صفحه 63 از 240 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273113163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Sky نمایش پست ها
    این که میگید همونه که درب مشکی داره بغل بانک سپه ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid928 نمایش پست ها
    من می خواستم کلاسهای بحث آزاد فرانسه شرکت کنم. شما جایی رو که از کیفیتش خبر داشته باشید سراغ دارید؟
    یه موسسه هست به نام خانه زبان ارشیا در میدون ونک که بحث آزاد داره. کسی چیزی راجع به اونجا میدونه؟
    حقیقتش من نرفتم تا حالا. فقط تبلیغش رو دیدم.
    recv 13 Dec. 2009
    FN 20 Jan. 2010
    interview 29 july 2010
    فایل نامبر فدرال 1 اگوست 2010ویکی مهاجرت به کبک

[QUOTE=hamid928;197704]من می خواستم کلاسهای بحث آزاد فرانسه شرکت کنم. شما جایی رو که از کیفیتش خبر داشته باشید سراغ دارید؟
    یه موسسه هست به نام خانه زبان ارشیا در میدون ونک که بحث آزاد داره. کسی چیزی راجع به اونجا میدونه؟[/QUOT
    بهترین گزینه برای کلاسهای بحث آزاد به نظر من دفتر فرهنگی سفارت فرانسه است. جاهای دیگه هم هستن که کلاس بحث آزاد دارن ولی اکثرا کلاسهای بی نتیجه ای هستن چون اغلب معلمهاشون توان اداره کلاس رو بصورت کارامد ندارن

[QUOTE=3mohajer;198426]
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid928 نمایش پست ها
    من می خواستم کلاسهای بحث آزاد فرانسه شرکت کنم. شما جایی رو که از کیفیتش خبر داشته باشید سراغ دارید؟
    یه موسسه هست به نام خانه زبان ارشیا در میدون ونک که بحث آزاد داره. کسی چیزی راجع به اونجا میدونه؟[/QUOT
    بهترین گزینه برای کلاسهای بحث آزاد به نظر من دفتر فرهنگی سفارت فرانسه است. جاهای دیگه هم هستن که کلاس بحث آزاد دارن ولی اکثرا کلاسهای بی نتیجه ای هستن چون اغلب معلمهاشون توان اداره کلاس رو بصورت کارامد ندارن
    اگر منظورتون کلاسهای مکالمه سفارت هست قبلا رفتم ولی خیلی مفید نبود. چون یه کلاس پونزده شونزده نفری بودیم که حداکثر هر کسی چهار پنج جمله حرف می زد تازه اونم آزاد نبود موضوعهای گرامری از قبل معلوم بود
    recv 13 Dec. 2009
    FN 20 Jan. 2010
    interview 29 july 2010

با سلام خدمت تمامی دوستان.
    ثبت نام کلاسهای سفارت از فردا 25/12/88 شروع می شود. آندسته از دوستان که مایلند برای ترم بهار کلاس داشته باشند ، اقدام کنند.
    موفق باشید
    ویکی مهاجرت به کبک
    فایل نامبر: 2010/01/12 *** ایمیل مصاحبه:2010/05/16 *** مصاحبه:2010/07/19 *** ف.ن.فدرال:2010/07/21***آپدیت:2013/04/25***رسیدن آپدیت به پاریس:2013/06/20***مدیکال:2013/07/25***رسیدن مدیکال به پاریس:2013/08/02***بالاخره پاس ریکوئست: 8 اكتبر 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط keyhan نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی دوستان.
    ثبت نام کلاسهای سفارت از فردا 25/12/88 شروع می شود. آندسته از دوستان که مایلند برای ترم بهار کلاس داشته باشند ، اقدام کنند.
    موفق باشید
    شما هم میخواید ثبت نام کنید؟
    recv 13 Dec. 2009
    FN 20 Jan. 2010
    interview 29 july 2010

افرادی که در ترمهای گذشته در سفارت کلاس داشتند، روزهای یکشنبه و دوشنبه بایستی ثبت نام کنند. و افرادی که می خواهند در برای کلاسهای سفارت مصاحبه داده و به تزگی ثبت نام کنند از سه شنبه بایستی مراجعه نمایند. من هم ثبت نام کردم.
    ویکی مهاجرت به کبک
    فایل نامبر: 2010/01/12 *** ایمیل مصاحبه:2010/05/16 *** مصاحبه:2010/07/19 *** ف.ن.فدرال:2010/07/21***آپدیت:2013/04/25***رسیدن آپدیت به پاریس:2013/06/20***مدیکال:2013/07/25***رسیدن مدیکال به پاریس:2013/08/02***بالاخره پاس ریکوئست: 8 اكتبر 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)

من 28 آوريل مصاحبه دارم و هنوز سرچ هاي لازم را انجام نداده ام لطفا كساني كه تجربه اين كار را دارند من را رهنمايي كنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط aida64 نمایش پست ها
    سلام من تازه می خوام شروع کنم به فرانسه خوندن . هیچی هم بلد نیستم .
    کیش جردن زنگ زدم گفتن که یه کلاس فشرده دارن فروردین شروع میشه و 8 ترم رو توی 4 ماه تموم می کنه . هر روز در هفته از ساعت 8 تا 12 . اگه اشتباه نکرده باشم 16 یونیت cafe creme رو تموم می کنن .
    بنظرم کلاس خوبی اومد ولی چند نفر از دوستان می گن انقدر فشرده برای تو که تازه کاری و هیچی بلد نیستی سنگینه و ممکنه بازده خوبی نداشته باشی .
    لطفا دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن
    ممنون
    سلام دوست عزیز ، امیدوارم خیلی دیر این پست رو ندیده باشم !!! من این کلاس فشرده رو گذروندم و کتاب 2 رو هم ترمیک شرکت کردم ! البته چون کلاس ما نزدیکه عید بود و ما میخواستیم ترم رو قبل از عید تموم کنیم کلاسمون 2ماه طول کشید و به جای 4 ساعت ، 8 ساعت در روز میرفتیم !!! اگه زبان انگلیسیتون خوبه این شیوه خیلی براتون سخت نخواهد بود !!! من با توجه به زبان انگلیسیم ( معلم زبانم) خیلی از کلاس استفاده کردم ، خیلی بیشتر از کلاس ترمیک !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط cristal نمایش پست ها
    سلام به دوستان

من کلاس زبان فرانسه سفیر ثبت نام کردم و اصلا" راضی نیستم دوستان می تونن راهنمایی کنن کجا برم بهتره ؟
    سلام ، دوست عزیز چیزی که توی تهران زیاده آموزشگاه !!! به من بگین چه سطحی هستین و احیانا متد خاصی مد نظرتون هست یا نه تا من بهتون آموزشگاه معرفی کنم !

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

l'orthographe est très importante dans chaque langue.
    spécialement en écrivant sur ce forum. orthographe incorrecte rendrait la recherche difficile pour les utilisateurs.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)