صفحه 114 از 290 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124164214 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

پیش فرض پاسخ : بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

سلام به دوستان عزیز

لطف می کنید در مورد شهر کانزاس توی ایالت میسوری یه سری اطلاعات بدید؟ اینکه جای خوبی واسه زندگی؟ هزینه اش چقده واسه یه دانشجو؟ جای دیدنی داره؟ آب و هوا چطوریه؟ و هر اطلاعاتی که فکر می کنید مفید باشه.

با تشکر

Senior Member Shahab_H آواتار ها

در مورد قیمتا خیلی نمی دونم متاسفانه
    پوشش رسمی تره نسبت به لس آنجلس (البته من فصل سرما رو دیدم) تو لس آنجلس همه با شلوارک و لباس های اسپرت میان دانشگاه! البته چون هوا گرمه همیشه ... اونجا چون سرد بود همه و لباسی شبیه به ایران (شلوار جین و کاپشن) ولی فصل گرما احتمالا شبیه لس انجلس میشه ... تابستونا ام شنیدم یه مقدار شرجی میشه
    از نظر ادب کلا مودبن همه، تو لس آنجلس مردم یکم خنده رو ترو گرم ترن تو بوستون یکم جدی تر (فکر کنم شرایط آب و هوایی ام اثر داره) ولی کاملا مودب
    از نظر آدما عرب نسبت به لس آنجلیس خیلی بیشتر داره و طبق معمول شرق آسیایی و هندی ام هستن و خب مکزیکی طبیعتا نسبت به سمت لس آنجلس خیلی کم تره
    از نظر امنیتم من مشکلی توش ندیدم حتی 2 نصف شبم یه بار با خیال راحت کلی توش پیاده رفتم ...
    تعصب خیلی من ندیدم اینجا حداقل به اون شکلی که تو ایران هست و آزادی عقیده و احترام به عقاید هم دیگه هم که خب عالیه هیچ کس به کار هم کار نداره ... اینشونو خیلی دوست دارم! تو ایران خود ما نمی تونستیم تفاوتای همو تحمل کنیم ولی اینا نه تنها دخالت تو عقیده ی بقیه نمی کنن با هم دوستم می شن ...

نقل قول نوشته اصلی توسط oyrenci نمایش پست ها
    بسیار ممنون از اطلاعاتتان. اتفاقاً من عاشق سرما هستم ! فاند من 2475$ در ماه است. می گویند خیلی گران قیمت است. آیا هزینه یک زندگی متوسط را پوشش می دهد؟ در ضمن فرهنگ مردم (ادبیات صحبت، نوع پوشش، تعصب و ...) نسبت به دیگر جاهای آمریکا چگونه است.

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

بسیار ممنون از اطلاعاتتان. اتفاقاً من عاشق سرما هستم ! فاند من 2475$ در ماه است. می گویند خیلی گران قیمت است. آیا هزینه یک زندگی متوسط را پوشش می دهد؟ در ضمن فرهنگ مردم (ادبیات صحبت، نوع پوشش، تعصب و ...) نسبت به دیگر جاهای آمریکا چگونه است.
    آب و هوای نسبتا سردی داره، ولی جز معدود شهرهایی که اون دیدی که ماها نسبت به امریکا داریم رو از لحاظ بافت شهری ارضا میکنه، یکی از فرهنگی ترین شهرهای امریکاست، فستیوال توش زیاده و موزه و تئاتر و موسیقی درش جریان داره، در مورد ورزش هم که red sox (یکی از معروفترین تیمهای بیسبال) تقریبا مال بوستونه، و هاکی و بسکتبال هم طرفدار زیاد داره، در مورد نحوه صبحت فکر کنم لهجه خاصی دارند شبیه انگلیسیها، حمل و نقلشون هم که جز تاپهای امریکاست. در مورد اینکه میزان فاندت چقدره بنظرم از بچه های خود دانشکده بپرس که چقدر تهش میمونه و هزینه های کلی مثل خونه چقدره

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر های امریکا

کسی در مورد شهر پیتزبورگ (Pittsburgh) در ایلت پنسیلوانیا اطلاعاتی داره
    شهر به نظر خوبی میاد و از لحاط هزینه و زندگی رتبه بالایی داشته و داره

ممنون میشم کسی اطلاعات تکمیلی بده

Senior Member

سلام. من احتمالاً راهی بوستون خواهم شد (دانشگاه بوستون) درباره بوستون اطلاعات خاصی دارید ؟ (از دید یک ایرانی البته)

Boston is very beautiful city and one of the best choices for mechanical engineering
    based on the US news ranking

Junior Member

با سلام
    امنیت جایی که زندگی میکنم برام خیلی مهمه یه سری تحقیقات کردم و متوجه شدم شهر فریمانت، کالیفرنیا در سال 2011 و 2012 جز شهرهایی بوده که بالاترین میزان امنیت رو داشته
    یه سوال داشتم کسی دربارهی سطح زندگی در این شهر اطلاعاتی داره؟مثلا پیدا کردن کار هزینه اجاره خونه و غیره.
    با تشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط topnotch نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز

لطف می کنید در مورد شهر کانزاس توی ایالت میسوری یه سری اطلاعات بدید؟ اینکه جای خوبی واسه زندگی؟ هزینه اش چقده واسه یه دانشجو؟ جای دیدنی داره؟ آب و هوا چطوریه؟ و هر اطلاعاتی که فکر می کنید مفید باشه.

با تشکر

دوست من اسم شهر کانزاس سیتی هست! شهر خوبیه و در مقیاس آمریکایی شهر بزرگ حساب میشه. بسیار گسترده است و بهتره ماشین داشته باشید. ایرانی داره، نه خیلی زیاد، اما در حدی که چندتایی مغازه و رستوران ایرانی توش پیدا میشه. از لحاظ هزینه زندگی در بین شهرهای هم سایز خودش شهر گرونی نیست. اگر آپارتمان مشترک بگیرید با ماهی 800$ هم می تونید زندگی دانشجویی داشته باشید و اگر آپارتمان مستقل بگیرید با ماهی حدود 1100$ تا 1200$ .
    آب و هواش مرطوبه و اطراف و داخل شهر هم جنگل و دریاچه زیاد داره که دیدنی هستند و جاهای دیدنی دیگه هم داره (موزه و غیره). زمستونها هم چند روزی سرد تا حد 20- میشه اما معمولا سرمای نرمال در حد یه کم سردتر از ایران داره.

Member Ragazzi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام به همه دوستان
    یه سوال تخصصی دارم در مورد ایالت آریزونا ... میشه یه تحلیل کلی در موردش بفرمایید ... مخصوصا شهر Tuscon که University of Arizona توش هست ؟ شهر مدرنی هست ؟ هوای گرمی که میگن خیلی غیرقابل تحمله ؟ این ایالت و مخصوصا این شهر چون لب مرز مکزیک هست امنیت خوبی داره؟ تو ویکیپدیا نوشته 36 درصد مکزیکین اونجا ...
    ممنون پیش پیش

Member
    رشته و دانشگاه
    Florida State University, Biophysics

سلام دوستان
    اگر در مورد شهر تالاهاسی ایالت فلوریدا هم نظری دارین ممنون میشم بدونم.
    برای حداقل 5 سال زندگی کردن شهر خسته کننده ای هست؟ بافت شهر چقدر ایرانی داره(اگه اطلاع دارین)؟ هوای تابستان هاش زیادی غیر قابل تحمل هست؟ هزینه زندگی دانشجویی اش حدودا چقدره؟
    بسیار ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Ragazzi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    یه سوال تخصصی دارم در مورد ایالت آریزونا ... میشه یه تحلیل کلی در موردش بفرمایید ... مخصوصا شهر Tuscon که University of Arizona توش هست ؟ شهر مدرنی هست ؟ هوای گرمی که میگن خیلی غیرقابل تحمله ؟ این ایالت و مخصوصا این شهر چون لب مرز مکزیک هست امنیت خوبی داره؟ تو ویکیپدیا نوشته 36 درصد مکزیکین اونجا ...
    ممنون پیش پیش
    یه شهر کوچولو موچولوییه دیگه پایینِ آریزونا و نزدیکِ مرز. هواشم تابستونها به نسبت گرمه.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)