نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 10 از 291 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2906

موضوع: سوالات درباره CAQ - Quebec Acceptance Certificate

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد CAQ

سلام
    شما نميتونسيد اين قضييه رو مخفى كنيد. چون مشخصات خواهرتون تو تمام سفارت خونه هاى كانادا هست و چيزى نيست كه قابل مخفى كردن باشه!

به نظرم اينكار رو بكن تا 450 دلار رو پس بگيرى,حالا يا قبول ميكنند كه ديفر كنند يا نميكنند.

اگر تصميم دارى با شرايط فعلى و دوباره تقاضاى ويزا بدى اين نكته رو در ذهن داشته باش كه اين فرصت اخرين فرصت براى گرفتن ويزاى كانادا هست. پس اگر دلايل و مدارك جديد ميتونى به سفارت بدى به فكرre-apply باش.و همينجورى و با مدارك قبلى اقدام نكن!
    موفق باشيد

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Aabed
    سلام
    شما نميتونسيد اين قضييه رو مخفى كنيد. چون مشخصات خواهرتون تو تمام سفارت خونه هاى كانادا هست و چيزى نيست كه قابل مخفى كردن باشه!

به نظرم اينكار رو بكن تا 450 دلار رو پس بگيرى,حالا يا قبول ميكنند كه ديفر كنند يا نميكنند.

اگر تصميم دارى با شرايط فعلى و دوباره تقاضاى ويزا بدى اين نكته رو در ذهن داشته باش كه اين فرصت اخرين فرصت براى گرفتن ويزاى كانادا هست. پس اگر دلايل و مدارك جديد ميتونى به سفارت بدى به فكرre-apply باش.و همينجورى و با مدارك قبلى اقدام نكن!
    موفق باشيد

عابد جان کنکورديا بسته اي که فرستاده 3 نسخه پذيرش توش هست اما فرم های مال کبک توش نيست!email زدم به مسئول قسمت مهندسی!بهم گفت پذيرش رو با دقت بخون!شما تا پاييز 2009 وقت داری!!!!
    حالا ميمونه windsor که اون رو هم ديفر کنم.به نظرت بزارم با فاصله با اين اقدام کنم مثلاً برای ترم بهار يا همين الان؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ardalan
    سلام

موفق باشيد
    عابد جان کنکورديا بسته اي که فرستاده 3 نسخه پذيرش توش هست اما فرم های مال کبک توش نيست!email زدم به مسئول قسمت مهندسی!بهم گفت پذيرش رو با دقت بخون!شما تا پاييز 2009 وقت داری!!!!
    حالا ميمونه windsor که اون رو هم ديفر کنم.به نظرت بزارم با فاصله با اين اقدام کنم مثلاً برای ترم بهار يا همين الان؟
    با سلام
    اين سه نسخه يكيش براى شما هست، يكيش براى ويزا و يكى براى CAQ.
    ببينيد زمان اصلا زمان مهم نيست، پارامتر مهم اين هست كه شما دلايل و مدارك جديدى ارايه كنيد كه سفارت رو قانع كنيد. وگر نه اگر همين مدارك رو ارايه كنيد دوباره رد خواهيد شد(ببخشيد كه رك گفتم).
    مدارك جديدى در نظر گرفتى؟

hesamd
    Guest

سلام عابد جان و سایرین
    مدارک CAQ ام طبق گزارش TNT تاریخ 07 May 2008 رسیده دستشون تو مونترال یعنی یک ماه تا حالا. هنوز خبری نیست ازشون. چه طوری می تونم پیگیری کنم؟ تلفنشون معمولا اشغاله؟ آیا لازمه اصلا پی گیری کنم. یکشنیبه هفته دیگه 19 خرداد دارم میرم سفارت برای گرفتن جواب اولیه اگه اونا به سفارت فکس زده باشن که دیگه سفارت گیر نمی ده CAQ رو بیار برای ما درسته؟

farnood
    Guest

عابد جان
    من یه پیگیری کردم راجع به آنلاین پرکردن CAQ . اینم لینکش:

http://www.immigration-quebec.gouv.q...%2Delectronic/

احیانا کسی آنلاین پرکرده؟

چون اینجا که نوشته می شه آنلاین پر کرد و پولو پرداخت کرد. شما یا کسی احیانا تجربه ای داره؟

ممنوم می شم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzaneh Diba

سلام عابد جان و سایرین
    مدارک CAQ ام طبق گزارش TNT تاریخ 07 May 2008 رسیده دستشون تو مونترال یعنی یک ماه تا حالا. هنوز خبری نیست ازشون. چه طوری می تونم پیگیری کنم؟ تلفنشون معمولا اشغاله؟ آیا لازمه اصلا پی گیری کنم. یکشنیبه هفته دیگه 19 خرداد دارم میرم سفارت برای گرفتن جواب اولیه اگه اونا به سفارت فکس زده باشن که دیگه سفارت گیر نمی ده CAQ رو بیار برای ما درسته؟
    با سلام
    شما اگر با اداره مهاجرت كبك تماس بگيريد وضعيت پرونده تون رو بهتون خواهندگفت. من 10 روز پيش باهاشون تماس گرفتم وگفتند در حال حاضر خود پروسه 20 روز طول ميكشه كه زمان ارسال و دريافت مدارك بهش اضافه خواهد شد.
    تلفن معمولا اشغال است و اگر وقتى هم وصل شه 15-10 دقيقه نگهتون ميدارند.ولى همون جا اسمتون رو ميپرسه و وضعييت پروندتون رو ميگه.
    موفق باشيد

Junior Member

سلام

من با پذيرش تابستون مي تونم براي CAQ اقدام كنم؟
    اخه با كپي پذيرش پاييز مي خوام براي ويزا اقدام كنم چون پذيرشم دير به دستم ميرسه

ممنون

بله با اون پذيرش ميتونيد براىCAQ اقدام كنيد و پروسه ويزاتون رو جلو تر بندازيد.
    موفق باشيد

Junior Member

بله با اون پذيرش ميتونيد براىCAQ اقدام كنيد و پروسه ويزاتون رو جلو تر بندازيد.
    موفق باشيد
    lممنون از راهنما ييهاتون
    من اگه بتونم برايCAQ اقدام كنم خيلي از مشكلاتم حل ميشه اما به سفارت كه زنگ زدم گفتن بايد با پذيرش جديد براي CAQ اقدام كنم . حالا با توجه به اينكه شما اطلاعات كاملي دارين هميشه ميشه منو راهنمايي كنين كه چه كار كنم بدجوري گير افتاده ام ؟ و اينكه مدت اعتبار CAQ چقدره؟
    خيلي خيلي ممنون

.
    .

بصورت ONLINE کسی تجربه اقدام برای CAQ رو داشته...؟

.
    .
    یاران چه غریبانه ... !!  

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)