شرطی برخورد نداشتم و نظری ندارم.
    متاسفانه شرط چاپ ابسترکت در بوکلت کنگره منوط به حضور فیزیکی یکی از مولفین و پرزنت کردن کار هست و صرف ثبت نام کافی نیست
    یک انتقاد هم به شما دارم واقعا چرا هایپوتز فرستادید؟ در سطح حرفه ای این کار خیلی اشتباه هست. در حال حاضر تمام مقالاتی که چاپ میشه حداقل در حوزه های زیستی و پزشکی اگر در فیلدتون عمیق باشید براحتی می فهمید که حتی سطح یک کارو هم درست توضیح ندادند یا دیگه اطلاعات خیلی قدیمی هست. فقط یک ادبیات فاخر دارند. عمق مطلب برای فروش و پتنت هست برای کمپانی ها هست و... متاسفانه این تب پابلیش گریبانگیر نظام اموزش پزشکی ایران شده و من سعی می کنم شمارو درک کنم. ولی دیتاها و دستاوردها رو به این راحتی اشتراک نگذارید کارو به یک نقطه ی قابل دفاع و پرکتیکال برسونید بعد ارسال کنید یا حتی نیازی به پابلیش هم نیست...
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    در خصوص موضوع نگرانی شما در مورد اینکه ایده شما ممکن است مورد استفاده قرار گیرد بحث و نگرانی تا حدودی صحیح و تا حدودی غیرصحیح است مساله خارح از موضوع این فروم است اما فقط در همین حد توضیح میدهم که عموما ایده های ارایه شده در چنین کنفرانسهایی بعضا ارزشهای بالای تجاری دارند و پروسه بررسی و داوری و پذیرش و ارایه آنها نیز بعضا با حساسیتهای بالا انجام میشود. حتی در صورت انصراف در ارایه عموما حفظ حقوق مالکیت معنوی IP تا حدود قابل ملاحظه ای محترم شمرده میشود. (این کنفرانس را به طور خاص نمیدانم ولی موارد مشابه Top conference ها عمدتا در سایر شاخه ها نیز بر همین منوال و با همین سیاق دنبال میشوند.
    در حوزه ی علوم زیستی و پزشکی هیچ شانسی وجود نداره مگر از کشورهای پیشرو در اون زمینه ی خاص باشید که اونها هم دقیقا مطابق صحبت شما موازی کار می کنند.متشکرم و موفق باشید

Junior Member

Unhappy پاسخ : اعمال محدودیتهای جدید وبزای آمریکا برای ایرانیان(حذف پست بدون اطلاع رسانی)

در خصوص بحث مربوط به ویزا، به نظرم برای ویزای J هم به لحاظ محدوده زمانی و هم نوع مدارکی که میخواهید ارایه دهید(برای کنفرانس نمی توانید و طبعا دلیل محکمی برای درخواست ویزا را از دست میدهید) ممکن است شانس بالا نباشد هرچند برای نوع B تقریبا همین شانس اندک هم نیست. به نظرم اگر مساله شما شرکت یا ارایه در کنفرانس است یکی از راههای عمده زیر شاید کمک کننده باشد:
    1- بررسی امکان پرزنت به صورت ویدیو کنفرانس با هماهنگی قبلی در صورت پذیرش
    2- اضافه نمودن یک کمک نویسنده مورد اطمینان مقیم امریکا برای صرفا ارایه مقاله با شناخت قبلی از ایشان و تضمینهای لازم. ضمن اینکه در اینگونه موارد باید به این مساله که نویسنده اصلی به هرعلت نتوانسته در کنفرانس حاضر شود و نویسنده کمکی انرا ارایه میکند توجه شود و طبعا هدف ارایه و ثبت است و نه لزما کیفیت 100%.
    .....

در خصوص موضوع نگرانی شما در مورد اینکه ایده شما ممکن است مورد استفاده قرار گیرد بحث و نگرانی تا حدودی صحیح و تا حدودی غیرصحیح است مساله خارح از موضوع این فروم است اما فقط در همین حد توضیح میدهم که عموما ایده های ارایه شده در چنین کنفرانسهایی بعضا ارزشهای بالای تجاری دارند و پروسه بررسی و داوری و پذیرش و ارایه آنها نیز بعضا با حساسیتهای بالا انجام میشود. حتی در صورت انصراف در ارایه عموما حفظ حقوق مالکیت معنوی IP تا حدود قابل ملاحظه ای محترم شمرده میشود. (این کنفرانس را به طور خاص نمیدانم ولی موارد مشابه Top conference ها عمدتا در سایر شاخه ها نیز بر همین منوال و با همین سیاق دنبال میشوند. با این حال ممکن است فردی به عنوان یک سیاست پیشگیرانه، و بک آپ چاپ مقاله در ژورنال معتبر دیگری را هم به موازات جلو ببرد. در هر حال متاسفانه آفیسرهای سفارت در مصاحبه به رنک و موقعیتهای شغلی و آکادمیک شما و حتی اهمیت کنفرنس خاصی که شما شرکت میکنید ممکن است خیلی واقف نباشند ولی به قوانین جدید ویزای امریکا و ملیت فرد در وهله اول توحه میکنند که جتی در صورت waiver در نظر گرفتن فرد باز به میزان زیادی شانس پروسه AP طولانی مدت را ایجاد میکند و بعید میدانم با فاصله زمانی که دارید حتی این هم می توانست کمک کننده باشد. حداقل به نظر من روی آن حساب نکنید و راههای دیگر غیر ویزایی را هم پیش ببرید اگر مساله علمی شما اهمیت تعیین کننده ای در مسیر آینده حرفه ای و آکادمیکتان دارد.
    موفق باشید
    ممنون از وقتی که گذاشتید و توضیحات کاملتون.
    اینها رو مینویسم برای موارد مشابه:
    متاسفانه بعد از پذیرش مقاله در این کنگره امکان اضافه کردن نویسندگان وجود نداره.
    بله درست میفرمایید. البته در مورد این کنگره با تاکید اشاره شده که در صورت عدم حضور فیزیکی یکی از مولفین ابسترکت چاپ نخواهد شد. البته ارشیو میشود. این راه رو به نظرم برای کسانی که روی این تاپیک خاص کار میکنن بسیار باز میذاره که کار مشابهی رو به راحتی چاپ کنن.
    البته که ما با سرعت هر چه تمامتر در حال کامل کردن کار برای چاپ هستیم. ولی ایالات متحده اطلاعات بیماران رو به شکل دیتا بیس ذخیره میکنه ومثل ما نیاز به استخراج از پرونده ها نداره. برای اونها فقط یه انالیز اماری میمونه و یه نوشتن منیوسکریپت. اصلا تضمینی نیست چه کسی اول تمام خواهد کرد. کانسپت اولیه رو هم برای همین فرستادیم که کار یک وقت از اوریجینالیتی نیوفته. تا این ساعت و این لحظه ما این رو به نام خودمون ثبت کردیم. ولی اگه قرار باشه ما از لیست سخنرانی حذف بشیم و ابسترکت ما چاپ نشه این یعنی ما یک هایپوتز ناب در اختیار سایرین قرار داده ایم که هر کس با تغییر جزیی در ان به نام خودش چاپ کند متاسفانه.
    امیدوارم برای هیچکس پیش نیاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    توضیحات jd13 و gbahrein خیلی کامل هست و بسیار لطف کردند. من فقط دو تجربه و یک انتقاد اضافه می کنم. کنگره هایی که من شرکت کردم امکان ویدیو کنفرانس فراهم بود ولی فقط برای سخنران های مدعو و اعضا ی پنل ها یا برای سخنران های خیلی معروف در فیلد موردنظر. این مساله رو بررسی کنید.
    کنگره چه ماهی برگزار میشه؟ مثلا اکتبر؟ شما با هر مرکز/بیمارستان/دانشگاه برای J هماهنگ کردید باید تاریخ ها رو تنظیم کنید که یک ماه زودتر از تاریخ کنگره بتونید وارد بشید و در طول مصاحبه به کنگره اشاره نکنید. فکر کنم از همین حالا باید اماده سازی مدارک شروع کنید اگر چنین قصدی دارید. (مطمئن نیستم بتونید).
    ما همیشه ابسترکت ارسال می کنیم داوری میشه اکسپت می گیریم (تمام ابسترکت های اکسپت شده در کتابچه چاپ می شوند) و ارائه می کنیم. ثبت نام که مفهوم نداره. چنین پیش شرطی برخورد نداشتم و نظری ندارم.

یک انتقاد هم به شما دارم واقعا چرا هایپوتز فرستادید؟ در سطح حرفه ای این کار خیلی اشتباه هست. در حال حاضر تمام مقالاتی که چاپ میشه حداقل در حوزه های زیستی و پزشکی اگر در فیلدتون عمیق باشید براحتی می فهمید که حتی سطح یک کارو هم درست توضیح ندادند یا دیگه اطلاعات خیلی قدیمی هست. فقط یک ادبیات فاخر دارند. عمق مطلب برای فروش و پتنت هست برای کمپانی ها هست و... متاسفانه این تب پابلیش گریبانگیر نظام اموزش پزشکی ایران شده و من سعی می کنم شمارو درک کنم. ولی دیتاها و دستاوردها رو به این راحتی اشتراک نگذارید کارو به یک نقطه ی قابل دفاع و پرکتیکال برسونید بعد ارسال کنید یا حتی نیازی به پابلیش هم نیست...
    موفق باشید

در حوزه ی علوم زیستی و پزشکی هیچ شانسی وجود نداره مگر از کشورهای پیشرو در اون زمینه ی خاص باشید که اونها هم دقیقا مطابق صحبت شما موازی کار می کنند.متشکرم و موفق باشید
    ممنون از وقتی که گذاشتید و توضیحات کاملتون.
    بله درست میفرمایید. تنها گزینه ما پرزنت کردن به هر طریق در این کنگره هست. حتی اگر شده از طریق همکاران خارجی با تخصص غیر مرتبط.
    متاسفم برای این همه ظرفیت ما ومشکلات نا مرتبطی که داریم.
    شما هم موفق باشید.

Junior Member

سلام
    خواهش می کنم. من برای شما یک پیشنهاد دارم. شما اگر میسر هست با 30 بیمار یا 50 بیمار مقاله رو بطور اولیه چاپ کنید و کانسپت رو پرزنت کنید. یعنی اگر امکان داره حجم نمونه رو کاهش بدید تا سرعت کار افزایش پیدا کند البته اگر اصل کار مخدوش نمیشه. نمیدونم واقعا چی تعریف کردید. و دوم این که در یک جورنال معمولی چاپ کنید مثلا جورنال دانشگاه ع پ تهران. در این مرحله خیلی مهم نیست کجا چاپ کنید متاسفانه قید کردیت جورنال باید بزنید و حتی اگر شده در جورنال پارسی زبان چاپ کنید تا خیلی اسیر دست داور و ادیتور نباشید. این کار که به زبان بومی چاپ کنید برخی کشورها خیلی در این زمینه تبحر دارند و همزمان برای پرزنت هم تلاش خودتون انجام بدید. ما یک مفهوم رو با یک کیس ریپورت پرزنت کردیم و نتیجه موفقیت امیز بود چون واقعا امکان همکاری چند مرکزی بین المللی در ایران نبود و سایتشن های خوبی گرفتیم و اسم ایران هم ثبت شد. امیدوارم بتونید با موفقیت کارو جمع کنید. (من از مدیر بخش عذرخواهی می کنم که تاپیک منحرف کردم).
    سلام و بسیار ممنون از اینکه همفکری می دهید.
    بله این میتونه یک گزینه باشه. من هم قبلا این کار رو برای مقاله دیگری انجام دادم. البته این هم که چقدر با این کار بیاس به نتیجه وارد کنیم قابل چشم پوشی نیست.
    شاید انتخاب کنم با اساتیدم در اروپا هم صحبت کنم و بخام پشت من بایستن (فرار از دهان شیر و پناه بردن به گرگ).
    متاسفانه در امریکا کسی اونقدر منو نمیشناسه.

یه سوالی دارم اگر دوستان تجربه مشابهی دارن
    ایا تقاضای واقعی ویزای B1 با قصد سفر که قویا میتونم ازش دفاع کنم و با جزییات حساسیت مساله رو توضیح بدم با احتمال بیشتری به ویزا منجر خواهد شد یا تلاش از الان برای جلب نظر یک پروفسور امریکایی و درخواست همکاری روی این پروژه و درخواست ویزای J1. کنگره هفته اول اکتبر هست.
    ضمنا من قصد ماندگار شدن در امریکا رو فعلا ندارم ولی در حد یک ماه ویزیتور ‐ ابزرور‐ یا همکاری مشترک اوکی هست.
    ویرایش توسط Sage : May 12th, 2018 در ساعت 11:50 AM

ApplyAbroad Guru

سلام
    خواهش می کنم. من برای شما یک پیشنهاد دارم. شما اگر میسر هست با 30 بیمار یا 50 بیمار مقاله رو بطور اولیه چاپ کنید و کانسپت رو پرزنت کنید. یعنی اگر امکان داره حجم نمونه رو کاهش بدید تا سرعت کار افزایش پیدا کند البته اگر اصل کار مخدوش نمیشه. نمیدونم واقعا چی تعریف کردید. و دوم این که در یک جورنال معمولی چاپ کنید مثلا جورنال دانشگاه ع پ تهران. در این مرحله خیلی مهم نیست کجا چاپ کنید متاسفانه قید کردیت جورنال باید بزنید و حتی اگر شده در جورنال پارسی زبان چاپ کنید تا خیلی اسیر دست داور و ادیتور نباشید.
    ......
    من هم به پیشنهادجناب maxi1 در مورد پیش دستی چاپ کانسپت در ژورنال در این مرحله همانطور که در پست قبل توضیح دادم موافقم. به هرحال حفظ کانسپت اهمیت بیشتری دارد.
    امکان اضافه کردن فرد جهت ارایه را با توجه به احتمال ریجکت ویزا با برگزارکنندگان مطرح کنید. در حالت عادی چنین امکانی نیست اما شاید در حالت خاص شما با توجه به مقررات ویزا اجاره خاص را بدهند.

سلام
    .....

یه سوالی دارم اگر دوستان تجربه مشابهی دارن
    ایا تقاضای واقعی ویزای B1 با قصد سفر که قویا میتونم ازش دفاع کنم و با جزییات حساسیت مساله رو توضیح بدم با احتمال بیشتری به ویزا منجر خواهد شد یا تلاش از الان برای جلب نظر یک پروفسور امریکایی و درخواست همکاری روی این پروژه و درخواست ویزای J1. کنگره هفته اول اکتبر هست.
    ضمنا من قصد ماندگار شدن در امریکا رو فعلا ندارم ولی در حد یک ماه ویزیتور ‐ ابزرور‐ یا همکاری مشترک اوکی هست.
    به شخصه برای B شانس زیادی قایل نیستم. به نظرم شانس ویزای J به مراتب واقعی تر است. اگر دوستان تجربه دیگری در این اواخر دارند لطفا بحث را تکمیل کنند . به شخصه ویزای B پس از تراول بن اخیر به حز موارد استثنا نشنیده ام کسی بدون تابعیت یا اقامتت دوم یا موارد ذکر شده در بن موفق شده باشد.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Superstar

در بین نظرات دوستان به نظرم احتمال نشر کارتان به طریق استفاده از ریپازیتوریهای Open Access را هم بررسی کند. اینطور که میگویند بسیار سریعتر نشر میشود و قابل دسترس برای تقریبا همه در دنیا هست و به همین دلیل کارها ایمپکت خیلی بالایی میگیرند.

من هیچوقت خودم از طریق Open Access چیزی نگداشته ام بنابراین واقعا از جزییات اطلاع ندارم ولی در حال حاضر میبینم که به خصوص در یکسال اخیر همکاران خیلی موضوع open accessو Open Science را جدی میگیرند و از طریق آن منتشر میکنند. ظاهرا چند ناشر عمده هم در این زمینه ورود کرده اند. هلندیها سیستم Narcis را برای اینکار دارند. الان که نگاه کردم دیدم ظاهراSpringer هم امکان نشر Open access را فراهم کرده است.

الان روی اینترنت نگاه کردم در حوزه کار شما فکر میکنم مهمترین پایگاه

PubMed Central باشد . دقت کنید که این با موتور جستجو PubMed اشتباه نشود. در PubMed Central امکان سپردن فول تکست کار هست.

آدرس وب

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/

است و جزییات استفاده از ریپازیتوری را هم توضیح داده است.

من هم به پیشنهادجناب maxi1 در مورد پیش دستی چاپ کانسپت در ژورنال در این مرحله همانطور که در پست قبل توضیح دادم موافقم. به هرحال حفظ کانسپت اهمیت بیشتری دارد.
    امکان اضافه کردن فرد جهت ارایه را با توجه به احتمال ریجکت ویزا با برگزارکنندگان مطرح کنید. در حالت عادی چنین امکانی نیست اما شاید در حالت خاص شما با توجه به مقررات ویزا اجاره خاص را بدهند.

به شخصه برای B شانس زیادی قایل نیستم. به نظرم شانس ویزای J به مراتب واقعی تر است. اگر دوستان تجربه دیگری در این اواخر دارند لطفا بحث را تکمیل کنند . به شخصه ویزای B پس از تراول بن اخیر به حز موارد استثنا نشنیده ام کسی بدون تابعیت یا اقامتت دوم یا موارد ذکر شده در بن موفق شده باشد.
    موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام میگن الان 80 درصد ویزای ایرانیان برای آمریکا رو دارن رد میکنن. این در مورد دانشجو ها هم درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    سلام میگن الان 80 درصد ویزای ایرانیان برای آمریکا رو دارن رد میکنن. این در مورد دانشجو ها هم درسته؟
    No they dont reject student visa
    they evaluate case by case
    they just put your case in administrative processing which is a lenghty process

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)