نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 81 از 124 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 1236

موضوع: مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

Member Ordijahandam آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه یا کلیرنس

نقل قول نوشته اصلی توسط ali haghighat نمایش پست ها
    ببین دوست عزیز من اصلا نمیدونم
    در کل امریه بودن برای کسی ک س خدمت کرده خوبه یا بده؟
    من هفته آینده به امید خدا مصاحبه دارم و میخوام به خدا توکل کنم و گفته آقای shkanbashiri
    رو بگم(army ground force)

به نظر من شما به خدا توکل کنید.

آدم باید با توجه به شرایط بهترین تصمیم رو بگیره.

شما گفتید:
    اگر درجتون تابلو باشه ک نمیشه زیاد ریسک کرد.چون این سوال معنیش اینه ک افسر احتمالا روی صپاح حساسه.

مسثله اینه که شما با درجه رزم دار که توی کارت پایان خدمدتون هست می خواید چه کار کنید.

1- میخواید بشینید تا چند سال دیگه صبر کنید شاید و اونم شاید نگاهشون به س عوض شه.

2-میخواید به خدا توکل کنید و امسال برید سفارت و این ریسک رو کنید (که بگید ارتش بودید)
    شاید مثل تجربه آقای shkanbashiri :
    در ضمن از من اصلا هیچ سندی راجع به سربازی نگرفتن و ندیدن! نه حتی یک کپی. درجه من هم ستوان سوم بود. همش رو فقط شفاهی پرسید.

فقط از شما شفاهی بپرسن

3- بی خیال USA شید و اروپا یا کشورهای دیگه اپلای کنید (به این دلیل که اگر سفارت Reject شید شاید و فقط شاید اثر منفی توی گرفتن ویزا از جاهای دیگه داشته باشه.((این فقط یه فرضه))

من شخصا اگر جای شما بودم به خدا توکل میکردم و گزینه 2 رو انتخاب می کردم.
    به هر حال شما میخواید تصمیم بگیرید.
    با آرزوی بهترین ها

سلام. ممنونم از توضیحآتتون. اما اگر دومی رو انتختب کنم و یهویی بگه کارتت رو بده چیی؟ این رسوایی رو چطور میشه جمعش کرد؟ حتمن اقدام و توکل میکنم اما گیج گیج گیج هم شدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin101 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من هم ستوان دوم س بودم و چند ماه کسری به خاطر جبهه پدر داشتم. طبق کل نظرها انگار باید بگیم ارتش.
    اما این نگرانی واقعا همیشه با من هست که آیا ممکنه بفهمند که ما س بودیم و نه ارتش؟

واقعا بهترین پیشنهاد چیه؟ صداقت یا پنهان کردن واقعیت؟
    لطفا کمک کنید.
    دوستان لطفا کمک کنید. اگه بگم ارتش چه سوال هایی ممکنه ازم بپرسه که آمادگی داشته باشم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanGamer نمایش پست ها
    من خدمتم تموم بشه یه 2 ماهی طول میکشه تا کارتم بیاد. تو این زمان میتونم برای دریافت پاسپورت اقدام کنم ؟
    سلام به همه دوستان و خصوصا هایزنبرگ عزیز،
    با اینکه زمان زیادی از مطرح شدن این پست میگذره ولی گفتم شاید به درد کسی بخوره،
    برای گرفتن گذرنامه نیازی به داشتن کارت پایان خدمت نیست، فقط کافیه دو سه روز بعد از ترخیص به پلیس+10 برین و یه پرینت از وضعیت خدمتتون که پایان خدمت ثبت شده بگیرین و از همون دفتر پلیس+10 برای گذرنامه اقدام کنین. البته این و هم بگم که همه دفاتر پلیس+10 این کارو نمیکنن. باید بپرسین .
    در مورد خود من 3 روزه پاسپورتم دم در خونه اومد. و اصلا کاری با اداره گذرنامه ندارین.

Junior Member

سلام دوستان
    من کارت پایان خدمتم رو عوض کردم (کارت هوشمند) هیچ جای کارت ننوشته که من کجا خدمت کردم (ارتش یا سپاه) بنظرتون خودم عنوان کنم که سرباز سپاه بودم ؟
    درضمن من بعد از لیسانس رفتم خدمت درجه منو زده سرباز
    چکار کنم باید زوتر فرم ds-260 رو پرکنم

Junior Member

سلام
    من صفحه 9 این تاپیک این سوالو پرسیدم ، ولی اونموقع اطلاعات قطعی و کامل نبود
    الان دارم به ماههای آخر خدمت نزدیک میشم
    دو تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین
    1- این قضیه ریجکت و سربازی 3پا و بند 306 فقط واسه آمریکا مشکل دار هست یا واسه ویزا کانادا و استرالیا و کشورهای اروپایی هم مشکل ساز میشه؟
    2 - واسه اقامت و ویزای دایم مشکل داریم یا همه ویزاها اعم از دانشجویی و توریستی هم گیر میدن؟
    خدایا راحتمون کن از این زندگی ، تو جوونی پیر شدیم به خدا ، کاش میشد به اینوریا بفهمونیم که سربازی اجباری رو وردارن به اونوریا هم بفهمونیم که کسی که سربازی 3پا بود معنیش موافق بودن با کارای اینا نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط A_M_I_N نمایش پست ها
    سلام
    1- این قضیه ریجکت و سربازی 3پا و بند 306 فقط واسه آمریکا مشکل دار هست یا واسه ویزا کانادا و استرالیا و کشورهای اروپایی هم مشکل ساز میشه؟
    2 - واسه اقامت و ویزای دایم مشکل داریم یا همه ویزاها اعم از دانشجویی و توریستی هم گیر میدن؟
    خدایا راحتمون کن از این زندگی ، تو جوونی پیر شدیم به خدا ، کاش میشد به اینوریا بفهمونیم که سربازی اجباری رو وردارن به اونوریا هم بفهمونیم که کسی که سربازی 3پا بود معنیش موافق بودن با کارای اینا نیست
    سلام
    تا اونجایی که من فهمیدم فقط امریکا رو این مساله گیره...و اینکه اگر درجه ستوانی داشته باشی امکان داره متوجه نشن کجا خدمت کردی

نقل قول نوشته اصلی توسط mf1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارت پایان خدمتم رو عوض کردم (کارت هوشمند) هیچ جای کارت ننوشته که من کجا خدمت کردم (ارتش یا سپاه) بنظرتون خودم عنوان کنم که سرباز سپاه بودم ؟
    درضمن من بعد از لیسانس رفتم خدمت درجه منو زده سرباز
    چکار کنم باید زوتر فرم ds-260 رو پرکنم
    من فکر کنم شانس آوردین. وگرنه درجه رو م نوشت رزم یار و مشخص می شد سربازی سپاه بودین.
    با همین کارت اقدام کنید و چیزی بهشون نگین از محل خدمت

نقل قول نوشته اصلی توسط A_M_I_N نمایش پست ها
    سلام
    کلن جاهایی مثل سفارت دبی و ایروان بدجور گیر میدن به این مسئله. فرقی هم نمیکنه چه ویزایی بخواین.
    من شنیدم کانادا هم همینطوری شده.

دوستان لطفا کمک کنید. اگه بگم ارتش چه سوال هایی ممکنه ازم بپرسه که آمادگی داشته باشم؟
    ممکنه ازت بخواد کارت پایان خدمت ت رو براش ایمیل کنی.
    اگه با لیسانس نرفته باشی سربازی مشکلی نیست چون در کارت پایان خدمت جدید درجه نداری
    اما با مدارک بالاتر مشخصه

دوستان سلام
    من هم ستوان دوم س بودم و چند ماه کسری به خاطر جبهه پدر داشتم. طبق کل نظرها انگار باید بگیم ارتش.
    اما این نگرانی واقعا همیشه با من هست که آیا ممکنه بفهمند که ما س بودیم و نه ارتش؟

واقعا بهترین پیشنهاد چیه؟ صداقت یا پنهان کردن واقعیت؟
    لطفا کمک کنید.
    توی این یه مورد صداقت نداشته باشی میتونی بری امریکا!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)