نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 3 از 124 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1236

موضوع: مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سربازی سپاه

اصلا سخت نگیرید، آنها وضعیت سربازی در ایران را درک می کنند.

javat
    Guest

من خودم وزارت دفاع خدمت کردم و هنوز هم برای ویزا نرفتم که ببنیم چی می شه.

ولی ماه پیش آنکارا بودم یه بنده خدا که سپاه خدمت کرده بود ازش پرسیده بودن که کجا خدمت کرده و اونم می گفت که من بحث رو پیچوندم و گفتم ستوان دو بودم (کوچه علی چپ).

در کل اینا خودشون می دونن که کسی نمی تونه انتخابی تو سربازیش داشته باشه (منهای از ما بهترون) فقط یه سری کنترلهایی می کنن که مطمئن باشن طرف موقع خدمت تو جوی نبوده باشه که مشکلی ایجاد بکنه که این قضیه محدود به سپاه نیست ممکنه برای ارتش ناجا یا وزارت هم پیش بیاد.

اصلا به این موضوعات فکر نکنین. افرادی که می گن به خاطر سربازی سپاه رد شدیم به نوعی می خوان یه دلیل پیدا کنن که فکر خودشون آسوده بشه چون هیچ کسی نمیاد به شما بگه چرا رد شدی نو مصاحبه یا Clearance.

I have a friend who got accepted in visa interview in Dubai a few weeks after finishing his military service in SEPAH...He did his service in the Information section (Hefazate Ettelaat) !!!! He was cleared after 1 month and now he is in the USA...I don't think you could imagine a situation worse than this ...Good Luck
    Keep calm...Time will solve any problem

Junior Member

Exclamation مطرح کردن خدمت سربازی در رزمه کاری

خدمت سر بازی در اداره مهندسی ارتش موتونه بخشی از رزومه باشه آیا تا ثیر منفی داره بگیم که کار مهندسی میکردیم البته در ارتش نه نیروی دیگه ؟به هر حال برای کلیر ترجمه کارت پایان خدمت رو میخوان و می بینند که کجا بودی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مطرح کردن خدمت سربازی در رزمه کاری

سلام
    من نفهمیدم که این که کارت پایان خدمت می خواهند یعنی چی ؟ مگر چک می کنند که کارت داری یا نه ؟

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

به هیچ وجه!!! احتیاجی به کارت پایان خدمت نیست

اصلا به سربازی اشاره هم نکنید حتی اگر در طول سربازی شاهکار خلق کرده باشید وگرنه ممکن است 4-5 ماه کلیر نشوید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Civil نمایش پست ها
    خدمت سر بازی در اداره مهندسی ارتش موتونه بخشی از رزومه باشه آیا تا ثیر منفی داره بگیم که کار مهندسی میکردیم البته در ارتش نه نیروی دیگه ؟به هر حال برای کلیر ترجمه کارت پایان خدمت رو میخوان و می بینند که کجا بودی.
    به نظر من اصلا نیازی نیست کارت پایان خدمت رو ترجمه کنی. به هیچ دردی نمیخوره. فقط واسه تو ایران ازش استفاده کن به نظر من. من کلیر شدم بدون ترجمه کارت پایان خدمت. اصلا در مورد سربازی و ارتش و سپاه به نظر من توی رزومه ننویسید. فقط بد نیست این نکته رو هم بگم. بهتره که رزومه ای که برای سفارت میفرستید با اونی که واسه دانشگاه فرستادید یکی باشه چون ظاهرا تو کلیرنس رزومه ها با هم چک میشن

Member basilisk_1985 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering-University of Razi

Question سرباز سپاه یا ارتش؟!!!

سلام بچه ها من شنیدم اگه سربازی سپاه باشی واسه ویزای آمریکاه مشکل پیدا می کنی این درسته؟ کسی هست که سرباز سپاه بوده و ویزا رو راحت گرفته باشه؟
    من 1 ماه دیگه میرم سربازی می خوتم ببینم اگه سپاه افتادم تلاش کنم که با ارتش عوض کنم یا نه همون سپاه بخور و بخواب و انتخاب کنم؟
    He who laughs last,laughs best

پیش فرض پاسخ : سرباز سپاه یا ارتش؟!!!

پسر خوب اگه بیفتی سپاه تقریبا غیر ممکنه بتونی جابه جا کنی. ضمن اینکه من نشنیدم کسی تا به حال واسه محل خدمت وظیفه اش به مشکل خورده باشه

سلام
    توی فرم ds-160 پرسیده ارتش خدمت کردید تا حالا؟ باید چی نوشت؟ منظورم اینه که به سربازی اشاره نکنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)