نقل قول نوشته اصلی توسط Albco نمایش پست ها
مها جر جان من منتظر هستم که اگه معلمی می شناسید به منم معرفی کنید.

من امروز تو دفتر فرهنگی level A1 قبول شدم ولی مصاحبه ام خیلی افتضاح بود واسه همین هم خیلی پایین قبول شدم بچه ها بهتون توصیه می کنم ببینید من 2 ماهه دارم فیلمهای شبکه TV5 با زیر نویس رو ضبط می کنم و تمتم جمله ها و لغتهاشو می نویسم و امروز به این افتضاحی مصاحبه دادم به خاطر اینکه
1.معلمی که باهاش کلاس خصوصی رفتم افتضاح بود و من جایی که هستم معلم بهتر از این نداشت بنابراین واقعا یک معلم خوب بگیرید من الان هم باید کلاسهای دفتر فرهنگی رو برم و هم دوباره با یک معلم خوب خصوصی از اول تو تهران شروع کنم خیلیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییی معلم مهمه
2.این که کسی رو نداشتم تا باهاش حرف بزنم و برای همین تقریبا بد نمی فهمم ولی نمی تونم صحبت کنم تا می تونین کسی رو پیدا کنین حرف بزنین یا بعد چند تا درس برین کلاسهای مکالمه آزاد در حد خودتون حرف بزنین
و فقط الان خدا می دونه چقدر ناراحتم و استرس دارم این همه زحمتی که کشیدم یعنی هیچی بهم گفتن از اول شروع کن جمله سازیت افتضاحه و گرامرت ضعیفه

بازم می گم معلم خوب بگیرید معلم بد ضررش صد برابر فایده اشه (
سلام Albco عزیز
خیلی نا امید نباشید هنوز تا مصاحبه خیلی وقت هست و شما هم انگیزه کافی برای یادگرفتن دارید پس اصلا جای نگرانی نیست
من با همون معلمی که Red_Sky عزیز معرفی کردن شروع کردم. همینجا از Red_Sky هم خیلی بابت پیشنهاد دادن ایشون تشکر میکنم.
اگر اسم معلم و موسسه یادتون نیست بگید تا براتون پیغام بفرستم