نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 4 از 124 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1236

موضوع: مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مطرح کردن خدمت سربازی در رزمه کاری

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkh نمایش پست ها
    سلام
    توی فرم ds-160 پرسیده ارتش خدمت کردید تا حالا؟ باید چی نوشت؟ منظورم اینه که به سربازی اشاره نکنیم؟
    من چون طرح خدمت بودم عملا تو پادگان سربازی نرفتم. فقط 1 ماه آموزشی داشتم. من توی فرم ds-160 زدم که سربازی نرفتم. توی سفارت هم (زمان مصاحبه) ازم پرسید که سربازی رفتم یا نه من گفتم رفتم ولی توی فرم ds-160 زدم نرفتم چون تو محیط های نظامی نبودم.
    اگه طرح خدمت بودی به نظر من این جواب خوبیه. در غیر این صورت باید از بقیه که تجربش رو دارن بپرسی
    ویرایش توسط FarhadAb : February 2nd, 2010 در ساعت 10:44 AM

پیش فرض پاسخ : مطرح کردن خدمت سربازی در رزمه کاری

ممنون. من در محیط نظامی بودم ولی کارم تحقیقات اجتماعی بود! فکر کنم بهتره مثل شما عمل کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BEng civil - MA Management

پیش فرض پاسخ : سرباز سپاه یا ارتش؟!!!

ولی من شنیدم که بعضی وقت ها آفیسر مربوط از ایرانیا تقاضای کارت پایان خدمت رو کرده ! و برای افراد مشکل ساز شده.

نتیجه چی شد؟ بالاخره سپاه بریم یا نه؟ من هنوز محل خدمتم معلوم نشده. برام خیلی مهمه که توی پروسه ویزای آمریکا بخاطر اینکه سربازی تو سپاه بودم رد نشم. لطفا اگه کسی محل خدمتش سپاه بوده و ویزای آمریکا گرفته بیاد و توضیح بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_karimi76 نمایش پست ها
    نتیجه چی شد؟ بالاخره سپاه بریم یا نه؟ من هنوز محل خدمتم معلوم نشده. برام خیلی مهمه که توی پروسه ویزای آمریکا بخاطر اینکه سربازی تو سپاه بودم رد نشم. لطفا اگه کسی محل خدمتش سپاه بوده و ویزای آمریکا گرفته بیاد و توضیح بده.
    مگه انتخاب سپاه یا ارتش یا ... دست خودتونه؟؟
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

دست خودمون که نیست ولی هر کی یه آشنایی داره که اون آشناه یکی و میشناسه که ...
    همه چی همینه دیگه، بند پ آئین نامه کاملا توضیحش هست!

اضافه کنم که اگر از یک سپاهی درجه سروان به بالا (البته قانونی در این زمینه وجود نداره!) معرفی نامه بگیرید؛ سربازی رو در سپاه خواهید گذراند.
    ویرایش توسط Hamid_110 : March 3rd, 2010 در ساعت 10:56 PM

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

سلام
    من تا حالا ندیدم سربازی سپاه در دریافت ویزای آمریکا برای کسی مشکل درست کرده باشه.
    تو همین فروم هم قبلا خوندم که یکی از دوستان تو حفاظت اطلاعات سپاه خدمت کرده و ویزا هم گرفته ...
    من اگر جای شما باشم؛ که احتمالا تا چند وقته دیگه هستم، این ریسک رو نمی کنم و ارتش میرم.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    سلام
    من تا حالا ندیدم سربازی سپاه در دریافت ویزای آمریکا برای کسی مشکل درست کرده باشه.
    تو همین فروم هم قبلا خوندم که یکی از دوستان تو حفاظت اطلاعات سپاه خدمت کرده و ویزا هم گرفته ...
    من اگر جای شما باشم؛ که احتمالا تا چند وقته دیگه هستم، این ریسک رو نمی کنم و ارتش میرم.
    موفق باشید
    مگه در کارت پایان خدمت می نویسن که شما سرباز سپاه بودید یا جای دیگه؟؟! اصلا مگه برای گرفتن ویزا کارت پایان خدمت هم به عنوان یکی از مدارک باید ارائه بشه؟؟!
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt نمایش پست ها
    مگه در کارت پایان خدمت می نویسن که شما سرباز سپاه بودید یا جای دیگه؟؟! اصلا مگه برای گرفتن ویزا کارت پایان خدمت هم به عنوان یکی از مدارک باید ارائه بشه؟؟!
    من سربازیم رو تو سپاه گذراندم، تو کارت پایان خدمتم هیچ جایی از سپاه اسم نیاورده.

Junior Member

در ضمن سربازی تو سپاه اینجورا هم که فکر میکنید بخور وبخواب نیست.
    اتفاقا من که سپاه بودم دوره آموزشیم رو با دوره آموزشی یه بچه ها که تو ارتش بود مقایسه کردم، چندین برابر به ما سخت می گرفتند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)