نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اگر برای ترم زمستان از دانشگاه های کانادا پذیرش دارید،

رأی دهندگان
402. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • full fund

230 57.21%
  • partial fund

45 11.19%
  • no fund

127 31.59%
صفحه 157 از 159 نخستنخست ... 57107147148149150151152153154155156157158159 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 1588

موضوع: راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

با سلام خدمت اساتید
    راهنمایی در مورد فاند و روش اپلای به دانشگاه های کانادا برای تحصیل کارشناسی کامپیوتر می خواستم. ممنونم از راهنمایی هاتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nikan1976 نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید
    راهنمایی در مورد فاند و روش اپلای به دانشگاه های کانادا برای تحصیل کارشناسی کامپیوتر می خواستم. ممنونم از راهنمایی هاتون
    در هر دانشگاهی روش اپلای متفاوت و در سایت مربوط به همان دانشگاه در دسترس است. روش کلی نیست و نحوه و مدارک لازم را در همان سایت می توانید چک کنید. فاند هم به همین ترتیب در صورت قابلیت رزومه می تواند همزمان با پدیرش دریافت شود که باز میزان و شرایط ان بسته به دانشگاه متغیر است
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط negin557 نمایش پست ها
    سلام من از دانشگاه اتاوا برای دکتری پذیزش گرفتم اما در واقع به من فاند نمیدن و RA و TA هم تضمین شده نیست. شهریه میشه سالی 3500 دلار کانادا، به نظرتون امکان کار دانشجویی در اتاوا چه جوریه؟ من الان در یک دانشگاه اروپایی با قول قاند دکتری می خونم ولی شرایط اقامت بعد از تحصیل این کشور خیلی جالب نیست. به نظرتون ارزش داره که آفر کانادا رو قبول کنم؟
    شهریه را چک کنید معمولا بیش از این مبلغ است. امکان کار برای دکتری تمام وقت اینترنشنال بیست ساعت در هفته وجود دارد ولی این مساله که بتوان کار پیدا کنید تضمین شده نیست و در ثانی نمی توان امکان کار با داشتن دکتری تمام وقت در دانشگاه را تایید کرد. بسته به رشته و پروژه می تواند بسیار مشکل تا تاحدودی امکان پذیر باشد.
    متاسفانه اطلاعاتی از رشته مربوطه در پست اعلام نشده که بتوان اظهارنظر دقیقتری کرد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط negarsh68 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من مستر مجدد در دانشگاه فرایبرگ آلمان تحصیل میکنم و قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری در کشور کاناذا ذارم، با توجه به شرایطم فکر میکنید امکان فول فاند وجود دارد؟
    کارشناسی مهندسی آب دانشگاه مازندران - 15.09
    کارشناسی ارشد در رشته MBA گرایش استراتژی دانشگاه تهران- معدل 17
    کارشناسی ارشد مجدد در رشته Groundwater management در دانشگاه TU Freiberg - سیستم معدل دهی آلمان متفاوته حدودا 18
    آیلتس منقضی شده سال 2017- 6.5 اورآل
    2 سال سابقه کار مرتبط در ایران و 1 سال سابقه کار نامرتبط ذر آلمان
    مقاله سابمیت شده ندارم ولی به رودی در حوزه water treatment technologies اراِِیه میشه
    تسلط روی نرم فزارهای تخصصی رشتم و پایتون و علاقمند به پژوهش در حوزه water treatment technologies
    با توجه به اینکه ارشد رو در دانشگاه انگلیسی زبان به اتمام میرسونم آیا دوباره باید آزمون زبان بدم؟
    ممنونم
    با داشتن مقاله ژورنالی حداقل یک و ترجیحا دو مورد شانس خوبی دارید برای پذیرش و فاند در رشته های نزدیک به مدیریت منابع آب و محیط زیست. فول فاند در دکتری تقریبا همراه با پدیرش محتمل است ولی میزان ان بسته به استاد و دانشگاه و پروژه دکتری می تواند متغیر باشد.
    اگر دوره دوساله مستر با زبان انگلیسی طی شده باشد نیازی به مدرک زبان ندارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق بین الملل

Red face پاسخ : راهنمایی در زمینه Fund و بورسيه تحصيلي

سلام دوستان امیدوارم همگی خوب باشید

دوستان میشه لطف کنید ببینید ایا شانسی برای فول فاند در دانشگاه های کانادا دارم یا نه ؟

۱- کارشناسی حقوق دانشگاه أزاد معدل ۱۶

۲- ارشد حقوق بین الملل دانشگاه مازندران معدل ۱۷

۳- دومقاله داخلی - (‌بین المللی ندارم آیا لازمه ؟ )

۴- ۴ سال سابقه کار مرتبط دارم البته بیمه نداشتم

۵- ایلتس ۷ رو تا اخر تابستون میگیرم ان شالله

سوال مهمی که داشتم اینه که فول فاند شامل چی میشه دقیقا ؟ خوابگاه و شهریه و پول تو جیبیه ؟؟ یا فقط شهریه است و باید پول خوابگاه رو خودمون بدیم ؟

فقط دانشگاه های رده بالا فول فاند میدن یا از همه دانشگاه ها میشه درخواست کرد ؟

توی کدوم یکی از مداركم بنویسم که فول فاند میخوام ؟ رزومه یا انگیزه نامه ؟ یا اصلا هیچی نگم ؟

متشکرم بابت لطفتون و نماز روزه هاتون قبول درگاه حق

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

سوال مهمی که داشتم اینه که فول فاند شامل چی میشه دقیقا ؟ خوابگاه و شهریه و پول تو جیبیه ؟؟ یا فقط شهریه است و باید پول خوابگاه رو خودمون بدیم ؟

این یک اصطلاح است و تعریف مشخصی ندارد. هیچ دانشگاهی هم نمیگوید که من فول فاند میدهم. این اصطلاحی است که دو دستی به کار برده میشود و منظور این است که بسته ای که دانشگاه پیشنهاد کرده طوری است که دانشجو در آخر کار پولی برای شهریه و هزینه زندگی - شامل کرایه خوابگاه یا منزل..- از منابع خودش پرداخت نمیکند.

همه دانشگاهها ممکن است چنین برنامه هایی داشته باشند. دانشگاههایی که منابع مالی بیشتری دارند طبیعتا احتمال بیشتری دارد و برای بعضی از دانشگاههای خیلی خوب تقریبا همیشه همینطور است.

توی کدوم یکی از مداركم بنویسم که فول فاند میخوام ؟ رزومه یا انگیزه نامه ؟ یا اصلا هیچی نگم ؟

دانشگاهها روشهای مختلفی دارند. برای بعضی وقتی تقاضا راارسال میکنید اتوماتیک برای بورس در نظر گرفته میشوید. برای بعضی فرم و مراحل مستقل باید طی شود. بسته به نوع فاند گاهی یک استاد تنها تصمیم میگیرند. گاهی یک کمیته کوچک گاهی یک کمیته خیلی بزرگ و در چند مرحله و نود تصمیم گیری. برای هر دانشگاه جداگانه بررسی بفرمایید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Starintlaw نمایش پست ها
    سلام دوستان امیدوارم همگی خوب باشید

دوستان میشه لطف کنید ببینید ایا شانسی برای فول فاند در دانشگاه های کانادا دارم یا نه ؟

۱- کارشناسی حقوق دانشگاه أزاد معدل ۱۶

۲- ارشد حقوق بین الملل دانشگاه مازندران معدل ۱۷

۳- دومقاله داخلی - (‌بین المللی ندارم آیا لازمه ؟ )

۴- ۴ سال سابقه کار مرتبط دارم البته بیمه نداشتم

۵- ایلتس ۷ رو تا اخر تابستون میگیرم ان شالله

متشکرم بابت لطفتون و نماز روزه هاتون قبول درگاه حق

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

با سلام و وقت به خیر خدمت دوستان عزیز
    رزومه ای که من دارم به صورت زیر هستش...ممنون میشم اگر اطلاعاتی بدید که من میتونم در کانادا برای مقطع phd فاند بگیرم که با اون شهریه دانشگاه را پرداخت کنم و مقداری هم برای زندگی روزمره معمولی پول بمونه.
    کارشناسی در رشته مکانیک و در دانشگاه تبریز با معدل 14.30 ( معدل دو سال آخر 15.80)
    کارشناسی ارشد در رشته مکانیک-تبدیل انرژی دانشگاه تبریز با معدل 17.80
    یک مقاله که Q1 یا Q2 خواهد شد و یک مقاله هم الان دارم کار میکنم و تا آخر تابستون اینم تموم میشه.
    و در دوره کارشناسی ارشد در دو درس TA بودم.
    نمره تافل 100
    GRE هنوز ندادم.
    ویرایش توسط araash20 : May 9th, 2020 در ساعت 01:27 PM

شانس پذیرش با فاند رو میخواستم از شما دوستان بپرسم

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    آزاد تهران شمال - صنایع - 16.67

نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    R:9 / L:9 / W:8 / S:8.5

نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    GMAT: 750 / Q:50 / V:42 / AW:5.5 /IR:5

رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    فوق لیسانس صنایع / data science / Supply chain / Management management engineering

کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    Canada / US / JAPAN / UK

نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    نکات برجسته که اینجا نوشته ندارم ولی توی یه شرکت خیلی معروف انگلیسی تو ایران کار میکنم و مدرک Aipics CPIM که معروف ترین مدرک حرفه ای زنجیره تامین هست رو دارم ژاپنی هم در حدی بلدم که بتونم حرف بزنم و زندگی کنم ولی نه در حدی بتونم کار کنم. همچنین زبان برنامه نویسی پیتون رو در حد قابل قبولی بلدم

میزان فاند مورد انتظار
    حداقل طوری باشه که با 20-30 هزار دلار برم بتونم بقیه هزینه ها رو با کار دانشجویی اونجا بدم

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط wise_monkey نمایش پست ها
    شانس پذیرش با فاند رو میخواستم از شما دوستان بپرسم

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    آزاد تهران شمال - صنایع - 16.67

نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    R:9 / L:9 / W:8 / S:8.5

نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    GMAT: 750 / Q:50 / V:42 / AW:5.5 /IR:5

رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    فوق لیسانس صنایع / data science / Supply chain / Management management engineering

کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    Canada / US / JAPAN / UK

نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    نکات برجسته که اینجا نوشته ندارم ولی توی یه شرکت خیلی معروف انگلیسی تو ایران کار میکنم و مدرک Aipics CPIM که معروف ترین مدرک حرفه ای زنجیره تامین هست رو دارم ژاپنی هم در حدی بلدم که بتونم حرف بزنم و زندگی کنم ولی نه در حدی بتونم کار کنم. همچنین زبان برنامه نویسی پیتون رو در حد قابل قبولی بلدم

میزان فاند مورد انتظار
    حداقل طوری باشه که با 20-30 هزار دلار برم بتونم بقیه هزینه ها رو با کار دانشجویی اونجا بدم
    اول از همه تبریک بابت رزومه خوبتون. شانس بسیار خوبی برای پذیرش با فاند حتی دارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    اول از همه تبریک بابت رزومه خوبتون. شانس بسیار خوبی برای پذیرش با فاند حتی دارید.
    ممنون از دلگرمی که میدید. خیلی از دانشگاه ها دیدم که میگن باید ریکامندیشن از اساتید بیارید. متاسفانه من تو دوره لیسانس زیاد با همیچ استادیم رابطهای نداشتم. الان هم که یه دو سالی گذشته از لیسانسم فکر نمیکنم هیچ کدوم اصلا من رو یادشون باشه. توی یه شرکت دانش بنیان با یکی از اساتید دانشگاه بهشتی کار کردم و توی محیط کارم هم آدم حرفه ای با رزومه های عالی از داخل و خارج کشور کم نیست آیا به این افراد میشه گفت برام ریکامندیشن بنویسن؟

همچنین نمیدونم واقعا به کدوم دانشگاه ها میتونم با این رزومه اپلای کنم. دانشگاه ها رو میشناسم ولی نمیدونم رزومه من در چه حدیه. ممنون میشم اگر راهنماییم کنید