صفحه 36 از 41 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 401

موضوع: فاند برای رشتهٔ مدیریت

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : فاند برای رشتهٔ مدیریت

سلام دوست عزیز

خوب استنباط من این است که دکتری یعنی قصد ورود به شغلهای آکادمیک /دانشگاهی بنابراین شما باید در این مورد دقت بفرمایید که حتما هم همینطور است.

در مورد بازار کار واقعا اطلاع دقیقی ندارم هر چند که تا انجا که اطلاع دارم در گروه رشته های بیزنس بچه های بازاریابی به لحاظ پیدا کردن شغل ته جدول نیستند.

بازاریابی موضوعی است که در بیزنس سکولها در چند رشته خودش را نشان میدهد. غیر از خود بازاریابی مثلا در بازاریابی بین الملل یا مدیریت برند و ... فاند ولی واقعا برای ارشد کم است و باید خیلی بادقت و سر صبر دانشگاه به دانشگاه در کشور هدفتان جستجو بفرمایید

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط peha نمایش پست ها
    قربان شما
    همین که به سوالات پاسخ میدید و کمک میکنید نشان از بزرگی شماست
    راسیتش من عمران خوندم و جزو تاپ دانشجوهای دانشگاه خودمم بودم هر چند ازاد بود ولی خوب ارتباط خوبی با اساتید داشتم و معدل 15.75 هم دلیل اصلیش دروس عمومی معارف و ورزش بود
    از طرفی هدف اصلی من دکترا خوندن نیست حقیقتش , هدف اصلی یا بهتر بگم علاقه اصلی من کار هست و خیلی با محیط اکادمیک سازش ندارم با این که تاپ استیودنت هم بودم
    و خوب با توجه به یه سری مطالب که تا الان داشتم در فروم میخوندم دیدم که جایگاه شغلی کاری برای دکترا عملا سخت تر هم میشه نسبت به ارشد و باید تقریبا همیشه تو همون محیط اکادمیک موند
    و ترجیح من کار بازاریابی در محیط کاری هست , چندان به دلم نشست که بخوام دکترا رو بخونم , ولی خوب اگر مطمئن بشم که با کشیدن سختی خوندن دکترا یک شغل خوب میتونم داشته باشم حاضرم این کار رو کنم که ترجیحا خارج از محیط اکادمیک باشه

2-مساله هم هم دقیقا همین هست , البته از بین دوستان چندتایی پیدا کردم که پارشال گرفتند ولی خوب اجازه کار ندادند از طرف دانشگاه ظاهرا و نتونستند برن

در مورد ارشد بازاریابی که فرمودید , من تا الان اطلاعی از این رشته نداشتم
    زیر شاخه رشته خاصی هست؟ امکان گرفتن فول فاند درش وجود داره برای ارشد؟
    و در مورد وضعیت کارش چه طور اطلاعی دارید؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

خوب استنباط من این است که دکتری یعنی قصد ورود به شغلهای آکادمیک /دانشگاهی بنابراین شما باید در این مورد دقت بفرمایید که حتما هم همینطور است.

در مورد بازار کار واقعا اطلاع دقیقی ندارم هر چند که تا انجا که اطلاع دارم در گروه رشته های بیزنس بچه های بازاریابی به لحاظ پیدا کردن شغل ته جدول نیستند.

بازاریابی موضوعی است که در بیزنس سکولها در چند رشته خودش را نشان میدهد. غیر از خود بازاریابی مثلا در بازاریابی بین الملل یا مدیریت برند و ... فاند ولی واقعا برای ارشد کم است و باید خیلی بادقت و سر صبر دانشگاه به دانشگاه در کشور هدفتان جستجو بفرمایید

موفق باشید
    ممنون از شما
    بله این مورد در مورد بازار کار دکترا رو تازه متوجه شدم چون تازه شروع کردم به جمع اوری اطلاعات

بعد یه سوال دیگه داشتم از خدمتتون , این بازاریابی همون MS هست؟
    چون یه سرچ کردم از اون زیر شاخه اورد
    و این که چیزی مثل چارت دروس برای رشته های مختلف هست؟یا دانشگاه با دانشگاه فرق داره؟که بخوام تفاوت لیست دروس دو رشته رو متوجه بشم
    و اگر هست از کجا میتونم پیدا کنم
    یک دنیا ممنون برای پاسخی که میدید و زحمتی که می کشید

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

بلی یک ارشد است Ms اگر سوالتان را درست متوجه شده باشم.

بلی دروس سیلابس دارند ولی تفاوتها به خصوص در ارشد خیلی زیاد است. استاد به استاد/ دانشگاه به دانشگاه و سال به سال. و این برای ما که شرایط ایران را دیده ایم و اساتید همه انگار از یک لوح محفوظ در سراسر کشور و همه دانشگاهها یکسان باید پیروی کنند این حالت خیلی عجیب به نظر میرسد.

یعنی هر استاد برای درس مستقلا تصمیم میگیرد و لزوما از چهارچوب استانداردی پیروی نمیکند و انعطاف خیلی زیاد است. استاد است که تصمیم میگیرد چه موضوعاتی را در هر ترم و در هر درس و جلسه با چه منابع و محتوایی بگنجاند.

برگشت به سوال شما: منبع جامعی نیست. باید دانشگاه به دانشگاه و استاد به استاد ببینید.

پایدار باشید

ممنون از شما
    بله این مورد در مورد بازار کار دکترا رو تازه متوجه شدم چون تازه شروع کردم به جمع اوری اطلاعات

و این که چیزی مثل چارت دروس برای رشته های مختلف هست؟یا دانشگاه با دانشگاه فرق داره؟که بخوام تفاوت لیست دروس دو رشته رو متوجه بشم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

سلام مجدد

مطلبی که الان به ذهنم رسید. مستقیم به دانشگاهها نامه بدهید و بخواهید سر فصل و محتوای اخرین باری که درس تدریس شده است را برایتان بفرستند.

پایدار باشید

ممنون از شما

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام مجدد

مطلبی که الان به ذهنم رسید. مستقیم به دانشگاهها نامه بدهید و بخواهید سر فصل و محتوای اخرین باری که درس تدریس شده است را برایتان بفرستند.

پایدار باشید
    برای هر دو پاسخ آخر و همه پاسخ هایی که دادید یک دنیا ممنون
    خیلی خیلی راهنمایی اثر گذاری بود و خیلی به دردم خورد
    تشکر از شما

Junior Member

سلام با کاذشناسی آموزش زبان انگلیسی و 5 سال سابقه کار در زمینه HR آیا اگر در ایران ارشد در یکی از گرایش های مدیریت بگیرم میتوانم برای دکتری امیدوار گرفتن فاند باشم؟ در طول ارشد 2 مقاله بنویسم و مطمئنا نمره ی بالای تافل حداقل 100 بگیرم. این 5 سال هم گپ تحصیلی است البته.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

پیشنهاد میکنم سوالتان را در بخشهای کشوری بنویسید چون شرایط در هر کشور متفاوت است.

در انگستان و اروپا به شکل کلی چناتچه پوزیشنی اعلام شود و شما پروپوزال خوبی برای آن داشته باشید با شرایطی که در خصوص نمره زبان و مقاله و ...میفرمایید اصلا کم احتمال نیست که بتوانید پذیرش و فاند بگیرید. گپ تحصیلی با توجه به کار مرتبط با ارشدتان مانعی نیست.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_a نمایش پست ها
    سلام با کاذشناسی آموزش زبان انگلیسی و 5 سال سابقه کار در زمینه HR آیا اگر در ایران ارشد در یکی از گرایش های مدیریت بگیرم میتوانم برای دکتری امیدوار گرفتن فاند باشم؟ در طول ارشد 2 مقاله بنویسم و مطمئنا نمره ی بالای تافل حداقل 100 بگیرم. این 5 سال هم گپ تحصیلی است البته.

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام دوست عزیز

پیشنهاد میکنم سوالتان را در بخشهای کشوری بنویسید چون شرایط در هر کشور متفاوت است.

در انگستان و اروپا به شکل کلی چناتچه پوزیشنی اعلام شود و شما پروپوزال خوبی برای آن داشته باشید با شرایطی که در خصوص نمره زبان و مقاله و ...میفرمایید اصلا کم احتمال نیست که بتوانید پذیرش و فاند بگیرید. گپ تحصیلی با توجه به کار مرتبط با ارشدتان مانعی نیست.

موفق باشید
    مرسی. یک سوال دیگر اینکه آیا میدانید کدام رشته مدیریت بیشترین شانس رو برای فاند شدن داره از نظر تعداد وبازار کار در آینده خصوصا در آمریکا؟

ApplyAbroad Superstar

سلام بر شما

وقتی میفرمایید مدیریت منظورتان management به شکل خاص است یا کلیت رشته هایی که business school ها ارایه میکنند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_a نمایش پست ها
    مرسی. یک سوال دیگر اینکه آیا میدانید کدام رشته مدیریت بیشترین شانس رو برای فاند شدن داره از نظر تعداد وبازار کار در آینده خصوصا در آمریکا؟

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

منظورم رشته های مدیریت هست مثل mba و یا مدیریت منابع انسانی و... تا ارشد اون رشته رو بگیرم تا احتمال گرفتن فاند برای دکتری بیشتر باشه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)