نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 285 از 291 نخستنخست ... 185235275276277278279280281282283284285286287288289290291 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,841 تا 2,850 , از مجموع 2906

موضوع: سوالات درباره CAQ - Quebec Acceptance Certificate

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University

پیش فرض پاسخ : سوالات درباره CAQ - Quebec Acceptance Certificate

نقل قول نوشته اصلی توسط safasnm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دارم CAQرو پر میکنم. توی قسمتی که اطلاعات همراه و میخواد گیر کردم. من همسرم باهام نمیاد و چون مشکل سربازی داره با فاصله وارد کبک میشه. چون نمیخوایم باهم ویزا بگیریم لازمه من اطلاعاتش و وارد کنم؟ ینی بگم یک همراه خواهم داشت؟ چون نوشته اگر کسی شمارو در طول مدت همراهی میکنه بگید.
    من نمیدونم چه کنم. میترسم مشکلی ایجاد بشه برای ویزام
    سلام صفا جان
    اگه ایشون همراهی ت نمی کنه و براشون درخواست ویزا ندادی لازم نیست اطلاعاتشون رو وارد کنی. بعداً که خودشون خواستن بیان جداگانه اقدام می کنن.
    ضمناً یه کم فکر کن ببین منو یادت میاد؟ کلاس آیلتس مدبری

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام با فایل Demand Service برای ویزا اقدام کنم. اینطور که متوجه شدم بعضی از دوستان بعد از اسک شدن برای اپلود CAQ اصلی، دو هفته زمان داشتند. میخواستم بدونم اگر دو هفته بگذره و باز هم CAQ صادر نشه، چه اتفاقی میفته؟ مجددا ددلاین تمدید میشه یا اینکه مشکلی پیش میاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط safasnm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دارم CAQرو پر میکنم. توی قسمتی که اطلاعات همراه و میخواد گیر کردم. من همسرم باهام نمیاد و چون مشکل سربازی داره با فاصله وارد کبک میشه. چون نمیخوایم باهم ویزا بگیریم لازمه من اطلاعاتش و وارد کنم؟ ینی بگم یک همراه خواهم داشت؟ چون نوشته اگر کسی شمارو در طول مدت همراهی میکنه بگید.
    من نمیدونم چه کنم. میترسم مشکلی ایجاد بشه برای ویزام
    سلام منم همین مشکلو دارم، سربازیم تازه تموم شده و حداقل تا یک ماه دیگه پاسپورت نمیتونم بگیرم

Junior Member

دوستان درود.

من CAQ ام تقریبا 3 ماه پیش تایید شد ولی همچنان نسخه ی اصلیش به دستم نرسیده و نمیدونم کجا باید پیگیری بکنمش. کسی اطلاعی داره در این مورد که بتونه بنده رو راهنمایی کنه ؟ ممنونم ازتون

Junior Member

دوستان سلام.پذیرش من برای کالج هست در آگوست 2019.من در در سایت immigration-quebec فرم CAQ رو پر کردم و هزینه رو هم پرداخت کردم.و ایمیل تایید پرداخت هم اومد اما چک لیستی ندیدم تا مدارکم رو آپلود کنم. لطفا راهنماایم میکنین که چکار کنم؟و سوال دوم اینکه مدارک رو حتما باید mail کرد یا email هم میشه کرد؟
    ممنون میشم کمکم کنین

سلام دوستان سوالی داشتم راجع به CAQ من بعد از اقدام به درریافت caq و ارسال مدارک از طریق پست جواب اش امروز اومد و اینه:We acknowledge receipt of your request of March 14, 2019.Unfortunately, we were unable to open your file due to
    the cancellation of the fees payable for the filing of the application.
    Therefore, we return to you the documents you have sent us
    If you wish to file a new application for a Québec Certificate of Acceptance
    for studies, you must complete an online application again, complete your
    payment in due form and make sure to return all documents
    and supporting documents required.
    کسی میتونه کمکم کنه و بگه علت چیه؟ چون من اگر پرداختو انجام نمیدادم فایل های بعدی لازم برای سی ای کیو برای من تو سایت قرار داده نمیشد و ادامه فرایند غیرممکن بود.

سلام شما تاریخ پرداختتون کی بوده؟ بعد از اپریل یا قبل از اپریل؟ تو سایتش نوشته اگه بعد از یک اگریل پرداخت میکنید مثل اینکه یه فرمی هست مخصوص پرداخت باید ضمیمه کنید وگرنه مدارکتون برگشت میخوره

Junior Member

دوستان سلام
    اگه caq رو برای ترم سامر گرفته باشیم و به فال دیفر کنیم ایا مجددا باید اقدام کنیم یا همون قبلی معتبره؟

Junior Member

سلام به همه،دوستان من دو روز پیش مدارکم رو برای CAQ پست کردم برای ویزای تحصیلی. من ویزای توریستی کانادا دارم و یک سفر هم داشتم. زمانی که درخواست ویزای توریستی کردم برای انگشت نگاری به ارمنستان رفتم و برای پیک آپ پاسپورتم رو به ترکیه فرستادم. همونطوری که میدونید در سایت CAQ زده به صورت پیش فرض مدرک CAQ رو برای آنکارا میفرستن . الان برای درخواست ویزای تحصیلی میخوام بنویسم که انگشت نگاری انجام دادم قبلا تا دیگه مجبور نشم برای انگشت نگاری مراجعه کنم. سوالم این هست که :آیا در سایت CAQ وارد کنم که بفرستن برای ارمنستان یا همون آنکارا بمونه ؟

Junior Member

با سلام.روزی که caq رو انجام دادم یعنی تقریبا 20 روز پیش مجرد بودم و در فرم caq وضعیت تاهل رو مجرد انتخاب کردم.چند روز بعدش ازدواج کردم و میخواستم ببینم برای پروسه ویزا مشکلی ایجاد نمیشه؟همسرم هم قصد اقدام برای ویزا الان ندارن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)