صفحه 237 از 290 نخستنخست ... 137187227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247287 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,361 تا 2,370 , از مجموع 2897

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد شهر‌های امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    راستیتش خیلی ها تو jersey city خونه میگیرن و با اتوبوس یا مترو میرن منهتن. قیمتها رو میتونین تو craigslist ببینین
    اخه من یه سری کلاسام تو منهتنه و یه سریش توی استیتن ایلنده. برای همین باید یه جا باشه که به جفتش بخوره

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raha8789 نمایش پست ها
    اخه من یه سری کلاسام تو منهتنه و یه سریش توی استیتن ایلنده. برای همین باید یه جا باشه که به جفتش بخوره
    اینم مورد نظر داشته باشین که از Staten island تا منهتن فکر کنم یک ساعت و نیم تا دو ساعت با اتوبوس راه باشه (اول فکر کنم میره بروکلین از اونجا میره منهتن باز تو گوگل مپ چک کنین)
    بنابراین شاید اگر با ferry برین بهتره که فکر کنم مجانیه و بعدشم باید اتوبوس یا مترو سوارشین البته فکر نمیکنم اونم خیلی سریعتر بشه
    بهتر این راه اینه که ببینین بچه های اون دانشکده چیکار میکنند

نقل قول نوشته اصلی توسط raha8789 نمایش پست ها
    ممنون.من دانشگاهم در منهتن هست ولی یه سری کلاسا در استیتن ایلند برگذار میشه.با توجه به ارزونتر بودن استیتن, اگه اونجا خونه بگیرم ایا منطقی است؟
    با تشکر
    به نظر من بهترین جای سکونت queens هست. اگه جای متوسط رو به بالا میخوای برو flushing خونه بگیر. colden street یا roosevelt ave یا هر خیابونی نزدیک northern blv منطقه خوبه. اگه اقتصادی تر میخوای برو jamaica ave امکاناتش و محلش بهتره تا این که بری saten island

سلام

کسی در مورد Pittsburgh در ایالت Pennsylvania میتونه اطلاعاتی بده. مرسی

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    سلام

کسی در مورد Pittsburgh در ایالت Pennsylvania میتونه اطلاعاتی بده. مرسی
    من برای یک کنفرانس تو دانشگاه cmu اونجا بودم
    شهر بسیار خوب، زیبا و فعالی است. دو تا دانشگاههای این شهر هم کنار همدیگر واقع شده اند. آب و هوا و محیط بسیار زیبای را دارد. و برخود مردم نیز با اینترنشالها خیلی گرم و صمیمی بود. حمل و نقل عمومی مناسبی هم داشت.

Junior Member maryam95 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

با سلام خدمت دوستان
    من دارم برای مستر معماری.. 2017 اقدام میکنم...میخواستم ببینم با توجه به اینکه متاهلم و دو تا دختر سه ساله و 18 ماهه دارم...کدوم شهر از نظر فرهنگی و هزینه برای خانواده 4 نفره که بچه کوچیک دارن مناسبه؟

من خودم دارم میامی و ماساچوست رو بررسی میکنم.
    با تشکر
    I would never say never
    I would fighting for ever

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam95 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من دارم برای مستر معماری.. 2017 اقدام میکنم...میخواستم ببینم با توجه به اینکه متاهلم و دو تا دختر سه ساله و 18 ماهه دارم...کدوم شهر از نظر فرهنگی و هزینه برای خانواده 4 نفره که بچه کوچیک دارن مناسبه؟

من خودم دارم میامی و ماساچوست رو بررسی میکنم.
    با تشکر
    ماساچوست كه ايالته. مشخصا كدوم شهر اين ايالت مورد نظرتونه؟ بوستون و مناطق اطرافش از مناطق خيلي گرون آمريكا هستن.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

سلام.
    من این سایت رو توی اینترنت پیدا کردم و باهاش میشه یه اطلاعات کلی و آماری در آورد؛ البته تجربه دوستان اینجا به خصوص که دانشجو هم باشند شاید دقیق تر باشه...
    http://www.bestplaces.net/
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

سلام
    دوستان عزیز کسی درباره منهتن کانزاس اطلاعاتی داره؟ تجربیات ایرانیان تو این شهر اینجور که من سرچ کردم خیلی کمه. ممکنه یه نفر کمی درباره کیفیت زندگی و سبک زندگی در این شهر و مهمترین نقاط قوت و ضعفش کمی توضیح بده؟
    تو فرم Affidavit of Financial Support دانشگاه هزینه زندگی یک نفر رو زده 8000 تا و همرا 7000 تا. یعنی واقعا با 15000 تا میشه متأهلی زندگی کرد؟ یا اینکه تو این فرم ها حداقل بخور و نمیر رو مینویسن؟ البته هر کس قطعا پول اضافه هم با خودش میاره ولی من کلی پرسیدم
    بســــــیار ممنون
    یا حق ...

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

The Most Affordable States In America

http://www.movoto.com/blog/opinions/...le-states-map/

آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)