نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: system dynamics

پیش فرض system dynamics

دوستان سلام.
    می خواستم ببینم دکترای system dynamics رو توی کدوم دپارتمانها باید دنبالش گشت؟ مهندسی ، مدیریت ، .... ؟ من میخوام برای این رشته اپلای کنم ولی اطلاعات خیلی کمی تونستم بدست بیارم.
    کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟ ممنون

Senior Member

پیش فرض پاسخ : system dynamics

اکثرا در Business School ها و در موارد کمی هم در مهندسی یا مدیریت. به طور کلی جمع دانشگاههایی که در این زمینه به طور جدی کار می کنند فکر نمی کنم در دنیا به 20 برسد (تازه با تخمین خوشبینانه!)

سلام بچه ها ممنون میشم یک مقداری بیش تر در مورد رشته ی system dynamic توضیح بدید!! من اطلاعاتی در موردش ندارم و می خوام بدونم بیش تر در چه زمینه ای هستش؟

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ar.ardakani198 نمایش پست ها
    سلام بچه ها ممنون میشم یک مقداری بیش تر در مورد رشته ی system dynamic توضیح بدید!! من اطلاعاتی در موردش ندارم و می خوام بدونم بیش تر در چه زمینه ای هستش؟
    سلام،
    دانشگاه برگن در نروژ این رشته رو ارائه میکنه، همچنین یک رشته اراسموس موندوس هم هست با این نام.
    توضیح دانشگاه برگن در مورد این رشته رو ببینید :
    http://www.uib.no/rg/dynamics

<< Everything is okay in the end
    , If it's not okay, then it's not the end >>

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع علوم و فنون مازندران

MIT sloan system dynamic group
    http://mitsloan.mit.edu/phd/system-dynamics.php

دوستان شاید جای خیلی مناسبی نباشه، اما می خواستم بدونم کسی منبع خوبی برای یادگیری System Dynamics داره؟ من کلا می خوام با این موضوع اشنا بشم اما تحصیلات لیسانسم مهندسی نبوده و متاسفانه در این درس رو نگذروندم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD candidate

نقل قول نوشته اصلی توسط programming_ma نمایش پست ها
    دوستان شاید جای خیلی مناسبی نباشه، اما می خواستم بدونم کسی منبع خوبی برای یادگیری System Dynamics داره؟ من کلا می خوام با این موضوع اشنا بشم اما تحصیلات لیسانسم مهندسی نبوده و متاسفانه در این درس رو نگذروندم
    كلن موضوع پيچيده اى نيست و نترسيد
    كتاب اصلى كنونى كه در دنيا تدريس ميشه -از انگلستان كه خودم بودم تا نروژ تا ژاپن. و امريكا- كتاب business dynamics اثر John Sterman است. اگر منبع ساده ترى ميخوايد با گوگل كردن به سراغ MIT road maps بريد كه منابع يادگيرى سيستم دايناميكس به طور رايگان زير نظر انستيتو تكنولوژى ماساچوست است.
    كتاب هاى متنوع ديگه اى هم به زبان انگليسى وجود داره كه مطالعه ى هركدوم مفيده ولى مثلن بعضى مثل the fifth decipline اثر پيتر سنگى، كابرد سيستم دايناميكس در زمينه ى سازمانه
    در كل اين رو فراموش نكنيد systemdynamics.org

سوالى بود از من ميتونيد بپرسيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع علوم و فنون مازندران

دوستان دنبال یه ژورنال واسه مقالم با موضوع سیستم داینامیک میگردم. ترجیحا پولی نباشه زودم جواب بده. کسی هست کمکم کنه؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)