صفحه 34 از 41 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 401

موضوع: فاند برای رشتهٔ مدیریت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فاند برای رشتهٔ مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    به نظر من، با توجه به کیس شما،
    بیخیال جی ار ای/جیمت بشید و وقت بذارید، رو یه ریسرچ پروپوزال بروز و بسیار قوی.
    بریتانیا از ایرانیا تافل رو شنیدم قبول نمیکنه، بهتره ایلتس بدید و برید کشورهای با دکتری ریسرچ بیس، با نیم نگاهی به پرونده مهاجرتی ک بعدش بمونید همون کشورا.
    ببخشیدمنظورتونواز پروپوزال به روز متوجه نشدم.چقدروقت میبره این پروپوزال نویسی؟ مثلاتوی مهندسی صنایع یا مباحث مدیریت برم سمت چی؟

Junior Member

کشورهای دکتری ریسرچ بیس کدوما هستند؟ به مقاله دادن دیگه فک نکنم؟

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط na_sa نمایش پست ها
    کشورهای دکتری ریسرچ بیس کدوما هستند؟ به مقاله دادن دیگه فک نکنم؟
    گفتم دیگه تو پست قبلی.
    چرا اتفاقا باید فکر کنی!

دقیقا هرچی گفتم و نوشتم رو نه دقت کردی، و نه درست برداشت کردی.
    اسم کشورها رو گفتم.
    مقاله هم گفتم بسیار مهمه! چون شما مزیت رقابتیت مقاله هستش، بتونی یک مقاله دیگه هم بدی عالی میشه، گرچه در مجموع همین مقالاتتون اگر ک کیفیتشون خوب باشه کافی هستش.
    برو سراغ تافل یا ایلتس.
    برای ریسرچ پروپوزال هم، چندین راه داری، بری و بگردی یک موضوع کاملا بروز ک خیلی داغه رو پیدا کنی و روش یه پروپوزال بنویسی، اینجوری احتمال طیف بسیاری از دانتشگاهها و دپارتمانها بهت جلب توجه میکنن و البته بعدها دستت برای نوشتن مقاله بازه، چون موضوعش جدیده و کار نشده.
    یا اینکه ببینی، استاد یا گروه داره روی چی کار میکنه، تو همون حوزه هاشون، یک پروپوزال بنویسی.
    یا اینکه، چیزی ک خودت دوست داری رو بنویسی و بری سراغ استادهایی ک تو این حوزه فعال هستند و درخواست سوپروایزری ازشون بکنی.

برای مورد اول و سوم، شما برای دانشگاهها اپلای میکنی و برای بورسشون. فقط باید استاد مدنظرت رو پیدا کنی دیگه. به نظرم سعی کن رویه موضوع های خیلی خاص یا درحال مردن، کار نکنی، چون طرفدار زیاد نداره.
    اینو خودتون باید بفهمید کدوم حوزه ها هستن. من رشتم اقتصاد هستش، فقط کلی گفتم کجاها شنیدم بورس زیاده، خودتون بهتر میدونید کدوم حوزه ها خیلی لایو هستن.

برای مورد دوم،
    معمولا دانشگاهها واساتید، یه پوزیشن دکتری رو میذارن، و کسایی ک بیشتر به اون پوزیشن بخورن، بخصوص از لحاظ سابفه اکادمیک مقاله و ... شانس بیشتری دارن. گاهی اوقات، از شما میخان یه ریسرچ پروپوزال برای اون پوزیشن بنویسی. این روش برای استادهای معروف ک حاضر نیستن خارج از حوزه شون کار کنند هم جواب میده! شما برای جلب توجه استاد، میگی من تو حوزت حرف جدید دارم و تحت ریسرچ پرروپوزال بهش خودتو معرفی میکنی. اونوقت ایشونم حاضر میشه پول تحصیلتو از جیبش بده. این حالت کم اتفاق میفته!

حالت جنرال، همون دوتا اصلی هستن. دانشگاه هم فقط همه رنک میکنه و بورس رو میده.

در مورد حوزه های کاریتون، من نظری ندارم، خودتون بهتر میدونید. 100 تا رزومه بخونید از اساتید با کارهای اخیرشون دستتون میاد.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی رشته مهندسی از دانشگاه تهران دارم با معدل 14/66 و ارشد خواجه نصیر با معدل 17/72
    8 سال سابقه کار در شرکت های مختلف دارم به عنوان کارشناس مهندسی و کارشناس بازاریابی و فروش و مسئول بازاریابی و فروش

الان هم دانشجوی ترم اول مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی دانشگاه آزاد هستم و خوب اگر قصد اپلای و کار در زمینه مهندسی داشتم با لیسانس و ارشد مهندسیم اقدام می کردم.

قصد دارم برای phd برای رشته مدیریت ترجیحا بازاریابی بعد از ارشد اقدام کنم.

میشه لطفا توصیه کنین با توجه به اینکه هنوز اول راه ارشد هستم چه مسیری رو طی کنم تا به این هدف برسم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی تهران

سلام دوستان
    خیلی ازتون ممنون میشم اگر من رو از تجربهاتون بهره مند کنین و نظرتون رو راجع به وضعیت من بدین
    قصد اپلال برای مقطع PhD مارکتینگ دارم امسال چندجا اقدام کردم اما ریجکت شدم نیاز به کمک هزینه کامل حالا از هر نوعی که باشه دارم:
    کاردانی آی تی علمی کاربردی ارومیه 13.47
    کارشناسی ناپیوسته مدیریت بازرگانی دانشگاه ازاد ارومیه 17.47
    ارشد بازرگانی بین الملل دانشگاه تهران روزانه پردیس فارابی 18.03
    مقاله ISI مجله MEJM در حوزه تبلیغات2019
    یک مقاله کنفرانس IEEE در حوزه برنامه نویسی 2011
    ایلتس 7 (R=7.5 L=7.5 S=6.5 W=6)
    بنظرتون رو تقویت کیفیت و تعداد مقاله و پرپوزال تمرکز کنم بهتره یا امسال رو برای جی ار ای وقت بزارم؟! با چند تا مقاله دیگه میتونم شانس خوبی داشته باشم؟!
    بنظرتون اهمیت پروپوزال چقدره ؟! چون دو استاد گفتن تا حدودی پروپوزال من مبهمه!

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط ok1armin1ok نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خیلی ازتون ممنون میشم اگر من رو از تجربهاتون بهره مند کنین و نظرتون رو راجع به وضعیت من بدین
    قصد اپلال برای مقطع PhD مارکتینگ دارم امسال چندجا اقدام کردم اما ریجکت شدم نیاز به کمک هزینه کامل حالا از هر نوعی که باشه دارم:
    بنظرتون رو تقویت کیفیت و تعداد مقاله و پرپوزال تمرکز کنم بهتره یا امسال رو برای جی ار ای وقت بزارم؟! با چند تا مقاله دیگه میتونم شانس خوبی داشته باشم؟!
    برای دکتری نمره جیمت یا جی آر ای مگه جزو ملزومات نیست؟ شما بدون اون نمره اپلای کردین؟
    اگه دانشگاهی هست که روی سایتش نوشته داشتنش الزامی نیست ولی اگه باشه خوبه ، بدونین که صد نفر با جیمت 700 براش اپلای میکنن ! دست کم زیاد نگیرین.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

واقعیت این است که برای پذیرش با فاند در واقع همه اینها لازم است یعنی پروپوزال خوب/مقاله/جی آر ای اینها مکمل هستند تا جایگزین. ولی خوب نسبتها برای کشورها/دانشگاههای خوب فرق میکند و اینکه ایا شما دارید برای یک پوزیشن اقدام میکنید یا نه.

اشاره کردید به چندین مقاله. خوب من فکر میکنم یکی دو تا مقاله با کیفیت خوب باشد برای پذیرش دکتری ولی بیشتر از آن لزومی ندارد.
    وقتی هم که تقاضا میکنید فکر میکنم کاردانی را -با توجه به سطح و معدل-اشاره نکنید بهتر باشد. چیزی به شما واقعا اضافه نمیکند.

پایدار باشید

سلام دوستان

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

واقعیت این است که برای پذیرش با فاند در واقع همه اینها لازم است یعنی پروپوزال خوب/مقاله/جی آر ای اینها مکمل هستند تا جایگزین. ولی خوب نسبتها برای کشورها/دانشگاههای خوب فرق میکند و اینکه ایا شما دارید برای یک پوزیشن اقدام میکنید یا نه.

اشاره کردید به چندین مقاله. خوب من فکر میکنم یکی دو تا مقاله با کیفیت خوب باشد برای پذیرش دکتری ولی بیشتر از آن لزومی ندارد.
    وقتی هم که تقاضا میکنید فکر میکنم کاردانی را -با توجه به سطح و معدل-اشاره نکنید بهتر باشد. چیزی به شما واقعا اضافه نمیکند.

پایدار باشید
    منون بابت پاسختون، دوست عزیز اگر سابقه تحصیلی کاردانی رو ذکر نکنم و از اونجا که مقطع کارشناسی ناپیوسته 2 سال هست مشکلی بابت اینکه تعداد سالهای تحصیل قبل از PhD کم باشه نمیاد؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

خواهش میکنم کار مهمی نبود

بلی احتمال خیلی زیاد پیش می اید. سالهای تحصیل قبل از شروع دکتری برای خیلی کشورها مهم است.

پایدار باشید

منون بابت پاسختون، دوست عزیز اگر سابقه تحصیلی کاردانی رو ذکر نکنم و از اونجا که مقطع کارشناسی ناپیوسته 2 سال هست مشکلی بابت اینکه تعداد سالهای تحصیل قبل از PhD کم باشه نمیاد؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیز
    من یک سوالی رو از خدمت شما داشتم
    من لیسانس عمران خوندم و معدلم 15.75 هست
    میخواستم ببینم در صورتی که gmat و نمره آیلتس/تافل مناسب رو بیارم (اگر این شرایط کافی نبود , داشتن مقاله ISI اثری داره؟)
    میشه برای دایرکت phd تو حوزه ای مثل بازاریابی اقدام کنم؟و فول فاند بگیرم؟چون بدون فول فاند تقریبا برام غیر ممکن هست رفتن(اصلا ممکن هست مستقیم خوندن رشته های مدیریتی برای من؟)
    هدف هم در درجه اول آمریکا هست و بعد هم کانادا
    در مورد ارشد چه طور؟شانسی برای اون هست؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)