نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
بله من امریکام و فقط دانشگاه ما نیست، دانشگاههای دیگه ای هم هست که ایرانی ها در برخی قسمتها نمیتونن وارد بشن، حتی یکی از بچه های ما رفته بود workshop کارتی که بهش واده بودن با بقیه متفاوت بوده و یک قسمتی را نذاشته بودن وارد بشه و از workshop استفاده کنه، ولی دانشگاه شما را من خبر ندارم.

شما این تاپیک زیرو نگاه کنید،
http://www.applyabroad.org/forum/sho...D8%A7-Transfer

یا اون بالای فروم تو سرچ گوگل جستجو کنید،« انتقال پس از گرفتن پذیرش »، صفحاتی میاد که میتونه مفید باشه

احتمالا به همین دلیل فاند میخوان مستر پذیرش بدن، شما شرایط خودتون را نگاه کنید و اطلاعات بیشتری کسب کنید بعد تصمیم بگیرید. شرایط بعد از اومدن ممکنه تغییر کنه، کسانی میان برای دکتری ولی بعد که میان تصنیم میگیرن که مستر بگیرن و وارد کار بشن، کسانی هم مستر پذیرش میگیرن ولی تا پست داک ادامه میدن. ممکنه حتی استاد شما از کار کردن شما راضی باشه خودش بگه دکتری ادامه بدید، اصلا معلوم نیست.
سپاس دوست گرامی
من یک نگاهکی کردم بیشترشان بر اینکه باید از ترم دوم ترانسفر کرد تاکید کردند و خب یک تک و توکی هم بر این نکته که می شود در همان ترم اول ترانسفر کرد تاکید کردند! اما مشکل الان من فاند نصف و نیمه ای هست که دانشگاه می دهد برای مستری و خب از آنجا که رنکش بالاست شهریه اش هم بالاست! مگر آنکه یک استاد برای PhD پیدا کنم. خود رییس دانشکده گفته اگر پیدا کنی حرفی نیست! اگر فاند کامل می دادند واقعا تعللی نمی کردم. من نمی دانم چرا من را ریجکت نکردند اصلا! من برای دکتری اپلای کرده بودم نمی دانم آیا در این فروم هم کسی چنین نجربه ای داشته یا نه!