نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 14 از 291 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 2906

موضوع: سوالات درباره CAQ - Quebec Acceptance Certificate

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد CAQ

نقل قول نوشته اصلی توسط saiedsamie
    کسی اینجا نیست که CAQ به دستش رسیده باشه که بگه چقدر از موقع ارسال طول کشید تا بدستش رسید؟
    یکی از دوستان من گرفته : با پست 1 ماه رو 20 روز
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Junior Member

سلام به همه

عابد جان از جوابت ممنون. من به همون شماره که گفته زنگ زدم ولی همش رو anwer phone. چی کار کنم؟ میترسم CAQ من به دستشون نرسیده باشه؟؟؟؟

کمکم کن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بازم ممنون

مرسی از لطفتون صابری جان
    من احتمالا چهارشنبه پاسپورتمو از سفارت می گیرم کپی شو میفرستم

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_n
    سلام به همه

عابد جان از جوابت ممنون. من به همون شماره که گفته زنگ زدم ولی همش رو anwer phone. چی کار کنم؟ میترسم CAQ من به دستشون نرسیده باشه؟؟؟؟
    کمکم کن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بازم ممنون
    سلام
    مگه مداركتون رو با دى اچ ال نفرستاديد؟ ميتونيد بريد تو سايت DHLو چك كنيد كه ايا مدارك به دستشون رسيده يا نه؟
    در مورد اداره مهاجرت كبك, 20-15 دقيقه پشت خط نگه ميدارنتون!! اولش هم بهتون ميگن كه ممكنه انتظار طولانى بشه. قبول دارم كه اعصاب خورد كن هست ولى بايد حوصله به خرج بدى.
    راستى مطمئنى كه در ساعات كارى تماس گرفتى :-\؟؟ چون معمولا تلفنشون رو پيام گير نيست!!!

Junior Member

سلام من 2تا سوال دارم که لطفا بهم جواب بدید:
    از admission letteram ففط کپی دارم که چطوری باید برابر اصل کنم؟
    و اینکه صفحه ی autorization رو که 2 قسمت داره چطوری پر کنم؟؟؟ :-[
    ممنون میشم اگه خیلی زود بهم جواب بدین. :-[

Junior Member

سلام.
    خوبين؟

منظورتون از برابر اصل چيه؟ سفارت از شما كپي اين نامه را مي‌خواهد نه اصل آن را. كپي رنگي اين فرم كار شما را راه مي‌اندازد.
    در قسمت اول فرم مشخصات خودتون، در قسمت دوم فرم مشخصات كسي كه قراره به اطلاعات شما دسترسي داشته باشه و در قسمت سوم ميزان اختيارات آن شخص را مشخص كنيد.

موفق باشيد.
    التماس دعا.
    خداحافظ.

Junior Member

من مداركم را براي CAQروز 2 جون با پست TNTفرستادم يعني روز 13 خرداد و روز 10 تير هم CAQ به دستم رسيد 18جون تاريخ ارسال نامه بود . يعني كل پروسه ارسال مدارك تا دريافت CAQ به دستم حدود 27 روز طول كشيد كه از 27 روز 18 روز آن مربوط به پروسه پست بود.
    يه سوال داشتم براي من نوشتند كه يك نسخه از CAQ به سفارت فرستاده شده و فقط يك نسخه دستم رسيده مي خواستم بدون براي بقيه هم همين طور بوده يا اينكه نسخه سفارت را خودشان دريافت كردند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط LILEA
    من مداركم را براي CAQروز 2 جون با پست TNTفرستادم يعني روز 13 خرداد و روز 10 تير هم CAQ به دستم رسيد 18جون تاريخ ارسال نامه بود . يعني كل پروسه ارسال مدارك تا دريافت CAQ به دستم حدود 27 روز طول كشيد كه از 27 روز 18 روز آن مربوط به پروسه پست بود.
    يه سوال داشتم براي من نوشتند كه يك نسخه از CAQ به سفارت فرستاده شده و فقط يك نسخه دستم رسيده مي خواستم بدون براي بقيه هم همين طور بوده يا اينكه نسخه سفارت را خودشان دريافت كردند؟
    تو بروشور نوشته ، اون یکی نسخه برای سقارت از طرف اداره مهاجرت کبک پست می شود
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط LILEA
    بابا خوش به حالتون، من 18 می فرستادم هنوز به دستم نرسیده، پست هم رفتم خبری نبود. مثل اینکه دردسر یکی دوتا نیست و هنوز ادامه داره

Junior Member

برای CAQمن فرم کپی دارم فقط . واسه همین میگم چطوری برابر اصل کنمش!!
    پروسه CAQ با پست سریعتره یا online??? یعنی من که اینقدر دیر اقدام کردم با کدوم اقدام کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)