صفحه 115 از 240 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125165215 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

سلام دوستان عزیز، من در حال جمع آوری مدارکم برای کبک هستم و احتمالا 1 ماه دیگه مدارکم را ارسال می کنم.کلاسهای فرانسه عادی روش کامپوس قطب راوندی خیابان ویلا را می خوام شروع کنم ولی متاسفانه این آموزشگاه ترمهای فشرده اش فقط صبحها است که من نمی تونم استفاده کنم.لطفا منو راهنمایی کنید که اگر شروع یادگیری فرانسه را با کلاسهای فشرده و روش قفله قطب راوندی قائم مقام شروع کنم که زمانش برام مناسبه آیا نتیجه خوبی می گیرم یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط najafi1977 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز، من در حال جمع آوری مدارکم برای کبک هستم و احتمالا 1 ماه دیگه مدارکم را ارسال می کنم.کلاسهای فرانسه عادی روش کامپوس قطب راوندی خیابان ویلا را می خوام شروع کنم ولی متاسفانه این آموزشگاه ترمهای فشرده اش فقط صبحها است که من نمی تونم استفاده کنم.لطفا منو راهنمایی کنید که اگر شروع یادگیری فرانسه را با کلاسهای فشرده و روش قفله قطب راوندی قائم مقام شروع کنم که زمانش برام مناسبه آیا نتیجه خوبی می گیرم یا نه؟
    هیچ فرقی نداره که با کمپوس یا قفله شروع کنی. همه این متد ها خوبن و تقریبا از قوائد و گرامر تا لغات موارد مشابهی رو به شما آموزش می دن. پس فقط امتیاز قائم مقام اینه که فشرده است و شما سریع تر پیش می ری. شما باید تو مدت کوتاهی بتونی به فرانسه صحبت کنی. پس یه کم که راه افتادی باید کتابهایی که تو همین تاپیک معرفی شده رو در کنار کلاس هات شروع کنی. موفق باشی

تست تعیین سطح:
    http://www.lang.ox.ac.uk/courses/tst...placement.html

معنی لولها:
    http://www.lang.ox.ac.uk/courses/tst_french_reqs.html

جالبه که زیر هر لول متد پیشنهادی هم نوشته، مثلا اگر سطح شما LOWER INTERMEDIATE شد Campus 2 رو باید بخونین:
    Course book: Campus 2 (2002) Girardet, J and Pécheur, J. CLE International Student's book PLUS exercise book

با این حساب به ترتیب زیر میشه یه study plan ساخت:

1- Course book: Campus 1 (2002) Girardet, J and Pécheur, J. CLE International Student's book PLUS exercise book 2002
    2- Course book: Campus 2 (2002) Girardet, J and Pécheur, J. CLE International Student's book PLUS exercise book
    3- Course book: Campus 3 (2003) Pécheur, J. Constanzo, E and M Molinié CLE International Student's book ONLY.
    4- Course book : Panorama 3 (1996) Girardet, J and Fréot, JL
    5- Course book: Campus 4 (2005) Courtillon, J and Guyot-Clément G. CLE International Student's book ONLY.

یعنی اول campus 1,2,3 بعدا panorama و بعدا campus 4

من از هیچکدوم از روشهای reflect یا کافه یا campus استفاده نمی کنم ولی اگر مجبور بودم استفاده کنم از campus استفاده می کردم، تا نظر دوستان باتجربه چی باشه

Member

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان فرانسه

بله دوست من. بهتر از اون هم هست:
    (البته به زبان انگلیسیه):
    http://fsi-language-courses.org/Content.php?page=French
    دوره ها با پی دی اف و فایل صوتیه. phonology و basic course رو که خوندی B2 رو میگیری...

Junior Member

دوست عزیز ، ما هر دو تاشو امتحان کردیم ، اگه نظر منو بخواهین کلاسهای قطب ویلا و روش کامپوس برای شروع و پیشرفت مناسبتره ، ما وقتی رفتیم مصاحبه تا ترم 5 کامپوسو خونده بودیم ، متاسفانه قفله روش سنگینیه با کلی لغت که از نظر من کاربرد زیادی ندارن ، اگه کنار کامپوس از کتابهای جانبی هم استفاده کنید که فوقالعاده ست.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط basy نمایش پست ها
    بله دوست من. بهتر از اون هم هست:
    (البته به زبان انگلیسیه):
    http://fsi-language-courses.org/Content.php?page=French
    دوره ها با پی دی اف و فایل صوتیه. phonology و basic course رو که خوندی B2 رو میگیری...
    سلام

مثل آموزش نصرت ؟ سبک آموزشش چطوریه ؟

متشکرم

Junior Member

سلام

یه سوال داشتم ، من توی یه کتاب دیدم که افعال را به این صورت صرف و معنی کرده بود ، مثلا :
    ما می گیریم ( می گیرند ) on prend
    ما می گیریم nous prenons

چندتا فعل دیگه هم که صرف کرده برای "ما می ...." مانند مثالی که در بالا آوردم دوتا ساخت وجود داره و اون پرانتز !

می خواستم اول ببینم منظور از اینکه توی پرانتز آورده ( می گیرند ) چیه ؟!
    و اینکه این دو تا با هم چه تفاوتی دارند ؟ هر کدام از ساختارها چه موقعی به کار می روند ؟

با سپاس فراوان

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی

نقل قول نوشته اصلی توسط farid69a نمایش پست ها
    دوست عزیز ، ما هر دو تاشو امتحان کردیم ، اگه نظر منو بخواهین کلاسهای قطب ویلا و روش کامپوس برای شروع و پیشرفت مناسبتره ، ما وقتی رفتیم مصاحبه تا ترم 5 کامپوسو خونده بودیم ، متاسفانه قفله روش سنگینیه با کلی لغت که از نظر من کاربرد زیادی ندارن ، اگه کنار کامپوس از کتابهای جانبی هم استفاده کنید که فوقالعاده ست.
    موفق باشید
    آقای فرید عزیز ممنون از راهنماییتون.من می خواهم در کنار کامپوس، کتاب کافه را هم شروع کنم.متاسفانه دیروز رفتم قطب قائم مقام و گفتند که این ترم کلاسهای فشرده اشون فقط صبح ها هست.بنابراین تصمیم گرفتم که کامپوس و کافه را با هم بخوونم و از راهنماییهای این فروم و دوستان هم کمک بگیرم.
    به نظرتون خودن این دو با هم مفیده؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

آقای فرید عزیز ممنون از راهنماییتون.من می خواهم در کنار کامپوس، کتاب کافه را هم شروع کنم.متاسفانه دیروز رفتم قطب قائم مقام و گفتند که این ترم کلاسهای فشرده اشون فقط صبح ها هست.بنابراین تصمیم گرفتم که کامپوس و کافه را با هم بخوونم و از راهنماییهای این فروم و دوستان هم کمک بگیرم.
    به نظرتون خودن این دو با هم مفیده؟
    با اجازه اقا فرید
    بهتره وقتی متدی انتخاب کردی در کنارش کتاب داستان و فیلم بذاری نه یه متد دیگه این کار نتیجه خوبی نداره و باعث تاخیر در یادگیریت میشه همون کامپوس ادامه بده اصلا سمت کفه نرو و سعی کن این متدی که انتخاب کردی تا اخر ادامه بدی و مثلا 3بعد ترم نری قفله شروع کنی و بعد یه متد دیگه
    بعد از اینکه به حد قابل قبول رسیدی (بالای متوسط) میتونی منابع افزایش بدی و لولهای بالای متدهای دیگه و کتابهای دیگه رو امتحان کنی
    موفق باشید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط treatise نمایش پست ها
    سلام

مثل آموزش نصرت ؟ سبک آموزشش چطوریه ؟

متشکرم
    نه. خیلی بهتره. خیلی کامله. بهتره pdf از basic course شو دانلود کنی تا ببینی به دردت می خوره یا نه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)