صفحه 56 از 59 نخستنخست ... 64647484950515253545556575859 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 583

موضوع: چه فاکتورهایی در رزومه مهم تر و تاثیر گذارتر است؟

پیش فرض پاسخ : چه فاکتورهایی در رزومه مهم تر و تاثیر گذارتر است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط reza960 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز...شما به هر حال نمیتونین معدل تونو جبران کنین ولی میتونین تاثیر اونو کم کنید با دادن مقاله تو ژورنال های معتبر ..کار کردن روی پروژه با اساتید بنام نمره زبان خوب و داشتن گواهینامه های معتبر برحسب رشتتون ترجیحا بین المللی و ....جوری رزومتونو پر کنید که استانید تاثیر نمرتونو کمتر ببینه
    بازم دوستان صاحب نظر زیادن ،من نظر شخصیمو گفتم...موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام من میتوانم اضافه کنم که نوشتن یک پروپوزال قوی و خوش فکر هم جایگاه خودش را دارد.
    رشته و کشور هدفتان را نگفته اید ولی به عنوان یک قاعده کلی علاوه بر گذشته متقاضی آنچه در اینده میخواهد و میتواند انجام بدهد هم جایگاه خودش را دارد.

پروپوزال/طرح تحقیق مستدل و چهارچوب داری که استاد/دانشگاه مرتبط را هم به خوبی هدف گرفته باشد نشان از دانشجویی دارد که میداند میخواهد چه بکند بنابراین خوش اتیه و قابل سرمایه گذاری است.

موفق باشید
    سلام ممنونم از پاسخگویی دوستان...اما راستش من یه دانشجوی لیسانسه بیش نیستم و نوشتن مقاله بین المللی و کارگاه بین المللی و پروپزال قوی هنوز یکم برای من سخته.یکم که چه عرض کنم.خیلی...شاید دانشجوهای لیسانسه دانشگاه های تهران این کارها ازشون بربیاد نمیدونم. اما راستش من که شهرستان بودم اینا برام خیلی سطح بالاس فعلا....راستش رشته ام هم انسانیه و کلا مقاله بین المللی دادن توی علوم انسانی بسیار بسیار سخته.
    این دانشگاه کمیته پذیرشش اصلا پروپوزال نخواسته فقط فکر کنم معدل و نمره زبان و انگیزه نامه براشون مهمه.. بنظرتون مقاله داخلی کار کنم سودی داره؟ یا وقت تلف کردنه؟ ممنون بازم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    history

سلام دوستان .
    می خواستم در مورد تاثیر مقاله های سابمیت شده بدونم. من یه پوزیشنی اپلای کردم که اتفاقا دو تا مقاله سابمیت شده در مورد اون موضوعه داشتم. ولی هنوز جواب نگرفتم. با ایمپکت فاکتور متوسط . به نظر شما این رو توی روزمه ام بنویسم تاثیر داره برای جلب نظر استاد ؟
    در واقع می خوام بدونم تاثیر مقاله های سابمیت شده به همون اندازه اکسپت شده است؟
    ( آخه یه بنده خدایی که توی اروپا درس می خونه توی همین سایت گفته بود که برای اساتید اون طرف نوشتن مقاله مهم هست و وقتی ببنی سابمیت کردی می فهمه که کار اکادمیکی انجام دادی . تاثیر داره ). ممنون از راهنمایی تون.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shadishadan نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    می خواستم در مورد تاثیر مقاله های سابمیت شده بدونم. من یه پوزیشنی اپلای کردم که اتفاقا دو تا مقاله سابمیت شده در مورد اون موضوعه داشتم. ولی هنوز جواب نگرفتم. با ایمپکت فاکتور متوسط . به نظر شما این رو توی روزمه ام بنویسم تاثیر داره برای جلب نظر استاد ؟
    در واقع می خوام بدونم تاثیر مقاله های سابمیت شده به همون اندازه اکسپت شده است؟
    ( آخه یه بنده خدایی که توی اروپا درس می خونه توی همین سایت گفته بود که برای اساتید اون طرف نوشتن مقاله مهم هست و وقتی ببنی سابمیت کردی می فهمه که کار اکادمیکی انجام دادی . تاثیر داره ). ممنون از راهنمایی تون.

سلام
    صد در صد بنویسین. تو این اصلا شکی نیست.
    اما تو اینکه ارزشش هم به اندازه ی اکسپت شده نیست شکی نیست. اما به هر حال نشون میده که شما به خوبی به این موضوع و مبحث واقفین و روش کار علمی حساب شده کردین. حداقلش اینه که استاد اگه ببینه کار مرتبط کردین به مصاحبه دعوتتون می کنه و ازتون راجع به کاری که کردین و هنوز چاپ نشده توضیح میخواد که چیکار کردین. و شما هم کارتونو توضیح میدین. اگر هم دیدین سوال کرد خیلی سریع می تونین بگین من الان براتون توضیح میدم. اما اگر می خواین می تونم ورژن خودمو از مقاله ی ارسالیم براتون بفرستم که هنوز چاپ نشده.

اگر برای اروپا می خواین استادا چون تک به تک با افراد مصاحبه می کنن و این طوری نیست که مثل آمریکا یهویی مثلا صد نفر اپلای کنن براشون، چیزی که براشون مهمه دقیقا سواد شماست تو اون حیطه. نه اینکه بیان بگن طرف دو تا مقاله داره پس سه امتیاز، اون یکی چهار تا داره با یه سابمیت شده ۴.۵ امتیاز. این طوری حساب نمی کنن. حتما بنویسین تو لیست مقالاتتون و مشخص کنین که سابمیت شده فقط و توی کاورلتر هم حتما بهش اشاره کنین اگر مرتبطه با کار طرف.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

سلام
    یه بکگرواند بدم: ارشد سراسری (رتبه ای 600 و خرده ای ) و ازاد (رتبه ی 88) قبول شدم و نرفته انصراف دادم. رزومه ام تقریبا خالیه
    سوال اینه که
    رتبه هامو توی رزومه ام منشن کنم یا نه؟
    اگر اره، گواهی هم باید بگیرم براشون؟

ApplyAbroad Superstar

سلام تا حد زیادی بستگی به دانشگاه هدف دارد. برای اساتید/دانشگاههایی که ساختار اموزش عالی ایران را میشناسند - مشروط بر اینکه این رتبه ها در رشته شما خوب است - حتما اشاره کنید. اگر دانشگاه/استاد هدف با ایران ناآشنا هستند باید شرایط ایران را کوتاه برایشان بنویسید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    سلام
    یه بکگرواند بدم: ارشد سراسری (رتبه ای 600 و خرده ای ) و ازاد (رتبه ی 88) قبول شدم و نرفته انصراف دادم. رزومه ام تقریبا خالیه
    سوال اینه که
    رتبه هامو توی رزومه ام منشن کنم یا نه؟
    اگر اره، گواهی هم باید بگیرم براشون؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام تا حد زیادی بستگی به دانشگاه هدف دارد. برای اساتید/دانشگاههایی که ساختار اموزش عالی ایران را میشناسند - مشروط بر اینکه این رتبه ها در رشته شما خوب است - حتما اشاره کنید. اگر دانشگاه/استاد هدف با ایران ناآشنا هستند باید شرایط ایران را کوتاه برایشان بنویسید.

موفق باشید

ممنون از راهنمایی تون.
    رشته ام ادبیات انگلیسی هست.
    گواهی هم میخان برای این رتبه ها؟

ApplyAbroad Superstar

سلام. خیلی بعید است. مبنی اعتماد و صحت قول متقاضی است.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی تون.
    رشته ام ادبیات انگلیسی هست.
    گواهی هم میخان برای این رتبه ها؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام
    من برای دکترا میخوام اپلای کنم و دو تا سوال دارم
    1. من یه مقاله برای یه نشریه isi امرکایی با ایمپکت زیر 1 داوری کردم بنظرتون هیچ اثری تو رزومم داره، ... اگه جوابتون مثبته اینقد ارزش داره که اگه دوباره بهم پیشنهاد داوری شد قبول کنم یا همون یکی کافیه (مخصوصا با توجه به وقت گیر بودن کار داوری)؟؟
    2. اگه یکی یه رتبه ورودی ارشد دانشگاه ازاد خوب مثلا 5 داشته باشه ارزش داره که توی رزومه یا سی وی بهش اشاره کنه یا خیلی مهم نیست؟؟ مرسی

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

به نظرمن هر دو نکات مثبتی هستند - به خصوص مشارکت در داوری- و به جا هست به انها اشاره کنید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    سلام
    من برای دکترا میخوام اپلای کنم و دو تا سوال دارم
    1. من یه مقاله برای یه نشریه isi امرکایی با ایمپکت زیر 1 داوری کردم بنظرتون هیچ اثری تو رزومم داره، ... اگه جوابتون مثبته اینقد ارزش داره که اگه دوباره بهم پیشنهاد داوری شد قبول کنم یا همون یکی کافیه (مخصوصا با توجه به وقت گیر بودن کار داوری)؟؟
    2. اگه یکی یه رتبه ورودی ارشد دانشگاه ازاد خوب مثلا 5 داشته باشه ارزش داره که توی رزومه یا سی وی بهش اشاره کنه یا خیلی مهم نیست؟؟ مرسی

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

سلام من ارشدم را در رشته مکانیک سال ۹۳ گرفتم با معدل ۱۸.۵۳ از دانشگاه مالک اشتر. ولی اون موقع چون قصد دکتری و اپلای نداشتم مقاله ندادم و فقط ۲تا کنفرانسی دارم. رتبه اول هم بودم. لیسانسم هم دانشگاه صنعتی اصفهان بودم معدل ۱۶.۷۴. حالا سوالم اینه بدون داشتن مقاله اصلا میشه واسه دکتری امریکا یا کانادا یا المان اپلای کرد با فرض نمره ایلتس ۷.۵ و داشتن ۲سال سابقه کار مرتبط و البته ۴سال گپ تحصیلی به خاطر بارداری و بچه دار شدن و خواندن زبان و ...