صفحه 92 از 240 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102142192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 2400

موضوع: آموزش زبان فرانسه (مباحث كلي) - پست اول خوانده شود

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض پاسخ : زبان فرانسه جهت آمادگی مصاحبه مهاجرت به کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط bellefille نمایش پست ها
    سلام کسی میدونه نمره 7 زبان فرانسه تو فرم کبک چند امتیاز داره و جدولی هست که اینها راببینیم؟؟؟
    لطفا ....نیاز فوری؟؟؟؟
    7و8 هردو 12 امتیاز و به ویکی مراجعه فرمایید فوری!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط bellefille نمایش پست ها
    آرتین جان یعنی 6+6
    اینجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟د ارم میمرم وکیل من میگه 7 یعنی 6 امتیاز....................برای من 7 زده دارم میمرم تو رو خدا راهنماییم کن
    آره 7و7 و 8و8 و همه ترکیبهای بین 8و7 امتیازش میشه 12 یعنی همون 6+6

Junior Member

سلام دوستان
    من به ویکی مراجعه کردم ولی جدول رو ندیدم...
    من هم احتیاج به امتیاز 12 از فرانسه دارم و نمیدونم چه سطحی میشه...
    در ضمن به عنوان یک مبتدی (صفر) با وقت آزاد و خنگ هم نیستم )) تو 5-6 ماه میتونم 12 رو تو مصاحبه بیارم؟و روش خاصی میتونید بهم معرفی کنید؟
    یک سوال دیگر اینکه از انطباق پذیری که آفیسر میده معمولا چقدر میدن؟بعضی وکیل ها میگن معمولا 5 میدن و بعضی دیگه میگن حداقل 3 رو میدن...چقدر درسته؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط omidgreen نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به ویکی مراجعه کردم ولی جدول رو ندیدم...
    من هم احتیاج به امتیاز 12 از فرانسه دارم و نمیدونم چه سطحی میشه...
    در ضمن به عنوان یک مبتدی (صفر) با وقت آزاد و خنگ هم نیستم )) تو 5-6 ماه میتونم 12 رو تو مصاحبه بیارم؟و روش خاصی میتونید بهم معرفی کنید؟
    یک سوال دیگر اینکه از انطباق پذیری که آفیسر میده معمولا چقدر میدن؟بعضی وکیل ها میگن معمولا 5 میدن و بعضی دیگه میگن حداقل 3 رو میدن...چقدر درسته؟
    سلام لطفا قبل از ارسال پست جستجو فرمایید این سوالتان بارها در صفحات قبل جواب داده شده و سوال انطباق پذیری مربوط به تاپیک مهاجرت به کبک است اونجا مطرح فرمایید

شما باید در فرم عدد 7 یا 8 انتخاب فرمایید مثلا هردو اسکیل 7 بزنید و با تلاش بیشتر میشه به این سطح رسید فروم خوب مطالعه کنید جواب تمام سوالاتتان موجود میباشد

وکلای قلابی هم جز دروغ چیزی نمیگن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط $Artin نمایش پست ها
    سلام لطفا قبل از ارسال پست جستجو فرمایید این سوالتان بارها در صفحات قبل جواب داده شده و سوال انطباق پذیری مربوط به تاپیک مهاجرت به کبک است اونجا مطرح فرمایید

شما باید در فرم عدد 7 یا 8 انتخاب فرمایید مثلا هردو اسکیل 7 بزنید و با تلاش بیشتر میشه به این سطح رسید فروم خوب مطالعه کنید جواب تمام سوالاتتان موجود میباشد

وکلای قلابی هم جز دروغ چیزی نمیگن
    مرسی ارتین جان

دارم فوروم رو میخونم ولی خوب 900 صفحه هست هنوز چیزی ندیدم...

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط omidgreen نمایش پست ها
    مرسی ارتین جان

دارم فوروم رو میخونم ولی خوب 900 صفحه هست هنوز چیزی ندیدم...
    امید سبز جان باید سرچ کنی و بعد به ویکی و اصول مصاحبه هم مراجعه کن
    موفق و موید باشی

سلام دوستان
    این اولین پست من توی این سایت هست و اول از همه دوستانی که زحمت کشیدن و اطلاعاتشون رو شیر کردن تشکر میکنم. مخصوصا red_sky و artin عزیز که خیلی برای این تاپیک وقت گذاشتن.
    با اینکه 2-3 روزه دارم شبانه روزی مطالب سایت رو میخونم(!) هنوز فرصت نکردم تاپیک 900 صفحه ایه کبک رو تموم کنم ولی این تاپیک رو تموم کردم.
    برای شروع هم تصمیم گرفتم یه ترم با یه استاد خوب و نیمه خصوصی استارت بزنم ولی اگر تونستم بعد از مدتی که راه افتادم فورسم رو بذارم روی اینکه خودم منابعی که دوستان معرفی کردن رو بخونم.
    1-آرتین عزیز اینجا اسمی از آقای رستمی بردید. ایشون الان توی سعادت آباد موسسه داره درسته؟ ایشون به نظر شما برای شروع خوبه؟
    2-من بدون در نظر گرفتن نمره افیسر مجموع امتیازاتم به 40 رسیده. یعنی 15 نمره کم دارم. سطح زبان انگلیسیم متوسط هست ولی چون نمیخوام قبل مصاحبه به جز فرانسه سراغ زبان دیگه ای برم میخوام روی انگلیسی بیشتر از 3/6 یا 2/6 حساب نکنم. حالا با توجه به اینکه میخوام از هفته دیگه کلاسم رو شروع کنم فکر میکنید کی مدارکم رو ارسال کنم؟ نه میخوام اینقدر دیر بشه و قوانین کبک هم مثل فدرال عوض بشه و نه میخوام اینقدر زود باشه که به مصاحبه نرسم!
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط dl159 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این اولین پست من توی این سایت هست و اول از همه دوستانی که زحمت کشیدن و اطلاعاتشون رو شیر کردن تشکر میکنم. مخصوصا red_sky و artin عزیز که خیلی برای این تاپیک وقت گذاشتن.
    با اینکه 2-3 روزه دارم شبانه روزی مطالب سایت رو میخونم(!) هنوز فرصت نکردم تاپیک 900 صفحه ایه کبک رو تموم کنم ولی این تاپیک رو تموم کردم.
    برای شروع هم تصمیم گرفتم یه ترم با یه استاد خوب و نیمه خصوصی استارت بزنم ولی اگر تونستم بعد از مدتی که راه افتادم فورسم رو بذارم روی اینکه خودم منابعی که دوستان معرفی کردن رو بخونم.
    1-آرتین عزیز اینجا اسمی از آقای رستمی بردید. ایشون الان توی سعادت آباد موسسه داره درسته؟ ایشون به نظر شما برای شروع خوبه؟
    2-من بدون در نظر گرفتن نمره افیسر مجموع امتیازاتم به 40 رسیده. یعنی 15 نمره کم دارم. سطح زبان انگلیسیم متوسط هست ولی چون نمیخوام قبل مصاحبه به جز فرانسه سراغ زبان دیگه ای برم میخوام روی انگلیسی بیشتر از 3/6 یا 2/6 حساب نکنم. حالا با توجه به اینکه میخوام از هفته دیگه کلاسم رو شروع کنم فکر میکنید کی مدارکم رو ارسال کنم؟ نه میخوام اینقدر دیر بشه و قوانین کبک هم مثل فدرال عوض بشه و نه میخوام اینقدر زود باشه که به مصاحبه نرسم!
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سلام دوست عزیز ورودتان را خوشامد میگوییم
    خیلی کار خوبی میکنی وقت میذاری کل تاپیک میخونی درسته وقتگیره اما بعدا کلی جلو می افتی
    درباره اساتید تو صفحه شخصی خودم توضیحات دادم و بهتره تو فروم اسمی برده نشه
    شما میتونید رو 4 امتیاز از 6 انگلیسی و 12 امتیاز از 16 فرانسه و 4 امتیاز از 6 امتیاز افسر حساب کنید البته با تلاش و کوشش
    من جای شما باشم همین امروز مدارکم ارسال میکنم چون اگه فردا بفرستم یکروز دیرتر وارد کبک میشم
    موفق باشید

سلام دوستان عزیز
    من می خوام تازه فرانسه شروع کنم برای کبک. دوستان لطف کنند به من استاد خوب و با انصاف و یا یه آموزشگاه که از متد های جدید استفاده می کنه از طریق پیغام خصوصی معرفی کنن ممنون. ضمنا میشه یه کتاب خوب از پایه که به صورت خود آموز باشه و بیشتر روی Speaking و Listening تاکید داره به من معرفی کنین.

ApplyAbroad Hero Red_Sky آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software

پیش فرض پاسخ : برای امادگی مصاحبه چگونه فرانسه بخوانیم؟بخش پنجم ممارست

نقل قول نوشته اصلی توسط $Artin نمایش پست ها
    من برای دوستان مبتدی قبلا هم گفتم 10 بارخواندن یک کتاب خوب ,نتیجه بسیار بهتری میدهد تا یکبار خواندن 10 کتاب متوسط
    پس به آنچه میخوانید ایمان داشته باشید و تلاش خود را ادامه دهید مطمئن باشید نتیجه رضایت بخشی میگیرید

روال یادگیری زبان فرانسه شبیه تابع نمودار نمایی استفایل پیوست 3381
    محور افقی زمان در نظر بگیرید مثلا هفته و محور عمودی میزان پیشرفت
    معمولا ما تا یه مدتی احساس میکنیم هیچی نیاموختیم اگر به خط سبز توجه کنید روی نمودار افقی تا رنج 7 رشد محسوسی نمیبینیم اما شیب نمودار از اینجا به بعد صعود چشمگیری داشته
    پس ممارست داشته باشید و نگران نباشید در موقع مناسب یادگیری شما چندین برابر خواهد شد و بخاطر همینکه میگم امکان جهش زیادی تو زمان کم شدنی است
    به نظر من نمودار یادگیری زبان انگلیسی از تابع فوق پیروی نمیکند و با انگلیسی مقایسه نفرمایید
    مورد فوق فقط مثال برای روشن شدن هرچه بهتر موضوع است و قطعا یادگیری هرکس با دیگری فرق میکند و عوامل بسیاری تاثیر گذار هستند
    فقط ادامه بدهید تا موقع جهش و پریدن فرا برسد انگاه با سرعت خیره کننده ای یاد میگیرید

(چند وقته اصلا یادتون رفته امتیاز مثبتی هم هست.....)
    سلام آرتین،
    با قسمت اول صحبتت که گفتی : " 10 بارخواندن یک کتاب خوب ,نتیجه بسیار بهتری میدهد تا یکبار خواندن 10 کتاب متوسط" موافق نیستم. من خودم اول مثل شما فکر میکردم ولی بعدا بهش شک کردم و الان که تست کردم نظرم کاملا مخالف هست.

این قسمت از صحبتهام فقط در مورد یادگیری یک مهارت هست مثل زبان، یادگیری کامپیوتر، یادگیری رانندگی، یادگیری شنا، شطرنج و ....
    برای افراد مبتدی انتخاب منبع کار مشکلی هست خصوصا کسایی که مثل من زیاد اهل کلاس و ترمیک و این چیزا نیستن. من اولین کتاب فرانسه که خریدم "کفه یک" بود. اگر اون رو میشستم 10 بار بکوب و با دقت میخوندم کلی از وقتم گرفته میشد و الان مطمئنا یک پنجم چیزی که بلدم رو هم بلد نبودم. این خیلی خوبه که یک کتاب و منبع رو با دقت بخونی. اصلا باید با دقت خوند ولی نباید رو یک منبع خاص گیر کرد. چون زمانگیر هست و ما هم زمان نداریم. من الان خیلی از لغات درون کتاب کفه اصلا یادم نمیاد. چون نهایتا من هر درس این کتاب رو دو بار خونده باشم. تازه اون هم تو خونه و فکر کنم تو دو سه روز. شاید این از نظر خیلی ها قابل قبول نباشه. ولی من اصلا از این موضوع ناراحت نیستم. به جاش کتاب های دیگه ای خوندم و برایند که میگیرم برای شخص من خوندن 4 یا 5 تا کتاب به صورت گذرا و با یک بار مرور(جمعا 10 بار خوندن) خیلی بهتر از خوندن یک کتاب به تعداد 10 دفعه هست.
    در مورد دوستان متوسط و پیشرفته هم معتقدم که اصلا نیازی به چندیدن بار خوندن یک کتاب نیست و خوندن هر کتاب یک بار و یک بار هم مرور بهتر جواب میده. چون بحث بر سر کسب مهارت هست نه حفظ کردن و به همین دلیل دوستانی که موتورشون روشن شده و کمی مهارت دارند با دیدن تیتر ها و مثالهای یک کتاب سر نخ رو میگیرن و برخی اوقات اصلا نیاز نیست کل کتاب رو بخونن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)