نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member MAHAN7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    من فلوریدا بودم رطوبتش زیاده، لباس عین چسب میشه . این جاهایی که گفتی آب هوای جالبی نداره.
    رشته هم خیلی مهمه. خیلی رشته ها که اکثرا ایرانی ها مهندسی هستن تو کالیفرنیا و bay area و silicon valley شغل بیشتری هست. شما بری اینجاها بخاطر آب و هوا هم شده نمیری جای دیگه. tax خیلی بالاست ولی عین تهرانه آدمو موندگار میکنه.
    ولی کلا نظرم اینه هر جا بتونی رشد کنید برید همون جا.

نمیدونم شما male/female هستی؟
    شهرها/کشورهایی که هاب فایننس یا تک یا نفت هستن ساختار جمعیتی بشدت پر مذکر هستش که پولدار و خرکار و موفق و ... هستن. یعنی کمبود زن هست در اونجا.
    قطر، کالیفرنیا، نیویورک و سویس و .... کشورها/شهرهایی از این دست دختر نیست برای رابطه (ازدواج و ...). روابط و احساسات یه کالای لوکس دست نایافتنی میشه.
    از صبح تا شب غرق کار میشه آدم و چشم بهم بزنی میشه یه شوگر ددی تو بهترین حالت یا ... .
    شاید شما برگردی بگی مهم نیست و ... . ولی لامبورگینی بدون بنزین راه نمیره عزیز. پول برای انسان خوشبختی نمیاره.
    بیشتر نمیتونم توضیح بدم اثرش چی میشه!

دوم این مالیات سنگینی که ny/ca میگیرن کجا میره؟ بزرگترین جمعیت بیخانمها و گداها تو ایالت کالیفرینا و نیویورک هستن.
    منبع: https://www.statista.com/chart/6949/...meless-people/

مجدد به رفقا میگم: گول است و وست کوست رو نخورید اونجا با مالیات و خونه گرون و ... فقط بچه خر میکنن. آزادی هم ندارید یا خیلی محدود تره.
    برای مردها مثل خودم توصیه میکنم شهرهایی برید که اتفاقا درامد پایین تره و کارتن خاب کمتر! اینجور جاها خانمها زیاد تر هستن و ساختار جمعیتی ۵۰/۵۰ یا درصد بالای خانمها.
    ویرایش توسط MAHAN7 : January 16th, 2024 در ساعت 04:01 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)