صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 93

موضوع: گرفتن پذیرش در رشته اقتصاد(ارشد)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد علامه

پیش فرض گرفتن پذیرش در رشته اقتصاد(ارشد)

سلام
    من از دانشگاه علامه با معدل 17 فارغ التحصیل شدم و برای ارشد اقتصاد فرهنگ و هنر اصفهان قبول شدم
    ممکنه لطفا بگید این گرایش اسه گرفتن فاند برای ارشد و دکتری شانسی داره یا نه؟

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش در رشته اقتصاد(ارشد)

نقل قول نوشته اصلی توسط spidee نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه علامه با معدل 17 فارغ التحصیل شدم و برای ارشد اقتصاد فرهنگ و هنر اصفهان قبول شدم
    من تا حالا از فرهنگ چیزی نشنیدم!
    به نظرم اقتصاد، گرایش سلامت، بهداشت، دارو، مالی، ریاضی، محاسباتی اینا در خارج از کشور پیدا کردن کار واسشون خیلی راحت و کم دردسره!
    برای بورسیه و ...
    نمره جی ار ای یا مقالات سطح یک!
    من دیدم طرف با نمره جی ار ای عالی، با یک فوق دیپلم از موسسه .... مشهد رفته دانشگاه penn state امریکا. البته فوقش رو تهران خوند! و لیسانسم ازاده سبزوار.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

ApplyAbroad Superstar

سلام اقتصاد فرهنگ یک حایی بین شاخه نهادها منظور institutions و اقتصاد رفتاری است . اخیرا هم دارد کم کم در بحثهای مختلف مثلا اقتصاد توسعه حا باز میکند. سابقه ای نسبتا محکم تری هم در یک شاخه کمی نا شناخته در ایران به اسم اقسام نظامهای سرمایه داری varieties of capitalism دارد و ریشه در کارهای وبر و غیره. به لحاظ روش هم مطالعاتش تا آنجا که الان در ذهنم هست عموما مقایسه ای است منظور یعنی comparative. و راستش موضوعا خیلی هم جذاب است.

من کیفیت کار را دراصفهان نمیدانم ولی اگر قوی تدریس شود و شما هم دانشجوی خوبی باشد فکر میکنم برای پدیرش دکتری و غیره احنمالی مانند دیگر گرایشهای اقتصادی داشته باشد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط spidee نمایش پست ها
    سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    من تا حالا از فرهنگ چیزی نشنیدم!
    به نظرم اقتصاد، گرایش سلامت، بهداشت، دارو، مالی، ریاضی، محاسباتی اینا در خارج از کشور پیدا کردن کار واسشون خیلی راحت و کم دردسره!
    برای بورسیه و ...
    نمره جی ار ای یا مقالات سطح یک!
    من دیدم طرف با نمره جی ار ای عالی، با یک فوق دیپلم از موسسه .... مشهد رفته دانشگاه penn state امریکا. البته فوقش رو تهران خوند! و لیسانسم ازاده سبزوار.
    ویرایش توسط susighton : September 6th, 2018 در ساعت 09:01 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام و وقت بخیر، من کارشناسی اقتصاد نظری خوندم دانشگاه ازاد معدلمم به دلیل مشغله که داشتم نشد بخوندم 12.60 هست آیلتس 6 دارم کجا برای مستر میتونم اقدام کنم ترجیحاً finance یا رشته های مرتبط

Junior Member

سلام من لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه تهران با معدل 17 دارم آیا امکانش وجود داره برای رشته های مرتبط به اقتصاد ،بیزینس و یا اقتصادمهندسی(financial engineering) فاند برای ارشد بگیرم؟ کدوم دانشگاه ها؟

ApplyAbroad Superstar

سلام امکان برای "پذیرش" هست به خصوص رشته های مدیریت از رشته های دیگر خیلی ورودی دارند. ولی فاند به راحتی به دست نمی آید. در مجموع فاند برای ارشد خیلی کم است.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir99A نمایش پست ها
    سلام من لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه تهران با معدل 17 دارم آیا امکانش وجود داره برای رشته های مرتبط به اقتصاد ،بیزینس و یا اقتصادمهندسی(financial engineering) فاند برای ارشد بگیرم؟ کدوم دانشگاه ها؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام
    میخواستم بدونم با توجه به شرایط تحصیلی من امکان گرفتن مستر مجدد حالا نه فقط اقتصاد بلکه رشته های مرتبط هم وجود داره؟ و اینکه حتما باید GRE داشته باشیم؟
    29 سالمه.
    لیسانس اقتصاد شهید بهشتی تهران معدل 16/71
    فوق اقتصاد شهید بهشتی تهران معدل 18/41
    2 سال هم سابقه کار حسابداری دارم.
    مقاله هم ندارم

ApplyAbroad Superstar

سلام اطلاعات و سوالتان خیلی کلی است کدام کشور؟ کدام رشته دقیقا؟ نمره زبان؟

به همین شکل کلی اگر کسی بخواهد جواب بدهد این است که معدلهای شما خوب هستند و امکان گرفتن ” پذیرش ” حتما هست اگر دیگر شرایط راداشته باشید

فاند البته برای ارشد خیلی مشکل به دست می اید

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehmtn نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم با توجه به شرایط تحصیلی من امکان گرفتن مستر مجدد حالا نه فقط اقتصاد بلکه رشته های مرتبط هم وجود داره؟ و اینکه حتما باید GRE داشته باشیم؟
    29 سالمه.
    لیسانس اقتصاد شهید بهشتی تهران معدل 16/71
    فوق اقتصاد شهید بهشتی تهران معدل 18/41
    2 سال هم سابقه کار حسابداری دارم.
    مقاله هم ندارم

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام اطلاعات و سوالتان خیلی کلی است کدام کشور؟ کدام رشته دقیقا؟ نمره زبان؟

به همین شکل کلی اگر کسی بخواهد جواب بدهد این است که معدلهای شما خوب هستند و امکان گرفتن ” پذیرش ” حتما هست اگر دیگر شرایط راداشته باشید

فاند البته برای ارشد خیلی مشکل به دست می اید

موفق باشید
    مرسی از پاسخگوییتون

آیلتس 6.5 دارم اما GRE نه هدفم ادامه تحصیل تو همین رشته اقتصاد بود که الان متوجه شدم بیشتر کاربران داشتن GRE و توصیه میکنن. برای همین راهنمایی میخوام که میتونم برای رشته های دیگه ( بهم پیشنهاد بدید من اطلاعی ندارم دقیق ) که مرتبط هست و میشه برای مستر اقدام کردو پذیرش گرفت که این امتحان GRE و حتما نخواد. کشور خاصی مد نظرم نیست ولی ترجیح خودم هلند و سوئد هست ولی بازم هر کشوری بشه مورد قبولمه.

با سلام بنده لیسانس علوم اقتصادی با معدل۱۵.۵۴ از دانشگاه پیام نور هستم که نمره آیلتسم هم ۶.۵ بوده و یک مقاله داخلی داشتم و در حال نوشتن چند تا مقاله دیگه هستم. اگه ممکنه کسی اطلاعاتی در مورد پذیرش فول فاند تو کشورهای اروپایی داره منو کمک کنه ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)