صفحه 61 از 240 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان فرانسه

سلام. یعنی با این 24 درس و بقیه منابع که گفته بودید؟ یا از منابع دیگه هم استفاده کردید؟ کلاس هم رفتید؟ برای سطح B2 ...روشتون خیلی خوب به نظر میاد علاقه مند شدم استفاده کنم...
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد نمایش پست ها
    خواستم بگم من با ادامه همین روش بعد از 14 ماه سطح 4 TCF رو قبل شدم (معادل B2). بچه هایی که دسترسی به کلاس و معلم ندارین منابعی که گفتم رو یه امتحان بکنید...

موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

سلام
    من می خواستم دوستانی که دفتر فرهنگی سفارت امتحان دادند برای استفاده از کلاسها ی آنجا، توضیح بدهند که امتحان به چه ترتیب بوده؟
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان
    از متد rond- point دوستی هست که اطلاعات کاملی داشته باشه و ترجیحا فایل های pdf اش رو ؟
    کتاب هاش رو تو کرج گیر نیاورد؟ تو کرج جای خاصی رو میشناسین که کتاباشو داشته باشه؟
    تهران چطور؟
    با سپاس از شما دوستان

سلام به همه دوستان

من دنبال کتاب Communication Progressive Du Francais (Niveau Debutant)می گردم اگر کسی فایل pdf ازش داره یا لینکی که بشه ازش دانلود کرد ممنون میشم بهم بگه .......

به امید موفقیت همه

نقل قول نوشته اصلی توسط alba نمایش پست ها
    سلام
    من می خواستم دوستانی که دفتر فرهنگی سفارت امتحان دادند برای استفاده از کلاسها ی آنجا، توضیح بدهند که امتحان به چه ترتیب بوده؟
    مرسی
    با سلام
    من 2 سال پیش امتحان دادم و الان زیاد خوب به خاطر ندارم. اما تا جایی که حضور ذهن دارم اون موقع یه مکالمه ساده رو شروع می کردند و بعد برای سنجش توانایی درک مطلب شفاهی، یک سی دی میذاشتن و می گفتن بگو ببینم چی گفت. آخر سر هم یه کاغذ می دادند و می گفتند تمام کارهایی رو که دیروز انجام دادی رو به صورت انشا بنویس.
    تعیین سطح زیاد سخت نیست. مهم اینه که دقیقا در سطح خودتون بشینید. چون اگه بالاتر از سطح خودتون باشه ، سر کلاس دلسرد میشید. اگه هم پایین تر باشه، حوصلتون سر میره. فکر کنم تعیین سطح کلاسهای ترم بهار از دو هفته دیگه شروع میشه. چون ثبت نام قبل از عیده. با آرزوی موفقیت
    ویکی مهاجرت به کبک
    فایل نامبر: 2010/01/12 *** ایمیل مصاحبه:2010/05/16 *** مصاحبه:2010/07/19 *** ف.ن.فدرال:2010/07/21***آپدیت:2013/04/25***رسیدن آپدیت به پاریس:2013/06/20***مدیکال:2013/07/25***رسیدن مدیکال به پاریس:2013/08/02***بالاخره پاس ریکوئست: 8 اكتبر 2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

با سلام من مي خوام براي كبك اقدام كنم و مي خوام فرانسه رو با معلم خصوصي ياد بگيرم . ولي كسي رو نمي شناسم . لطفن اگه كسي معلم خصوصي خوب براي فرانسه سراغ داره كه سمت شمال غرب تهران بياد و تو قيمت هم منصف باشه به من معرفي كنه .

Junior Member jim_u آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط canaust نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از متد rond- point دوستی هست که اطلاعات کاملی داشته باشه و ترجیحا فایل های pdf اش رو ؟
    کتاب هاش رو تو کرج گیر نیاورد؟ تو کرج جای خاصی رو میشناسین که کتاباشو داشته باشه؟
    تهران چطور؟
    با سپاس از شما دوستان
    سلام
    من متد rond-poinr می خونم
    متد بسیار جامع و خوبی
    کتاب هاش کمه
    شاید تهران باشه
    ولی میتونی از موسسه کیش (قطب راوندی) تو صادقیه بگیری
    و pdf نداره
    !merci mon ami

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Sky نمایش پست ها
    سلام،
    خیلی خوشحالم که نتیجه بررسی هام به درد شما خورده. خیلی خوشحال ترم میکنید اگر از روند کلاس و میزان رضایتتون بهم بگید.
    سلام
    میشه مشخصات استادتون رو به من هم بدید؟ و اگه توضیحاتی راجع به روش تدریسش لازمه، ممنون میشم بدونم.
    ویکی مهاجرت به کبک
    FN: 2010/01/04......CSQ Date: 2010/07/14..... Federal FN: 2010/07/14......Update request (from Paris):2013/04/25
    medical received: 2013/07/12......Pass request: 2013/09/18

سلام من تازه می خوام شروع کنم به فرانسه خوندن . هیچی هم بلد نیستم .
    کیش جردن زنگ زدم گفتن که یه کلاس فشرده دارن فروردین شروع میشه و 8 ترم رو توی 4 ماه تموم می کنه . هر روز در هفته از ساعت 8 تا 12 . اگه اشتباه نکرده باشم 16 یونیت cafe creme رو تموم می کنن .
    بنظرم کلاس خوبی اومد ولی چند نفر از دوستان می گن انقدر فشرده برای تو که تازه کاری و هیچی بلد نیستی سنگینه و ممکنه بازده خوبی نداشته باشی .
    لطفا دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن
    ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط aida64 نمایش پست ها
    سلام من تازه می خوام شروع کنم به فرانسه خوندن . هیچی هم بلد نیستم .
    کیش جردن زنگ زدم گفتن که یه کلاس فشرده دارن فروردین شروع میشه و 8 ترم رو توی 4 ماه تموم می کنه . هر روز در هفته از ساعت 8 تا 12 . اگه اشتباه نکرده باشم 16 یونیت cafe creme رو تموم می کنن .
    بنظرم کلاس خوبی اومد ولی چند نفر از دوستان می گن انقدر فشرده برای تو که تازه کاری و هیچی بلد نیستی سنگینه و ممکنه بازده خوبی نداشته باشی .
    لطفا دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن
    ممنون
    سلام
    کلاس های فشرده چون هرروز مغز با زبان در گیر میشود خوبه و خصوصا مهارت شنیداری و گفتاری زود تقویت میشود
    اما اگه استاد و متد مناسب نداشته باشید کلاس خیلی سریع خسته کننده میشود و انگیزه برای یادگیری کاهش پیدا میکند.
    چون هرروز کلاس تشکیل میشود باید تنوع کافی در مفاهیم درسی وجود داشته باشد تا خسته کننده نشه و همچنین چون حجم مطالب زیاد میباشد باید وقت کافی جهت مرور و تمرین گذاشته شود
    من تجربه این نوع کلاس داشتم ولی راضی نبودم چون وقت کمی داشتم و رفت امد هرروز در این ترافیک واقعا خسته کننده است.
    اگه شرایطشو دارین یا علی
    موفق باشین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)