صفحه 209 از 290 نخستنخست ... 109159199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219259 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,081 تا 2,090 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

لطفا در خصوص شهر فیلادلفیا و هزینه های تحصیل و زندگی در این شهر برای یک خانواده سه نفره (همسر و کودک یکساله ) توضیح دهید

Junior Member

من هم ممنون می شم اگر یک نفر از دوستان راجع به فیلادلفیا یه کم اطلاعات بده... دانشگاه محل تحصیل ام هم دانشگاه پنسیلوانیا (یو پن) هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Boston University

نقل قول نوشته اصلی توسط Parinaz_1 نمایش پست ها
    من هم ممنون می شم اگر یک نفر از دوستان راجع به فیلادلفیا یه کم اطلاعات بده... دانشگاه محل تحصیل ام هم دانشگاه پنسیلوانیا (یو پن) هست.
    UPENN که یکی از بهترین های دنیا است و بابت پذیرش تبریک عرض می کنم.

فیلادلفیا شهر بزرگ و یکی از قدیمی ترین شهرهای آمریکا است که گذشته بسیار درخشانی داشته اما در دهه های گذشته مثل خیلی از شهرهای شرقی سیر قهرقهرایی داشته اما در چند سال اخیر، بخصوص بعد از اوباما، دوباره زنده شده است و رو به پیشرفت است. شهر زیبایی است با آثار تاریخی فراوان. آب و هوای نسبتاْ خوب. امنیتش نسبتاْ پایین است و بیشتر مناطق شهر یقه آبی (کارگری) هستند البته مناطق زیبا و ثروتمند نشین هم کم نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oyrenci نمایش پست ها
    UPENN که یکی از بهترین های دنیا است و بابت پذیرش تبریک عرض می کنم.

فیلادلفیا شهر بزرگ و یکی از قدیمی ترین شهرهای آمریکا است که گذشته بسیار درخشانی داشته اما در دهه های گذشته مثل خیلی از شهرهای شرقی سیر قهرقهرایی داشته اما در چند سال اخیر، بخصوص بعد از اوباما، دوباره زنده شده است و رو به پیشرفت است. شهر زیبایی است با آثار تاریخی فراوان. آب و هوای نسبتاْ خوب. امنیتش نسبتاْ پایین است و بیشتر مناطق شهر یقه آبی (کارگری) هستند البته مناطق زیبا و ثروتمند نشین هم کم نیست.
    هزینه های زندگی در فیلادلفیا چطور هست؟ هزینه اجاره خونه و همچنین سایر هزینه ها برای یک خانواده سه نفره ( به همراه همسر و یک کودک یک ساله). ممنون

سلام. از دوستان کسی درباره اورلاندو تجربه ای داره؟
    به خصوص درباره آب و هواش..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Boston University

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_xx نمایش پست ها
    هزینه های زندگی در فیلادلفیا چطور هست؟ هزینه اجاره خونه و همچنین سایر هزینه ها برای یک خانواده سه نفره ( به همراه همسر و یک کودک یک ساله). ممنون
    شهر بزرگ در نزدیکی ساحل آتلانتیک بالطبع گران قیمت است. البته فیلادلفیا گرانتر از نیویورک نیست. احتمالاْ شما به دنبال اجاره یک خانه یک خوابه در نزدیکی دانشگاه خواهید بود که فکر کنم با حدود ۱۰۰۰ دلار بشود خانه خوبی گیر آورد. (البته قیمت در شهری مثل فیلادلفیا به شدت وابسته به محله است) برای چک کردن قیمت ها می توانید در قسمت اجاره سایت craiglist بروید که آژانس های املاک پیشنهادهای خود را روی آن پست می کنند.
    هزینه خورد و خوراک و تفریح و ... هم نسبت به میانگین آمریکا خیلی بالاتر خواهد بود. احتمالاْ نیازی به خودرو نخواهید داشت اگر از سیستم حمل و نقل فیلادلفیا (سپتا) استفاده کنید. البته با توجه به خانواده بودن یک پیشنهاد من این است که خانه ای ارزانتر از داخل شهر با فاصله از شهر در جای امنی اجاره کنید و از تفاوت قیمتی برای خرید ماشین و بیمه آن استفاده کنید. ناگفته نماند بسیاری از محلات بیرون شهر خیلی گران قیمت تر هستند.

من خودم دو بار به فیلادلفیا رفته ام. به شدت توصیه می کنم از زندگی در شمال شهر فیلادلفیا (north philadelphia) و همچنین شهر همجوار camden اجتناب کنید که این ها جزو خطرناک ترین جاهای آمریکا هستند. منطقه دانشگاه یا university city منطقه زیبایی آنور یک رودخانه با view بسیار زیبای آسمانخراشهای فیلادلفیا است.

Junior Member

از دوستی شنیدم هزینه ثبت نام در مهد کودک برای کودک یک ساله بسیار بالا و در حدود ماهیانه 2000 دلار هست. آیا صحت داره؟ همچنین برآورد شما از خرج خورد و خوراک و متفرقه چقدر هست؟ ممنون

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

از دوستی شنیدم هزینه ثبت نام در مهد کودک برای کودک یک ساله بسیار بالا و در حدود ماهیانه 2000 دلار هست. آیا صحت داره؟ همچنین برآورد شما از خرج خورد و خوراک و متفرقه چقدر هست؟ ممنون
    دانشگاهها معمولا خودشون سنتر برای بچه ها دارند براتون یه سرچ کردم این اومد (http://www.familycenter.upenn.edu/care.php) یک نگاهی بندازید، میتونین باهاشون تماس بگیرین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Boston University

مگر برای کودک یک ساله مهد کودک هم هست ؟ چقدر علم مهد کودک پیشرفت کرده. برآورد سر انگشتی هزینه های خورد و خوراک و متفرقه برای شما حدود ۱۰۰۰ دلار در ماه است. حدود ۱۰۰۰ دلار هم هزینه خانه و قبض ها خواهد بود.

دوستان من 3 ماه دیگه عازم کامپتون هستم حداقل 4 سال (لیسانس) میشه بفرمایید چجور شهریه؟ چون زیاد تحقیقی نکردم دربارش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)