صفحه 13 از 130 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1298

موضوع: مشاوره در خصوص انتخاب رشته | دانشگاه | شانس پذیرش | سنگاپور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در سنگاپور

to nour

سلام شما اگه قبلا با اساتيد مورد نظر صحبت كرديد و جواب مثبت گرفتيد كه مشكلي نيست و در كل اگر پذيرفته شويد scholarship حتما ميگيريد.

سلام بچه ها
    خوبین،منم می خوام اقدام کنم واسه اپلای
    اما مقاله ندارم واسه سال دیگه میخوام اقدام کنم امثال که تموم شد ،به نظرتون سنگاپور بدون مقاله می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی پول هم می دن ؟
    نمره جی مت هم تاثیرداره ؟
    می شه یه کم کمک کنید واسه سنگاپور
    من رشتم مدیریت مالی هست ، پروژم خوب کار کردم اما می دونین که مدیریت سخته مقاله دادن ،سعی م رو می کنم اما خوب شاید نشه ،می خوام یه جایی خوب درس بخونم
    برنامه نویسی هم بلد هستم ، بچه ها به نظر شما می تونم برم؟
    بهمن صادقی
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

s.m.h
    Guest

می خواستم بپرسم شرط معدل تا چه میزان در پذیرش دانشگاه های سنگاپور موثره؟
    برای رشته نسبتاً پرطرفداری مثل MBA چقدر احتمال بورسیه شدن هست؟

سلام
    مرحله پذیرش یک نوع رقابت هست بین شما و بقیه افراد یعنی حتی ممکنه شما رزومت خیلی خوب باشه ولی نفر دیگه بهتر باشه! غیر از مقاله به نظر من recomendation هم خیلی مهمه و حتی شاید مهمتر از مقاله و معدل.
    اگه استادی شما رو بخواد تمام این شرایط قابل تغییره...
    موفق باشید
    Take into account that great love and achievements involve great risks.

Junior Member Nour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری - UPM

با سلام
    آیا کسی تو این جمع، معمار که برای NUS اپلای کرده باشه یا اونجا درس بخونه میشناسه؟
    من رشته ام معماریه با گرایش پایداری یا همون انرژی یا اقلیم

موسسه signa فقط واسه phd هست؟ یا به master هم فاند میده؟
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

Senior Member

سلام
    singa فقط مال phd است و به master فاند نمی ده
    Singa برای معماری فاند و پذیرش نمی ده و پذیرش برای مستقیم اپلای کردن به دانشگاه های سنگاپور امکان پذیر است.
    مقاله برای سنگاپوری ها دیده شده که خیلی موثره و تا حدود زیادی معدل پایین را می پوشونه ولی الزامی نیست.
    هر یک از آزمونهایی که شرکت کردید مثل تافل GRE و GMAT را نمراتش را بنویسید
    برای singa داشتن تافل و GRE یا GMAT اجباری نیست ولی موثر است.
    یک سوال هم در یک تاپیک قفل شده دیدم که جواب بدم. singa یکی از بورس های A*star هست و ایندو متفاوت و جدا از هم نیستند.
    نکته مهم دیگه
    من صفحه سنگاپور را در ویکی آپدیت کردم و اکثر این سوال ها را اونجا جواب دادم. چرا نمی خونید؟
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...BE%D9%88%D8%B1

Senior Member

یک کم توضیحات بیشتر!
    1.هدی جان ما موسسه Singa نداریم و سینگا یک بورسه که موسسه A*Star می ده
    2. Singaنباید با Sinpa اشتباه بشه. بورس Sipga فقط برای یک دوره تحقیقاتی کوتاه مدته
    3. برای رشته های هنری مثل معماری فاند گرفتن کمی سخته. حتی با اپلای مستقیم به خود دانشگاه.
    4. رشته MBA از singa نمی تونید استفاده کنید پس باید بجنبید زودتر با اساتید رابطه برقرار کنید تا یک استاد خوب پیدا کنید.
    5. اپلای به دانشگاه های سنگاپور شبیه به دانشگاه های آمریکاست. خیلی مثل کانادا معدلی نیستند و انعطاف پذیری دارند. ولی باید بدونید که بر عکس تصور خیلی ها پذیرش گرفتن از سنگاپور هم چندان کار ساده ای نیست و باید تلاش کنید رزومه تون را قوی کنید.
    6.هوای ویکی را داشته باشید به زودی باز هم مطالب بیشتری روی اون قرار خواهم داد در مورد سنگاپور!
    7. موفق باشید!

نقل قول نوشته اصلی توسط fark
    سلام،

میشه یکی لطفا بگه فرق master coursework با master researchتو سنگاپور چیه؟ آیا با master coursework سنگاپور میشه برای PhD اقدام کرد؟ اگه میشه، اونوقت آیا ارزش master research بیشتره یا فرقی ندارن؟ کلا اونی که می خواد PhD رو بره یه دانشگاه خیلی خوب تو آمریکا آیا می تونه که با master coursework که تو سنگاپور می گیره امیدوار باشه؟ متشکر
    master coursework مورد تایید ایران هست.اگه شما می خوای به ایران برگردی، ایران master coursework رو قبول داره نه master by research. از امسال هم توی دانشکده کامپیوتر قانون پروژه رو واسه بچه های master coursework گذاشتن. شما می تونی master coursework بخونی و به جای چند تا درس روی یه پروژه کار کنی مثل فوقی که تو ایران هستش.
    در جواب سوال دومت هم باید بگم آره. دانشگاه های سنگاپور به این راحتی ها پذیرش نمی ده و معمولا دانشجوهاش قوی هستن. و خیلی هم با دانشگاهای آمریکا collaboration داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdie
    master coursework مورد تایید ایران هست.اگه شما می خوای به ایران برگردی، ایران master coursework رو قبول داره نه master by research. از امسال هم توی دانشکده کامپیوتر قانون پروژه رو واسه بچه های master coursework گذاشتن. شما می تونی master coursework بخونی و به جای چند تا درس روی یه پروژه کار کنی مثل فوقی که تو ایران هستش.
    در جواب سوال دومت هم باید بگم آره. دانشگاه های سنگاپور به این راحتی ها پذیرش نمی ده و معمولا دانشجوهاش قوی هستن. و خیلی هم با دانشگاهای آمریکا collaboration داره.

اما سوال این دوستمون در مورد ادامه تحصیل به آمریکا هست نه برگشت به ایران!!!!!!!!!!!!!
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)