صفحه 2 از 34 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 401

موضوع: فاند برای رشتهٔ مدیریت

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : فاند برای رشتهٔ مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط tadaei نمایش پست ها
    من لیسانسم از علامه مدیریت بیمه با معدل 15.29 الانم دانشجوی ارشد مدیریت بیمه دانشگاه ازاد علوم و تحقیقات تهران هستم زبانم عالیه هنوز امتحان ندادم اما بالاتر از 100 میارم.یه مقاله داخلی دارم و یه مقاله دیگه هم دارم که داخلیه مطمینم پذیرفته میشه هنوز جوابش نیومده!
    حالا با این اوصاف میتونم فول فاند بگیرم واسه دکتری مدیریت...همسرم هم میتونم ببرم با خودم اگه فاند بگیرم؟!
    دوست عزیز گرفتن فاند در رشته مدیریت به عوامل متعددی بستگی دارد از نمره تافل گرفته تا جی ار ای و مقالات ای اس ای شما بدون داشتن این عوامل نمی توانید تصمیم بگیرید و 100 البته معدل ارشد شما هم بسیار موثر هست انشاله مدارک فراهم شد در قسمت شانس پذیرش دوستان در خدمت شما هستند.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

شرایط فاند گرفتن برای DBAهم سخته؟ یکم توضیح بدین که اصلا چیا لازم هست؟ حداقل هارو توضیح بدین

Junior Member silver_star973 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Science

سلام
    من رشته ام فیزیکه ، لیسانس و ارشد فیزیک خوندم ، معدل لیسانسم پایینه ، ارشدم بد نیست ، می خواستم بدونم با مدارک ارشدم می تونم ارشد MBA شرکت کنم و پذیرش با فاند بگیرم چقدر شانس دارم در صورتی که تافل و جی ار ای نمره خوبی بگیرم
    مرسی

Junior Member

براي انگليس دكتراي مديريت هم بگين مرسي

سلام
    من سال آخر رشته کارشناسی مدیریت مالی دانشگاه تهرانم با معدل بالای 18 سابقه کار غیر مرتبط دارم ولی مرتبط تقریبا 2 سال در یک استارتاپ ولی همزمان درس خوندنم بوده، سطح زبانم بد نیست و در حال خوندن برای IELTS و GMAT هستم. مقاله ندارم و بدون فاند هم از پس هزینه ها برنمیام.
    با توجه به این که business school ها سابقه کار بالا می خوان و اکثر دوستان کسانی هستن که ارشدشونو گرفتن و الان برای دکتری یا ریمستر می خوان اقدام کنن، شانس پذریش من توی کدوم دانشگاه ها و کدوم کشور ها بیشتره؟ با این که هنوز ارشد ندارم شانسی دارم؟ سابقه کارم همزمان درس خوندن بوده ارزشی داره؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تبریک برای این معدل خوب. impressive هست.

با توجه به این که business school ها سابقه کار بالا می خوان و اکثر دوستان کسانی هستن که ارشدشونو گرفتن و الان برای دکتری یا ریمستر می خوان اقدام کنن، شانس پذریش من توی کدوم دانشگاه ها و کدوم کشور ها بیشتره؟

رقابت برای بورس دانشکده های مدیریت خیلی بالاست. نه اینکه غیر ممکن باشد ولی جدا مشکل است. در انگلستان که من هستم و اطلاع دارم بورسهای خیلی محدودی برای ارشد هست. پیشنهاد میکنم با توجه به سوابقتان بورس چیونینگ را در نظر بگیرید.

سابقه کارم همزمان درس خوندن بوده ارزشی داره؟

با جنی کاری که اشاره فرمودید میشود تنها گفت که نکته مثبتی است ولی در مقایسه با کسی که مثلا مقاله دارد نقش خیلی پر رنگی نباید برایش دید.

امیدوارم که در کارهایتان موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط niloufar7777 نمایش پست ها
    سلام
    من سال آخر رشته کارشناسی مدیریت مالی دانشگاه تهرانم با معدل بالای 18 سابقه کار غیر مرتبط دارم ولی مرتبط تقریبا 2 سال در یک استارتاپ ولی همزمان درس خوندنم بوده، سطح زبانم بد نیست و در حال خوندن برای IELTS و GMAT هستم. مقاله ندارم و بدون فاند هم از پس هزینه ها برنمیام.
    با توجه به این که business school ها سابقه کار بالا می خوان و اکثر دوستان کسانی هستن که ارشدشونو گرفتن و الان برای دکتری یا ریمستر می خوان اقدام کنن، شانس پذریش من توی کدوم دانشگاه ها و کدوم کشور ها بیشتره؟ با این که هنوز ارشد ندارم شانسی دارم؟ سابقه کارم همزمان درس خوندن بوده ارزشی داره؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط niloufar7777 نمایش پست ها
    سلام
    کتری بخواین بخونین که سابقه کار شما هیچ ارزشی نداره خصوصا سابقه کاری که تو ایران باشه!
    مستر بخواین بخونین اگه MBA باشه ، سابقه کار داشتن خیلی بهتر از نداشتنش هست و مطمئنا کمک میکنه به پذیرش ولی از بورس تو دانشگاه های خیلی خوب خبری نیست. جیمت بالای 700 داشته باشین تقریبا همه جا پذیرش میدن. (بورس از دانشگاه های معمولی میشه گرفت)
    مستر فاینانس بخواین بخونین ، سابقه کار خیلی کاری نمیکنه ، چون اگه بخوان بورس بدن نگاه میکنن شما چه تحقیقاتی قبلا کردین لذا معدل و مقاله و جیمت میاد جلو چششون تا سابقه کار.

نمره جیمت شما تا حد زیادی تعیین میکنه کجا ها میتونین اپلای کنین. (اگه نمره جیمتتون بالای 700 شد به من پیغام بدین کمکتون کنم)
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

ApplyAbroad Superstar

صندوق شما پر است پیامها برگشت برمیخورند.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام
    مرسی از جوابت
    درسته منظور من برای masterهست.البته با گرایش مدیریت IT یا ms
    به نظرت کدوم کشور اروپایی شانس بیشتری برای فاند دادن داره؟
    البته با یه رزومه متوسط به بالا

ApplyAbroad Veteran
    tahahavakhor آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in ISYS-Walton college of business- university of Arkansas

ببین بجز ارسموس تو اروپا بعید میدونم جایی فاند بده اگه هم بده فول نیست مسلما . بازم سرچ کن. برای مستر پروفایلت باید عالی باشه که فاند بگیری

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)