نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 7 از 124 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1236

موضوع: مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مطرح کردن خدمت سربازی در رزمه کاری

سلام.من همسرم متقاضی F1 اند. یه سوال باید بزنن در Military بودند؟. اگه سربازی رو 2 ماه اموزشی برید با مدرک فوق لیسانس و 14 ماه مابقی را امریه دانشگاه بودند. باید زد 2 ماه در military بودید یا 16 ماه؟ rank/postion می شه همون conscript؟ یا باید ستوان زد؟ speciality چی می شه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط homahm نمایش پست ها
    سلام.من همسرم متقاضی F1 اند. یه سوال باید بزنن در Military بودند؟. اگه سربازی رو 2 ماه اموزشی برید با مدرک فوق لیسانس و 14 ماه مابقی را امریه دانشگاه بودند. باید زد 2 ماه در military بودید یا 16 ماه؟ rank/postion می شه همون conscript؟ یا باید ستوان زد؟ speciality چی می شه؟
    ممنون
    مدت رو باید کامل بزنید . در مورد اینکه چی بزنید هم تصمیم با خودتونه بچه ها هر دو جور رو می زنند. (سرباز یا ستوان)
    Hey you, don't tell me there's no hope at all…..
    …..Don't give in without a fight

دوستان بلاخره خدمت در سپاه برا مهاجرت به کانادا و یا آمریکا مشکل ساز میشه یا نه؟
    من برگه سبزم اومده اگر سپاه مشکل ساز نیست برم با آشنامون صحبت کنم که بیفتم سپاه. اگر نه که خودم رو به دست سرنوشت بسپارم.

Junior Member

سلام.من فوق لیسانس مکانیک دارم و تو بنیاد نخبگان شرایط گرفتن پروژه پژوهشی جایگزین خدمت رو دارم و میتونم بگیرم. میخوام بدونم واسه گرفتن ویزای تحصیل در آمریکا و کانادا ممکنه از لحاظ کارت پایان خدمت به مشکل برخورد کنم..؟؟
    چون رشته ام فنیه احتمال زیاد پروژه مرتبط با صنایع دفاع و نیروهای مسلح باشه. و اینکه نمودنم تو کارت پایان خدمت چیزی نوشته میشه یا نه.
    خواهش میکنم راهنماییم کنید..
    با تشکر..

Junior Member

سلام.من در طول بهار گذشته به مدت سه ماهو نیم خدمتمو تموم کردم(کسری خدمت به دلیل جبهه ی بابا جون تو دوره ی وظیفش!).چون شنیده بودم ممکنه این قانون عوض شه با وجود این که 6 واحد از لیسانسم مونده بود(آخه یه قانون دیگه هم بود که در صورت کسر خدمت بیش از 1سال میتونید وسط درس با مرخصی تحصیلی برید سربازی) مرخصی تحصیلی گرفتم رفتم تمومش کردم. خوشبختانه ارتش هم افتادم.بابامم ارتش خدمت کرده بود.ولی بدیش این بود که قاطی سرباز صفرا بودم چون مدرکمو نگرفته بودم. خیلی بد گذشت ولی می ارزید. تابستونم لیسانسمو تموم کردم.و به این خاطر مجبور شدم پذیرشمو دیفر کنم به ترم بهار.
    حالا به نظرتون تو دی اس 160 و مصاحبه آیا بگم سربازیمو رفتم؟ آیا با کیس خاصی مث من آشنایی دارن،یا یهو فک میکنن من یه دوره ی کوتاهمدت نظامی خطرناک رفتم دیدم، کلیرم دیر شه؟! یا برعکس،فکر میکنن چون کوتاهمدت بوده اصلا نیازی به بررسی زیاد نداره و زود کلیرش کنیم؟
    اینکه به این خاطر خدمت من کم شده که بابام مجبور شده از مرز کشورش دفاع کنه،برا اونا قابل احترام و درک هست،که مثلا تو دی اس 160 یا مصاحبه(کدومش؟)،علنی ش کنم و به تفصیل توضیح بدم؟<br>اگه اصلا کلا مطرحش نکنم چی؟ ممکنه اونا هم پیگیری نکنن و رد شه بره؟
    خواهش میکنم هرکی تو این زمینه کمی صاحب نظره، به طور مستقل نظر خودشو بگه. چون مایلم حد الامکان نظر همه رو بشنوم. سپاسگزارم.

Junior Member

دوستان کسی می تونه یه کمکی به بهم بکنه و بگه منظور از Military Specialty چی هستش؟ ممنون می شم اگه سریع جواب بدین

یک سوال:

من لیسانس هستم و تو نیروی زمینی ارتش خدمت کردم و مسئول نظارت بر روی انجام پروژه های برقی تو یکی از پادگاناش بودم. آیا به نظر شما اینکه من بیام از این کار تو رزومه بگم ، نیازی به تهیه گواهی از اون پادگان جهت تایید این مورد داره؟

پیش فرض پاسخ : سربازی سپاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    من در مورد سپاه نمی‌دونم، ولی خود من سربازی وزارت دفاع بودم و نوشتم و clear هم شدم. اگر آمریکا از سیستم سربازی ایران خبر داشته باشه فکر نکنم هیچ دلیلی برای clear نشدن وجود داشته باشه.
    سلام
    کسی دیگه ای تجربه ای در مورد کار کردن تو صنايع دفاع و ویزای آمریکا داره؟

آیا بهتره که در رزومه سابقه کار الکی تو شرکت دوستم درست کنم؟ یا اونا آمار کارکنان صنايع دفاع رو دارن؟
    راستش من امریه 6 ساله سربازی اونجا بودم.
    لطفا اگه کسی اطلاعی داره بگه.
    Qui ne risque rien n'a rien

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس نرم افزار

سلام

من همه تاپیک رو خوندم ولی مثکه هنوز این بحث که سربازی سپاه رو چی بنویسیم به نتیجه ای نرسیده؛ درسته؟‌بالاخره باید بگیم یا چی کار باید کرد دوستان؟

ممنون.

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم در مورده اشتباهی که در زمانه پر کردنه I-۱۶۰ انجام دادم
    در مورده سواله سربازی من جوابه NO دادم چون فکر کردم در مورده کسانی که در ارتش یا سپاه استخدام هستن یا بودن در صورتی که سربازی رفتم،در زمانه مصاحبه وقتی آفیسر از من در این مورد سوال کرد گفتم رفتم و در نیروی زمینی ارتش.
    من الان برگه زرد دارم آیا کسی میتونه به من بگه این مسأله مشکلی برای من ایجاد خواهد کرد یا نه چون خیلی فکر منو مشغول کرده
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)