نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 99 از 124 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1236

موضوع: مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

لطفا توجه کنید:
    بعضی از دوستان در موضوعات دیگه اشاره کردن که امکان دسترسی به اطلاعات همه هست و اون هم بدین صورت:
    اگر به سایت زیر مراجعه کنید، با وارد کردن کد ملی و کد سخا می تونید تمامی اطلاعات خودتون ببینید
    http://www.evazifeh.police.ir/faces/...te=650saqlm1_3
    حالا کد سخا هم به راحتی قابل یافتن هست. کافیه ؟ (علامت سوال) به سامانه 110206010 پیام کوتاه کنید و پس از دریافت پیام، عدد 2 را وارد کنید. در مرحله بعد با وارد کردن کد ملی، شماره شناسنامه و تاریخ تولد (که همگی این اطلاعات سفارت میتونه داشته باشه) به همین شماره، کد سخا دریافت می کنید. با وارد شدن به سامانه محل آموزشی، خدمت، میزان کسری و ... دریافت می کنید.
    پس با این اوصاف پنهان کاری ریسکش بسیار بسیار بالاست. مگر اینکه یک فکری به حالش بکنیم هر چه سریعتر.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط baltazzar نمایش پست ها
    اصولا خدمت در ارتش هیچ مشکلی‌ نداره، کما اینکه این سیستم اطلاعاتی ایران که نمیذاره افراد درجه دار از ایران خارج بشن، تنها خدمت در س پ ا ه مشکل ساز و کاریش نمیتونی‌ بکنی‌، اما ارتش مشکلی‌ نداره. (با توجه به شنیده‌ها و خوانده هام گفتم)
    اگر پروژه کسری واسه ارتش انجام داده باشی چطور؟

Junior Member

با توجه به اين مسئله حالا بايد چي كار كرد؟ راهي هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_b16111 نمایش پست ها
    لطفا توجه کنید:
    بعضی از دوستان در موضوعات دیگه اشاره کردن که امکان دسترسی به اطلاعات همه هست و اون هم بدین صورت:
    اگر به سایت زیر مراجعه کنید، با وارد کردن کد ملی و کد سخا می تونید تمامی اطلاعات خودتون ببینید
    حالا کد سخا هم به راحتی قابل یافتن هست. کافیه ؟ (علامت سوال) به سامانه 110206010 پیام کوتاه کنید و پس از دریافت پیام، عدد 2 را وارد کنید. در مرحله بعد با وارد کردن کد ملی، شماره شناسنامه و تاریخ تولد (که همگی این اطلاعات سفارت میتونه داشته باشه) به همین شماره، کد سخا دریافت می کنید. با وارد شدن به سامانه محل آموزشی، خدمت، میزان کسری و ... دریافت می کنید.
    پس با این اوصاف پنهان کاری ریسکش بسیار بسیار بالاست. مگر اینکه یک فکری به حالش بکنیم هر چه سریعتر.
    دوست عزیز ممنون
    این مراحل رو برای خودم انجام دادم بله درسته کد سخا میده. من کارت معافیت دارم، برای من فقط نوع معافیت ثبت شده (که اون هم رو خود کارت هست، و در خصوص علت معافیت چیزی ثبت نشده بود) به همراه تاریخ صدور اولیه کارت و تاریخ تعویض اون. موفق باشید.

سلام
    سفارت كد سخايي شما رو نداره و نمي تونه بگيره چون شماره موبايل هاي شما داريد رو با كارت ملي خودتونه گرفتيد. در نتيجه اگر با يه شماره ديگه كه مال شما نيست درخواست سخا كد بكنيد كد به شما نميده . دوستان نگران اين قضيه نباشيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_b16111 نمایش پست ها
    لطفا توجه کنید:

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه یا کلیرنس

نقل قول نوشته اصلی توسط pesarlooo3 نمایش پست ها
    سلام آقا کاوه، بالاخره روی کارت پایان خدمتتون معاف از رزم را نوشتن یا نه؟
    در حین سربازی و از طریق مراجعه به کمیسون پزشکی معاف از رزم شده بودید؟
    سلام،
    نه، روی کارت معاف از رزم بودن را نمی نویسند
    من قبل از سربازی معاف از رزم شدم، البته درحین سربازی هم اقدام مجدد کردم که نتیجه همان شد.

Junior Member Mahnaaaz آواتار ها

سلام
    من برای پدرم دارم فرم DS-160 پر میکنم
    با توجه به اینکه پدرم سربازیش رو قبل از انقلاب گذرونده و به عنوان معلم دوره ابتدایی تدریس میکرده؛ ایا این جزو سابقه military service محسوب میشود و باید در بخش مربوطه اطلاعاتش رو وارد کنم؟ و اگر باید وارد کنیم rank/position رو چی باید بزنم، معلم یا گروهبان؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    اگر پروژه کسری واسه ارتش انجام داده باشی چطور؟
    در مورد
    پروژه کسری اطلاعی ندارم. بهتره بیشتر تحقیق کنید.
    برای مطالعه کامل مصاحبه و جریانات اون‌روز من می‌تونین به این لینک در همین فرم مراجعه کنین:

http://goo.gl/fraFv7

سلام دوستان
    من در مورد پر کردن فرم I20 یه سوال دارم
    من لیسانس مهندسی شیمی دارم و سال 88 فارغ التحصیل شدم ا
    سال 90 رفتم خدمت ، اموزشی سپاه بودم و بعدش رفتم سازمان قضایی نیروهای مسلح و الباقی خدمت رو اونجا بودم، درجه روی کارتم هم
    رزم دار یکمهست که فک میکنم یه درجه فقط مخصوص س-پ-ا-ه-ه.
    حالا من واسه مستقیم به دکترا از امریکا واسه رشته مهندسی شیمی TA گرفتم فول فاند
    سوالم اینه:

در مورد سربازی سپاه نظرتون چیه؟ طرف اگه اصل کارت رو ببینه میفهمه از رو درجه؟

و اگه میفهمند، واقعا بهترین راه صداقته؟

ممنون از راهنمایی هاتون
    ویرایش توسط malahhoo : April 7th, 2015 در ساعت 11:01 PM

سلام بله می فهمند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)