نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 12 از 291 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 2906

موضوع: سوالات درباره CAQ - Quebec Acceptance Certificate

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد CAQ

1-دوستانی که CAQ گرفتند و از McGillپذیرش دارند, آیا برگه decision making رو هم بهمراه admission letter فرستادند؟؟؟
    2- من بصورت online اقدام کردم....کسی این کارو کرده امسال؟؟؟

یاران چه غریبانه ... !!  

Junior Member

سلام به بروبچ خوب روم

من فرم مدیکالم گرفتم، ولی ازم CAQ خواستن. من فرم CAQ رو ماه MAY فرستادم برای پسر خالم تو تورنتو، تا فرم credit card پر کنه و بعد اونم فرستاد مونترال!!!!!!!!!!

هنوز CAQ من به سفارت نرسیده، به نظرتون چقدر طول میکشه!!!!!!!!! دیر نشده!!!!!!!!!!! میترسم نرسه سفارت و reject بشم.چطوری میتونم بفهمم رسیده سفارت؟ پیگیری داره؟ منتظر راهنماییتون هستم. راستی شماره تلفن داره تا زنگ بزنم!!!!!!!!!!!!!!!

بازم ممنون.

سلام
    پروسه 20CAQ روز طول ميكشه و شما زمان ارسال و دريافت با پست رو هم بهش اضافه كن.
    سفارت كسى رو به خاطرCAQ رد نميكنه ولى تا CAQنياد بهتون ويزا نميده.ملاك هم اون نامه ايى هست كه براى شما مياد و نه اون نسخه ايى كه براى سفارت ارسال ميشه.
    اگه تماس بگيرى بهتون ميگن كه CAQتون در چه وضعيتى هست.
    شماره شون: 15148649191
    موفق باشيد

Junior Member

i have just recived the admission letter from universite du montreal , i want to know if i had chance to get cAnada visa for fall 2008

Junior Member

از بچه ها كساني كه online اقدام كردن هزينشون را چطوري پرداخت كردن/

Junior Member

سلام.
    خوبین؟

من می خواهم بفهمم که آیا CAQ من به دست سفارت کانادا در تهران رسیده یا نه. برای ایم کار زنگ زدم سفارت کانادا. خانمی گوشی را برداشت و و بعد از اینکه کارم را گفتم وصل کرد به یک پیغام گیر. من پیغامم را گذاشتم و شماره تلفن هراهم را دادم. آیا وقتی پیغامم تمام شد باید صبر می کردم تا در انتها از من تأیید بخواهد؟ (من وقتی پیغامم تمام شد، گوشی را گذاشتم.) من یک ماه قبل برای CAQ اقدام کردم.

خیلی ممنون.
    التماس دعا.
    خداحافظ.

Junior Member

سلام

من نامه پذیرش از Concordia رو 5شنبه دریافت کردم.
    آیا میتونم همزمان واسه ویزا و ارسال CAQاقدام کنم؟ سفارت موقع تحویل اولیه مدارک فرم CAQ از من نمی خواد؟

Junior Member

سلام.
    خوبین؟

بله، می توانید به صورت همزمان اقدام کنید.
    خیر، سفارت از شما هنگام تحویل مدارک CAQ نمی خواهد.

موفق باشید.
    التماس دعا.
    خداحافظ.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Aabed
    سلام
    پروسه 20CAQ روز طول ميكشه و شما زمان ارسال و دريافت با پست رو هم بهش اضافه كن.
    سفارت كسى رو به خاطرCAQ رد نميكنه ولى تا CAQنياد بهتون ويزا نميده.ملاك هم اون نامه ايى هست كه براى شما مياد و نه اون نسخه ايى كه براى سفارت ارسال ميشه.
    اگه تماس بگيرى بهتون ميگن كه CAQتون در چه وضعيتى هست.
    شماره شون: 15148649191
    موفق باشيد
    سلام
    من از زمانی که مدارک به دستشون رسیده حدود 5 هفته میگذره اما هنوز چیزی ه دستم نرسیده، با این شماره هم تماس میگیرم اما کسی جواب نمیده که، یک تلفن گویاست. چه جوری با یک کسی میشه صحبت کرد؟

Junior Member

من الان تونستم با مونترال تماس بگیرم. مشخصاتمو دادم زنه گفت که 3 جون CAQ اماده شده و 4 جون برای سفارت فکس شده. در حالیکه من 23 جون جوابمو از سفارت گرفتم و اونا بازم ازم CAQ خواستن. این نشون میده که اونا اصلا به این فکس ها توجه ندارن. حالا با این وجود موقعی که باید بریم سفارت اصل این CAQ که با پست به دستمون می رسه رو باید ببریم با کپی اش رو؟ اصلش که مطمئنن برای ورود به کانادا لازمه اما ادم می ترسه بده به این سفارت حالا بدو دنبالشون CAQ رو بگیر. اگه کسی نظری داره لطفا بگه.
    در ضمن میدونین پست عادی چقدر طول میکشه تا برسه تهران؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)