نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 83 از 124 نخستنخست ... 33737475767778798081828384858687888990919293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 1236

موضوع: مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به کارت پایان خدمت و سربازی در رزومه

دوستان یه سوال فنی
    کسی که با دیپلم خدمت بوده الان مدرک بالاتر گرفته باشه کارتشو عوض کنه درجه اش هم عوض میشه؟
    آخه اینجا نوشته : 4- اصل و تصوير آخرين مدرک تحصيلي يا گواهي مربوطه. (در صورتی که وضعیت تحصیلی به نسبت به گذشته تغییر کرده باشد)

Junior Member

سلام دوستان
    من 4 روز دیگه وقت مصاحبه دارم واسه دوبی.
    من 30 روز سربازی رفتم آموزشی واسه نیرو زمینی ارتش، بعدش با وـیقه اومدم بیرون. اگر افیسر ازم راجع به سربازی پرسید، دقیقن چی بگم؟ ممنون میشم به انگلیسی بگین که تو انتخاب لغات دچار اشتباه نشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی

سلام به همگی.
    من برای آلمان دارم اپلای می کنم. خدمتم در بیمارستان نیروی انتظامی در قسمت تجهیزات پزشکی در تهران بود. برای SOP و CV سفارت موندم بزنم خدمت نیروی انتظامی- بیمارستان یا فقط بزنم خدمت رفتم؟ ممنون از راهنماییتون

دوستان عزیز و به خصوص هایزنبرگ و سایر اعضای فعال گل
    برای هرچه زودتر گرفتن وقت مصاحبه به چندتا مشکل خوردم. لطف کنید راهنماییم کنید.
    1) بالاخره اسمی از این وزارت دف در ds بیاریم یا نه؟ من یادمه هایزنبرگ گفت روش حساسند ولی تا این لحظه کسیو هنوز ریجکت نکردند. قرار بود بپرسه که اون افراد بالاخره کلیر شدند یا نه؟! بگین چه کنم؟
    2) من هنوز کارت پایان خدمتم دستم نرسیده. به نظر شما سفارت از من مدرکی می خواد؟ اگه آره چه مدرکیو می تونم بهشون ارائه بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya7 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال فنی
    کسی که با دیپلم خدمت بوده الان مدرک بالاتر گرفته باشه کارتشو عوض کنه درجه اش هم عوض میشه؟
    آخه اینجا نوشته : 4- اصل و تصوير آخرين مدرک تحصيلي يا گواهي مربوطه. (در صورتی که وضعیت تحصیلی به نسبت به گذشته تغییر کرده باشد)
    نخیر! درجه عوض نمیشه

نقل قول نوشته اصلی توسط shervinsol نمایش پست ها
    دوستان عزیز و به خصوص هایزنبرگ و سایر اعضای فعال گل
    برای هرچه زودتر گرفتن وقت مصاحبه به چندتا مشکل خوردم. لطف کنید راهنماییم کنید.
    1) بالاخره اسمی از این وزارت دف در ds بیاریم یا نه؟ من یادمه هایزنبرگ گفت روش حساسند ولی تا این لحظه کسیو هنوز ریجکت نکردند. قرار بود بپرسه که اون افراد بالاخره کلیر شدند یا نه؟! بگین چه کنم؟
    2) من هنوز کارت پایان خدمتم دستم نرسیده. به نظر شما سفارت از من مدرکی می خواد؟ اگه آره چه مدرکیو می تونم بهشون ارائه بدم؟
    1. روی این اسم حساسن. اما در کارت شما فقط درجه نوشته نه محل خدمت.
    2. احتمالن از شما اسکن کارت یا گواهی رو میخوان. که اگه کارت بشه بهتره.

سلام دوستان من زمان مصاحبه سفارت ام خیلی نزدیکه واسه همین وقت نمیکنم از اول بشینم کل تاپیک رو بخونم ممکنه سولاتم ابتدایی باشن اما ممنون میشم راهنمییم کنید.

حقیقت من تو یکی از دانشگاه هاب آلمان واسه فوق پذیرش گرفتم و سربازیو س خدمت کردم البته امریه شهرداری بودم و درجم رزمدار 2 هستش در ضمن معاف از رزم هم بودم حالا سوالاتی که واسم پیش اومدن ایناست :

1- اصلا این کلیرنس به چه معنیه ؟ واسه منی که میخوام تحصیلی اقدام کنم این محل و ارگان خدمت میتونه منجر به ریجکت ویزا شه ؟
    2- این فرم DS-160 که ازش صحبت میشه تو لیست مدارک واسه زمان مصاحبه ویزای آلمان نبود این فرم واسه سفارت آلمان بایستی پر شه؟
    3- این موارد خدمت بایستی تو رزومه ذکر شه یا همون فرم رو بایستی پر کنیم ؟
    4- چون من امریه بودم میشه تو رزومه فقط بگم شهرداری کار میکردم اسمی از سربازی نیارم و گواهی کار از شهرداری واسشون ببرم ؟ من تو دوراهی موندم اگه بگم شهرداری کار میکردم بدون اینکه بگم امریه سپاه بودم میگن پس کی خدمت رفتی!!!! یا اگه بگم خدمت کردم میگن کجا بودی . این قضیه واسم دردسر شده

پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون

Junior Member

دوستان اگه با معافیت تحصیلی دکتری در اروپا تحصیل کرده باشی بعد پذیرش از امریکا برای پسداک بگیری (بدون رفتن به سربازی) در پروسه ی گرفتن ویزا مشکل پیش میاد؟

Junior Member

سلام به همه دوستای عزیز،

من سربازی رو امریه بودم تو یه مرکز تحقیقاتی پزشکی (غیرنظامی)، آموزشی رو دو ماه نیروی زمینی س بودم. الان یه research position گرفتم که ویزای J-1 لازم داره:

1- به نظرتون کدوم سفارت وقت بگیرم؟

2- در مورد سربازیم چی تو برگه بنویسم یا به آفیسر بگم؟

خیلی ممنون میشم اگه کسی تجربه ای یا اطلاعاتی در این مورد داره بهم کمک کنه.

مرسی!!!

من ۱۵ سال پیش با فوق لیسانس ستوان یکم نیروی زمینی ارتش بودم مشکلی نیست بخاطر درجه ستوان یکم . ظاهرا کسی با درجه ستوان یکم نداریم اینجا؟؟؟
    ارسال مدارک:May 11-2011، فایل نامبر:2011-30 august ارسال آپدیت ۳ سپتامبر، تاریخ مصاحبه: ۱۶ فوریه. رسید مدارک به سیدنی ۱۲ مارچ ۲۰۱۵. فایل نامبر فدرال : ۴ جولای ی۲۰۱۵، نامه پاریس ۳۰ جولای ۲۰۱۵
    ارسال مدیکال:۱۹ آگوست، پاس ریکوییست، ۲۵ سپتامبر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)