صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 51

موضوع: همفکری برای انتخاب رشته

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همفکری برای انتخاب رشته

و ی چیز دیگه. من کارم تدریس بوده وهست . آیا رشته ای در ارشد به انگلیسی هست که بشه بعد از فارغ التحصیلی مدرس زبان انگلیسی شد؟ دوست دارم رشته ای رو بخونم که شبیه به Teaching در ارشد زبان باشه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Arezoohsi نمایش پست ها
    و ی چیز دیگه. من کارم تدریس بوده وهست . آیا رشته ای در ارشد به انگلیسی هست که بشه بعد از فارغ التحصیلی مدرس زبان انگلیسی شد؟ دوست دارم رشته ای رو بخونم که شبیه به Teaching در ارشد زبان باشه.
    شانس پذیرشتون بستگی به شرایطتون داره و معدل و این چیزا.
    اما بعد از فارغ التحصیلی خیلی نمی تونین روی کار پیدا کردن حساب کنین. جدا از اینکه رونق کلاس های زبان انگلیسی اون قدری مثل ایران نیست که فکر کنین یه عالمه کار براتون ریخته، همون کارها رو هم عموما خود آلمانی ها انجام میدن که اگه بچه های کلاس مثلا معنی کلمه ای رو ندونستن، معلم بتونه به آلمانی بگه. اگه آلمانی رو در حد یه آلمانی بلد نیستین، به نظرم واسه شغل های مربوط به زبان (به اون شکلی که شما مد نظرتونه) شانس زیادی ندارین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member NooRii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری- گرایش حسابرسی- دانشگاه تخصصی علوم اقتصاد

دوستان سلام من 28 سالم هست و سال 92 لیسانس حسابداری با معدل 13.97 گرفتم و از ترم اخر کار کردم و تا الانم سابقه کار دارم و ایلتس 7.5 هم دارم. حالا سوال من اینه که به نظر شما برای رشته های اقتصاد یا مدیریت و mba شانسی برای گرفتن پذیرش برای مقطع فوق به زبان انگلیسی دارم؟ با توجه به وقفه ای که بین لیسانس و فوق هست و با توجه به معدلم؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط NooRii نمایش پست ها
    دوستان سلام من 28 سالم هست و سال 92 لیسانس حسابداری با معدل 13.97 گرفتم و از ترم اخر کار کردم و تا الانم سابقه کار دارم و ایلتس 7.5 هم دارم. حالا سوال من اینه که به نظر شما برای رشته های اقتصاد یا مدیریت و mba شانسی برای گرفتن پذیرش برای مقطع فوق به زبان انگلیسی دارم؟ با توجه به وقفه ای که بین لیسانس و فوق هست و با توجه به معدلم؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    بله شانس دارید چرا که نه ! شانستون رو امتحان کنید چیزی از دست نمیدین که. احتمال خیلی زیادی هم هست که پذیرش بگیرید.
    البته دانشگاه هایی هستند که پولی هستند مثلا ترمی 16000 یورو و برای اونها خب صددرصد شانس دارید اما مبلغ بالاییه. دانشگاه های معمولی هم شانستون رو امتحان کنید بستگی داره چند نفر و با چه معدل هایی اپلای میکنن.
    موفق باشید

Junior Member NooRii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری- گرایش حسابرسی- دانشگاه تخصصی علوم اقتصاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Fnsn نمایش پست ها
    بله شانس دارید چرا که نه ! شانستون رو امتحان کنید چیزی از دست نمیدین که. احتمال خیلی زیادی هم هست که پذیرش بگیرید.
    البته دانشگاه هایی هستند که پولی هستند مثلا ترمی 16000 یورو و برای اونها خب صددرصد شانس دارید اما مبلغ بالاییه. دانشگاه های معمولی هم شانستون رو امتحان کنید بستگی داره چند نفر و با چه معدل هایی اپلای میکنن.
    موفق باشید
    ممنونم که جواب دادین! بله دانشگاه های پولی هستن اما خب به دلیل مشکلاتی که دارم اولویت اول برای من رشته ها و دانشگاه های رایگان هست. یه سوال دیگه بازار کار این رشته ها چطوره؟ اطلاعی دارین؟ خب اینو میدونم که برای هرکاری صددرصد دانش زبان آلمانی خیلی مهمه. بر فرض اینکه من دانش متوسط رو به بالایی از زبان داشته باشم در زمان پیدا کردن کار آیا بازار کار این رشته ها خوب هست در آلمان؟؟ و سوال آخر اینکه من اگر بخوام خودم بازار کار رشته ای رو پیدا کنم و مزاحم بقیه دوستان نباشم چه سایتهایی قابل اطمینان هست اطلاعاتشون ؟؟؟ ممنون میشم کمکم کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط NooRii نمایش پست ها
    ممنونم که جواب دادین! بله دانشگاه های پولی هستن اما خب به دلیل مشکلاتی که دارم اولویت اول برای من رشته ها و دانشگاه های رایگان هست. یه سوال دیگه بازار کار این رشته ها چطوره؟ اطلاعی دارین؟ خب اینو میدونم که برای هرکاری صددرصد دانش زبان آلمانی خیلی مهمه. بر فرض اینکه من دانش متوسط رو به بالایی از زبان داشته باشم در زمان پیدا کردن کار آیا بازار کار این رشته ها خوب هست در آلمان؟؟ و سوال آخر اینکه من اگر بخوام خودم بازار کار رشته ای رو پیدا کنم و مزاحم بقیه دوستان نباشم چه سایتهایی قابل اطمینان هست اطلاعاتشون ؟؟؟ ممنون میشم کمکم کنین

indeed
    glassdoor
    xing
    linkedin
    karriere

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    شانس پذیرشتون بستگی به شرایطتون داره و معدل و این چیزا.
    اما بعد از فارغ التحصیلی خیلی نمی تونین روی کار پیدا کردن حساب کنین. جدا از اینکه رونق کلاس های زبان انگلیسی اون قدری مثل ایران نیست که فکر کنین یه عالمه کار براتون ریخته، همون کارها رو هم عموما خود آلمانی ها انجام میدن که اگه بچه های کلاس مثلا معنی کلمه ای رو ندونستن، معلم بتونه به آلمانی بگه. اگه آلمانی رو در حد یه آلمانی بلد نیستین، به نظرم واسه شغل های مربوط به زبان (به اون شکلی که شما مد نظرتونه) شانس زیادی ندارین.
    ممنون از جوابتون.

پس باید چیکار کرد بنظرتون؟ به روابط بین الملل هم فکر کردم. رشته ی جالبیه و تاحدودی با رشته ای که خوندم مرتبط. مدریریت بین الملل هم رشته ی جالبیه ولی فکر میکنم باید از لیسانس خوند

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Arezoohsi نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون.

پس باید چیکار کرد بنظرتون؟ به روابط بین الملل هم فکر کردم. رشته ی جالبیه و تاحدودی با رشته ای که خوندم مرتبط. مدریریت بین الملل هم رشته ی جالبیه ولی فکر میکنم باید از لیسانس خوند
    کلا کار پیدا کردن تو رشته های علوم انسانی مشکل تره. اگر قرار به لیسانس خوندن دوباره هست، اگر من بودم، یه رشته ی فنی رو انتخاب می کردم، مثلا کامپیوتر می خوندم که بعدا پوزیشن هاش خیلی خیلی بیشتر از پوزیشن های روابط بین الملل و غیره هست.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

whiteflower
    Guest

سلام
    چندروز قبل این سایت رو از جستجوی گوگل پیدا کردم و امروز عضو شدم
    لیسانس رو از دانشگاه صنعتی X واقع در تهران گرفته ام ولی سالهاست دیگه ادامه ندادم. با سخت شدن اوضاع تصمیم به ادامه ی تحصیل و در نهایت خروج از کشور گرفتم.
    به دنبال یک رشته تو مقطع فوق لیسانس هستم که اینده داشته باشه و فرصتهای تحقیقاتی بیشتری داشته باشه
    لیسانسمو تو مکانیک گرفتم.

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

فضای کلی ذهنی شما را میشود درک کرد و امیدوارم هر چه زودتر در مسیری قرار بگیرید که پر ارامش باشد.

برای اینکه دوستان بتوانند همفکری کنند به نظرم باید با جزییات بیشتری بفرمایید که به واقع چه میخواهید بکنید چه اهدافی دارید و اطلاعات بیشتری از خودتان جنس کارها ...پژوهشها... مقالات .... در اختیار قرار دهید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط whiteflower نمایش پست ها
    سلام
    چندروز قبل این سایت رو از جستجوی گوگل پیدا کردم و امروز عضو شدم
    لیسانس رو از دانشگاه صنعتی X واقع در تهران گرفته ام ولی سالهاست دیگه ادامه ندادم. با سخت شدن اوضاع تصمیم به ادامه ی تحصیل و در نهایت خروج از کشور گرفتم.
    به دنبال یک رشته تو مقطع فوق لیسانس هستم که اینده داشته باشه و فرصتهای تحقیقاتی بیشتری داشته باشه
    لیسانسمو تو مکانیک گرفتم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)