نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 122 از 124 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1236

موضوع: مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید، من درخواست ویزای B1 دادم برای شرکت در کنگره، امروز بعد از ۱ ماه از من کارت پایان خدمت خواستن. فقط چون من به صورت امریه سربازیم رو‌ توی دانشگاه گذروندم، توی فرم D160 زده بودم سربازی نرفتم، الان به نظرتون اگر کارت سربازی رو‌ ارائه بدم مشکلی پیش نمیاد؟ لطفا راهنمایی کنید چه کاری بهتره انجام بدم. با تشکر فراوان
    ویرایش توسط rezamirzaei : October 26th, 2017 در ساعت 09:19 AM

Junior Member

دوستان کسی تجربه مشابه برای کسی که سربازیش کسری از پروژه بنیاد داشته داره؟ چی باید بگیم؟؟ بگیم بابامون جبهه بوده بهتر نیست؟ من بعید میدونم اونا دسترسی اطلاعاتی داشته باشن
    ویرایش توسط hessam94 : November 20th, 2017 در ساعت 01:58 AM

Junior Member

چرا هیچ کس جواب نمیده تو را به خدااااا....
    من تو رزومه یه حماقتی کردم و دوره کارآموزی رو زدم در مخابرات. سال 2010. البته تو فرم دی اس 160 چیزی نمی خواست چون گته بود 5 سال اخیر رو بنویسید. حالا این مشکلی ایجاد میکنه؟؟ راجع به کسری و اینکه چه چیزی بگیم هم راهنمایی کنید . من نرم افزار ساختم و بقیه سربازی هم ارتش نیرو زمینی بودم . بی نهایت ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam94 نمایش پست ها
    چرا هیچ کس جواب نمیده تو را به خدااااا....
    من تو رزومه یه حماقتی کردم و دوره کارآموزی رو زدم در مخابرات. سال 2010. البته تو فرم دی اس 160 چیزی نمی خواست چون گته بود 5 سال اخیر رو بنویسید. حالا این مشکلی ایجاد میکنه؟؟ راجع به کسری و اینکه چه چیزی بگیم هم راهنمایی کنید . من نرم افزار ساختم و بقیه سربازی هم ارتش نیرو زمینی بودم . بی نهایت ممنون
    برای چه نوع ویزایی اقدام کردید؟ همینکه بگید برای دولت کار نکردید کافیه

Junior Member

ویزای دانشجویی- دکترا کامپیوتر و فول فاند - خب مخابرات واسه دولته دیگه. کارآموزی لیسانس جز کار حساب نمیشه؟؟ هر چند اصلا نرفتم و فقط صوری نامه من رو امضا کردند ولی خب این رو بگم بدتر شک میکنه. سربازی چی رفیق؟ پروژه کسری داشتم. 6 ماه هم ارتش نیرو زمینی بودم . یک نرم افزار دیتابیسی ساختم فقط!! ممنون از شما

سلام بر دوستان. استادی از ینگه ی دنیا پرسید در فلان سال ها چه می کردی؟ که البته مشغول سربازی بودم. کسی از دوستان میدونه در جوایشون چی باید بنویسم؟
    Greetings:
    Thanks for your interest in my group. Your credentials seem very good. I have a quick question: what did you do after your MSc graduation (in 201X) and before you started work for XYZ?

Have you taken the GRE and what are your scores?
    sincerely
    XY

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط iliailiaey نمایش پست ها
    سلام بر دوستان. استادی از ینگه ی دنیا پرسید در فلان سال ها چه می کردی؟ که البته مشغول سربازی بودم. کسی از دوستان میدونه در جوایشون چی باید بنویسم؟
    Greetings:
    Thanks for your interest in my group. Your credentials seem very good. I have a quick question: what did you do after your MSc graduation (in 201X) and before you started work for XYZ?

Have you taken the GRE and what are your scores?
    sincerely
    XY
    میتوانید همین مساله را عنوان کنید Obligatory military service
    اگر در دوره سربازی کار فنی یا مرتبط با رشته به نحوی میکردید انرا هم می توانید ذکر کنید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam94 نمایش پست ها
    ویزای دانشجویی- دکترا کامپیوتر و فول فاند - خب مخابرات واسه دولته دیگه. کارآموزی لیسانس جز کار حساب نمیشه؟؟ هر چند اصلا نرفتم و فقط صوری نامه من رو امضا کردند ولی خب این رو بگم بدتر شک میکنه. سربازی چی رفیق؟ پروژه کسری داشتم. 6 ماه هم ارتش نیرو زمینی بودم . یک نرم افزار دیتابیسی ساختم فقط!! ممنون از شما
    کارآموزی به منزله شغل و رابطه استخدامی نیست . به هرحال اطلاعات باید با هم همخوانی داشته باشد و هر موردی که اعلام کردید همان را هم باید ادامه دهید. ارایه توضیحاتی مثل همین دوره کوتاه مدت آموزشی یا کارآموزی می تواند کمک کند. برای سربازی هم صرف انجام سربازی اشکالی ایجاد نمیکند و بیشتر محل و سابقه آن ممکن است تاثیرگذار باشد طبق تجربیات دوستان.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamirzaei نمایش پست ها
    دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید، من درخواست ویزای B1 دادم برای شرکت در کنگره، امروز بعد از ۱ ماه از من کارت پایان خدمت خواستن. فقط چون من به صورت امریه سربازیم رو‌ توی دانشگاه گذروندم، توی فرم D160 زده بودم سربازی نرفتم، الان به نظرتون اگر کارت سربازی رو‌ ارائه بدم مشکلی پیش نمیاد؟ لطفا راهنمایی کنید چه کاری بهتره انجام بدم. با تشکر فراوان
    شما برای کنگره تحت چه شرایطی اقدام کردید؟ با تراول بن بدون پاس دوم و صرفا پاس ایرانی یا ویوور خاص؟ چون پس از تراول بن تقریبا ویزای B صادر نمی شود مگر برای موارد خیلی خاص برای اتباع ایرانی. برای AP معمولا هم فرم اطلاعات کامل شامل اطلاعات سفر و نرم افزارهای ارتباطی و... و هم اطلاعات مربوط به پایان خدمت را می خواهند ولی تضمینی برای حتی عدم ریجکت قبل از AP نیست مگر شرایط خاصی که شامل آن باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    شخصی اینجا هستش که بعد از گرفتن مهر خروج ویژه مشمولین برای ویزای تحصیلی آمریکا اقدام کرده باشه؟ در این صورت،زمان مصاحبه در سفارت چه مدرکی رو بعنوان وضعیت سربازی ارائه کرده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)