صفحه 199 از 290 نخستنخست ... 99149189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209249 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,981 تا 1,990 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi81 نمایش پست ها
    شهر Buffalo, NY ، چطور شهری هست؟ مخصوصا اگر بخوایم مقایسه داشته باشیم با شهر های نزدیک و مشابهش مثل کلیولند یا تولدو؟ از لحاظ توزیع امکانات شهری و برای زندگی .
    آب و هوای سردی داره، و برف زیاددددددددد! نزدیک نیاگاراست! جز معدود شهرهای upstate که یه downtown کوچیکی داره، قبلا اقتصادش خیلی خوب داشت جلو میرفت ولی الان یه مقدار مشکل دارند، کلا اگر با سرما مشکلی نداری شهر خوبیه!

سلام دوستان
    شهر بوستون برای زندگی و تحصیل چطور شهریه ؟

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

نقل قول نوشته اصلی توسط USADREAM نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شهر بوستون برای زندگی و تحصیل چطور شهریه ؟
    بوستون یکی از بهترین شهرهای آمریکاس. شهر خیلی قشنگیه که کنار دریا هست. اما شلوغی و ترافیکش زیاده. زمستون های خیلی سردی هم داره.
    دانشگاه های خیلی خیلی خوب مثل (Harvard, MIT) و خیلی خوب مثل (Northeastern, Boston University) داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_m نمایش پست ها
    بوستون یکی از بهترین شهرهای آمریکاس. شهر خیلی قشنگیه که کنار دریا هست. اما شلوغی و ترافیکش زیاده. زمستون های خیلی سردی هم داره.
    دانشگاه های خیلی خیلی خوب مثل (Harvard, MIT) و خیلی خوب مثل (Northeastern, Boston University) داره.
    خیلی ممنون،از نظر امنیت چطوره؟!

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

نقل قول نوشته اصلی توسط USADREAM نمایش پست ها
    خیلی ممنون،از نظر امنیت چطوره؟!
    بوستون شهر بزرگیه و محله های مختلفی داره که بعضی هاش ممکنه ناامن باشن. اما در کل شهر امنیه و مشکل خاصی نداره از این نظر.

از دوستان کسی تا حالا نیوجرسی بوده؟؟؟؟ کدوم شکل از آمریکارو داره؟

Member hossein_sh_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

سلام دوستان

در مورد دیترویت سوال داشتم، من هیچ دید مستند و موثقی نسبت به این شهر ندارم.
    توی صحبت ها و همچنین فیلم ها خیلی شهر نا امنی به نظر میاد، شهری پر از باندهای خلاف کار، اونم از همه نوعش!
    این موضوع تا چه حد واقعیت داره؟ اگه درسته مسائلشون چقدر وارد اجتماعات شهری و زندگی مردم میشه؟ کلا ارتکا به جرم بین مردم عادی چقدر شایع است؟
    از طرفی هم به نظر میاد شهر پیشرفته و متمدنی باشه!
    ممنون میشم توضیح بدید.

با تشکر
    اهل کوفه نبودن یعنی اینکه بدانیم تا حسین(ع) نیامده، ولی امر مسلم است.
    .Mechanics is the paradise of mathematical sciences, because by means of it one comes to the fruits of mathematics
    Leonardo da Vinci

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_sh_s نمایش پست ها
    سلام دوستان

در مورد دیترویت سوال داشتم، من هیچ دید مستند و موثقی نسبت به این شهر ندارم.
    توی صحبت ها و همچنین فیلم ها خیلی شهر نا امنی به نظر میاد، شهری پر از باندهای خلاف کار، اونم از همه نوعش!
    این موضوع تا چه حد واقعیت داره؟ اگه درسته مسائلشون چقدر وارد اجتماعات شهری و زندگی مردم میشه؟ کلا ارتکا به جرم بین مردم عادی چقدر شایع است؟
    از طرفی هم به نظر میاد شهر پیشرفته و متمدنی باشه!
    ممنون میشم توضیح بدید.

با تشکر
    ديترويت شهريه كه گذشته خيلي درخشاني داشته و زماني از شيكاگو وضعش بهتر بوده ولي طي چند دهه گذشته سير نزولي داشته از همه لحاظ. چيزهايي كه در مورد وضعيت ديترويت شنيديد درسته ولي اگه از محلات خطرناكش اجتناب كنيد مشكلي براتون پيش نمياد. ديترويت محلات و حومه هاي خوب هم داره. در پستهاي قديمي تر همين تاپيك در مورد ديترويت مطالبي نوشتم كه با خوندن اونها ذهنيت روشنتري پيدا مي كنيد. اگه بعد از خوندن اون پستها سوالي داشتيد در حد اطلاعاتم راهنمايي مي كنم.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام دوستان، من برای دکترا شیمی از دانشگاه های زیر با شرایطی که میگم ادمیشن گرفتم:
    University of Kentucky ( سال اول فاند TA $25,480 و از سال بعد RA هستم ، مهلت تصمیم گیری 15 April) (رنک کلی us news :129 و رنک شیمی usnews: 96 ؛ شهر , KY Lexington)
    West Virginia University (سال اول فاند TA ماهی 1700 دلار و از سال بعد RA ، مهلت تصمیم گیری 15 April) (رنک کلی usnews: 168 و رنک شیمی usnews :117 ، شهر Morgantown, WV)
    Virginia Common Wealth University (سال اول فاند TA $22000 و از سال بعد RA ، مهلت تصمیم گیری 15 March) (رنک کلی usnews: 156 و رنک شیمی usnews :106 ، شهر Richmond,VA)

1. به نظر شما بین گزینه هایی که هست از نظر شهر کدوم بهتر هست؟ من خودم ساکن تهران هستم. نه شلوغی خیلی زیاد تهران رو می پسندم و نه از جاهای خیلی سوت و کور رو. شهر هایی مثل شیراز و اصفهان بیشتر با روحیه من سازگار هست. علاوه بر این امنیت شهر و هزینه های زندگی هم برام اهمیت داره. از دوستان کسی هست که بتونه اطلاعاتی درباره شهر هایی که ادمیشن گرفتم بدن و یا یه مقایسه بینشون انجام بدن؟
    2.علاوه بر این من برای دانشگاه UIC هم اپلای کردم و اصلا ارزش داره که منتظر بمونم واسه نتیجه این دانشگاه?

3.نکته آخر اینکه همه جاهایی که ادمیشن گرفتم، توی دپارتمان دانشجوی ایرانی دارن به جز دانشگاه کنتاکی که به نظر میاد من این اواخر، اولین دانشجوی ایرانی باشم که ادمیشن گرفته. حالا سوالم اینه که چقدر حضور یه دانشجوی هم وطن اهمیت داره اونجا؟ البته در کل در رشته های دیگه این دانشگاه ایرانی زیاد داره.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط saryazdi نمایش پست ها
    سلام دوستان، من برای دکترا شیمی از دانشگاه های زیر با شرایطی که میگم ادمیشن گرفتم:
    University of Kentucky ( سال اول فاند TA $25,480 و از سال بعد RA هستم ، مهلت تصمیم گیری 15 April) (رنک کلی us news :129 و رنک شیمی usnews: 96 ؛ شهر , KY Lexington)
    West Virginia University (سال اول فاند TA ماهی 1700 دلار و از سال بعد RA ، مهلت تصمیم گیری 15 April) (رنک کلی usnews: 168 و رنک شیمی usnews :117 ، شهر Morgantown, WV)
    Virginia Common Wealth University (سال اول فاند TA $22000 و از سال بعد RA ، مهلت تصمیم گیری 15 March) (رنک کلی usnews: 156 و رنک شیمی usnews :106 ، شهر Richmond,VA)

1. به نظر شما بین گزینه هایی که هست از نظر شهر کدوم بهتر هست؟ من خودم ساکن تهران هستم. نه شلوغی خیلی زیاد تهران رو می پسندم و نه از جاهای خیلی سوت و کور رو. شهر هایی مثل شیراز و اصفهان بیشتر با روحیه من سازگار هست. علاوه بر این امنیت شهر و هزینه های زندگی هم برام اهمیت داره. از دوستان کسی هست که بتونه اطلاعاتی درباره شهر هایی که ادمیشن گرفتم بدن و یا یه مقایسه بینشون انجام بدن؟
    2.علاوه بر این من برای دانشگاه UIC هم اپلای کردم و اصلا ارزش داره که منتظر بمونم واسه نتیجه این دانشگاه?

3.نکته آخر اینکه همه جاهایی که ادمیشن گرفتم، توی دپارتمان دانشجوی ایرانی دارن به جز دانشگاه کنتاکی که به نظر میاد من این اواخر، اولین دانشجوی ایرانی باشم که ادمیشن گرفته. حالا سوالم اینه که چقدر حضور یه دانشجوی هم وطن اهمیت داره اونجا؟ البته در کل در رشته های دیگه این دانشگاه ایرانی زیاد داره.
    سلام. مبارک باشه. اگه کاری به رنک و ریسرچ و دانشگاه نداشته باشم و بخوام براساس شهر بگم , در حد دانشم:
    1- تقریبا هیچ کدوم از این شهرهایی که گفتید مثل اصفهان یا شیراز نیس. شاید من اگه بودم با این اوصافی که گفتید اگه بخوام شهری را بین اینا انتخاب کنم ریچموند ویرجینیا هست. کلاس شهر و ایالتش بالاتر از اون دو تا دیگه هس. به دی سی هم نزدیکه که به نظرم خوبه این, حداقل واسه سفرها کوتاه مدت.
    2- شیکاگو که خب ارزشش را داره که حتما صبر کنید واسه نتیجه ش ! بنظرم آره.
    3- وجود ایرانی به خودیه خود خیلی نباید تعیین کننده باشه تو انتخابتون, به خصوص اینکه حالا حتما هم رشته ای هم باشه ! دیگه هم رشته ی بودن یا نبودن مهم نیس !( اگه بحث سر این باشه که این دانشگاه ایرانی داره زیاد یا نه .)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)