نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 9 از 291 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 2906

موضوع: سوالات درباره CAQ - Quebec Acceptance Certificate

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد CAQ

آیا اداره مهاجرت کبک CAQ رو با پست اکسپرس نمیفرسته ؟؟؟؟؟؟؟؟
    یاران چه غریبانه ... !!  

نقل قول نوشته اصلی توسط ardalan
    دوستان عزيز من با اينهمه فرم که اينجا ديدم گيج شدم!
    دوستان من از کنکورديا پذيرش دارم!و ميخوام برای اقدام کنم بهم گفتن که ديفر هم نميکنن ميشه زود بهم بگيد چه کارهايی بايد انجام بدم؟من يکم خنگم لطفاً مرحله به مرحله و کامل توضيح بديد!

به جناب عابد:وضعيت من رو که ميدونی رييجکت شدم نظر خاصی نداری؟اصلاً بيخيال بشم؟ يا دوباره سعی کنم؟نميدونم چيکار کنم :'(
    سلام جناب اردلان خان
    اصلا خودت رو ناراحت نكن.چه هدفت درس باشه و چه مهاجرت بالاخره كارت رو انجام ميدى وا كسى نميتونه جلوى شما رو بگيره.مشكلاتى كه سفارت ايجاد ميكنه فقط ممكنه باعث شه شما يك كم دير تر بيياى.
    ولى شرط مهم اين هست كه نا اميد نشى و محكم به هدفت بچسبى!!
    (من خودم اينو برات تضمين ميكنم)
    شما ديگه صلاح نيست برى سفارت كانادا چون شرايطت تغيرى نكرده. اما دو راه دارى:
    1-اول اينكه از طريق سرمايه گزارى ودر 5/1 سال بيياى كانادا. اگر اينكارو بكنى تمام اعضاى خانوادت و خواهر برادر هات كه مجرد و زير 21 سال هستند هم اقامت كانادا ميگيرند!!(فقط با 350 ميليون تومان سرمايه گزارى)!
    2-اينكه براى تحصيل به يك كشور سوم مثلا سوئد يا مالزى برى ،ليسانس رو اونجا بگيرى و واسه فوق برى كانادا يا امريكا.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_r
    آیا اداره مهاجرت کبک CAQ رو با پست اکسپرس نمیفرسته ؟؟؟؟؟؟؟؟
    اداره مهاجرت كبك مدرك رو باپست هوايى ارسال ميكنه و 10-7 روز كارى طول ميكشه.
    موفق باشيد

Junior Member

ايا كسي مي دونه كه ايا ميشه بجاي پاسپورت شناسنامه ترجمه شده رو براي گرفتن CAQ به اداره مهاجرت كبك فرستاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed1925
    ايا كسي مي دونه كه ايا ميشه بجاي پاسپورت شناسنامه ترجمه شده رو براي گرفتن CAQ به اداره مهاجرت كبك فرستاد؟
    خير .شما حتما بايد كپى پاسپورتون (كه معتبر هست)رو ارسال كنيد.CAQدر واقع ويزاى تحصيل در كبك هست و با شناسنامه گرفتن ويزا ممكن نيست.
    موفق باشيد.

farnood
    Guest

من شنيدم كه ميشه CAQ رو آنلاين يه قسمت هاييشو پر كرد و پولو پرداخت كرد و بقيه مدارك رو پست كرد. كسي اين كارو كرده و اطلاعي داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farnood
    من شنيدم كه ميشه CAQ رو آنلاين يه قسمت هاييشو پر كرد و پولو پرداخت كرد و بقيه مدارك رو پست كرد. كسي اين كارو كرده و اطلاعي داره؟
    هزينه بررسى پرونده و صدورCAQ از طريق فرمCAQ و كرديت كارت انجام ميشود و گزينه ديگرى براى پرداخت آن نيست.(با استناد به صفحه اخر فرم CAQ)
    موفق باشيد

Junior Member

سلام.
    خوبين؟
    همانطور كه آقا عابد فرمودند، شما بايد مشخصات كارت اعتباري رو وارد فرم مخصوص كنين، فرم را امضا كنين و همراه با بقية مدارك بفرستين. فرم را مي‌تونين از همين موضوع دانلود كنين.(از پست‌هاي قبلي).

التماس دعا.
    خداحافظ.

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

با سلام
    نامه ی دانشگاه کانکوردیا که امروز 2 جون (تاریخ میل پذیزش 12 می ) به درب منزل آمد.
    علاوه بر 3 نسخه از نامه ی پذیرش برای من ، سفارت و اداره مهاجرت کبک کلیه ی فرم های CAQ در داخل آن موجود می باشد.
    موفق باشید
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Aabed
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardalan
    دوستان عزيز من با اينهمه فرم که اينجا ديدم گيج شدم!
    دوستان من از کنکورديا پذيرش دارم!و ميخوام برای اقدام کنم بهم گفتن که ديفر هم نميکنن ميشه زود بهم بگيد چه کارهايی بايد انجام بدم؟من يکم خنگم لطفاً مرحله به مرحله و کامل توضيح بديد!

به جناب عابد:وضعيت من رو که ميدونی رييجکت شدم نظر خاصی نداری؟اصلاً بيخيال بشم؟ يا دوباره سعی کنم؟نميدونم چيکار کنم :'(
    سلام جناب اردلان خان
    اصلا خودت رو ناراحت نكن.چه هدفت درس باشه و چه مهاجرت بالاخره كارت رو انجام ميدى وا كسى نميتونه جلوى شما رو بگيره.مشكلاتى كه سفارت ايجاد ميكنه فقط ممكنه باعث شه شما يك كم دير تر بيياى.
    ولى شرط مهم اين هست كه نا اميد نشى و محكم به هدفت بچسبى!!
    (من خودم اينو برات تضمين ميكنم)
    شما ديگه صلاح نيست برى سفارت كانادا چون شرايطت تغيرى نكرده. اما دو راه دارى:
    1-اول اينكه از طريق سرمايه گزارى ودر 5/1 سال بيياى كانادا. اگر اينكارو بكنى تمام اعضاى خانوادت و خواهر برادر هات كه مجرد و زير 21 سال هستند هم اقامت كانادا ميگيرند!!(فقط با 350 ميليون تومان سرمايه گزارى)!
    2-اينكه براى تحصيل به يك كشور سوم مثلا سوئد يا مالزى برى ،ليسانس رو اونجا بگيرى و واسه فوق برى كانادا يا امريكا.

سلام عابد جان
    کنکورديا مقطع ليسانس رو ديفر نميکنه خواهر خودم اونجا درس ميخونه رفته صحبت کرده گفتن که يه email بدم بهشون برسی ميکنن نتيجه رو ميگن!
    شايد اگه نميگفتم اون داره اونجا درس ميخونه ويزا ميدادن بهم!
    بهر حال حالا دارم جوانب مختلف رو ميسنجم که چيکار کنم.
    به نظر تو اگه به windsor بگم که ريجکت شدم ديفر ميکنه؟چون يه بار قديم پرسيدم گفتن اگه دليل قانع کننده باشه ديفر ميکنيم!آخه من 500 $ هم واسه رزرو خونه به دانشگاه windsor داده بودم که اگه ويزا ريجکت بشم 450 ته رو پس ميدن!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)