صفحه 8 از 20 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 199

موضوع: ویزای کشور ایرلند

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزای کشور ایرلند

سلام تا انجا که من میدانم نامه بورس کامل شمااز دانشگاه تمکن نامه شماست

موفق باشيد

سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط samcheldrow نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    آیا برای ویزای دانشجویی بورسیه bank statement و مدارک مرتبط با تمکن مالی لازمه؟ من زنگ زدم کنسولگری بهم گفتن که نیاز نیست ولی خیلی مطمئن نیستم. دوستان اگر تجربه ی شخصی شون رو ذکر کنن بسیار ممنون میشم.
    با تشکر

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیز
    آیا برای ویزای دانشجویی بورسیه bank statement و مدارک مرتبط با تمکن مالی لازمه؟ من زنگ زدم کنسولگری بهم گفتن که نیاز نیست ولی خیلی مطمئن نیستم. دوستان اگر تجربه ی شخصی شون رو ذکر کنن بسیار ممنون میشم.
    با تشکر
    بله نیاز هست و خیلی بهتر میکنه پروسه رو. شما صد تا فاند هم داشته باشی بالاخره برای ماه اول پول نیاز داری مثل 1500 یورو.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadihe نمایش پست ها
    سلام من 14 سپتامبر برای پست دکنری درخواست ویزا دادم اما الان 60 روز گذشته و نیامده؟ ویزای شما آمد؟ چند روز طول کشید؟
    سلام
    پیغام شما رو دیدم که ماه نوامبر نوشتید بعد از 60 روز، هنوز ویزای ایرلند رو دریافت نکردید. من شرایط مشابه شما دارم. با وجود داشتن Host agreement ، هشت هفته از تحویل مدارک گذشته و ویزا نیومده. با سفارت تماس گرفتم/ استادم به INIS ایمیل زد، علت دیر شدن رو Security Check عنوان کردند. اگر شما ویزاتون رو دریافت کردید، لطفا راهنمایی بفرمائید که نهایتا چه مدت طول کشید و آیا کاری از دست ما ساخته است؟
    ممنون

سلام لطفا هر وقت ویزاتون اومد اینجا خبر بدید. من دارم اقدام می کنم برای ویزا و خیلی نگران طولانی شدن فرایند صدور هستم.

Junior Member

سلام لطفا هر وقت ویزاتون اومد اینجا خبر بدید. من دارم اقدام می کنم برای ویزا و خیلی نگران طولانی شدن فرایند صدور هستم.
    نگران نباشید. چندین نفر دیرتر و همزمان با من اقدام کردند و ویزا گرفتند. نگرانی من از اینه که نمی دونم تا کی ممکنه طول بکشه!

Junior Member

سلام دوستان
    من 21 نوامبر مدارک رو تحویل سفارت دادم و هنوز خبری از ویزا نشده. علتش رو
    Security Check عنوان کردند، اگر کسی چنین تجربه ای داشته ممنون میشم راهنمایی کنید که تا چه موقع ممکنه این پروسه طول بکشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer science, Trinity College Dublin

نقل قول نوشته اصلی توسط makaren نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 21 نوامبر مدارک رو تحویل سفارت دادم و هنوز خبری از ویزا نشده. علتش رو
    Security Check عنوان کردند، اگر کسی چنین تجربه ای داشته ممنون میشم راهنمایی کنید که تا چه موقع ممکنه این پروسه طول بکشه؟
    دوست عزیز متاسفانه در صورت تاخیر نتیجه‌ی ویزا کاری از دست شما ساخته نیست. اگر پرونده‌تون دانشگاهی هست تنها کاری که می تونید بکنید اینه که از استادتون بخواهید که مستقیم به INIS ایمیل بزنه و پیگیر ویزاتون بشه. این ایمیل: visamail[at]justice.ie
    تجربه‌ی شخصی من نشون داده که خیلی تاثیر می‌زاره روی سرعت کار.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sheikheshahr نمایش پست ها
    دوست عزیز متاسفانه در صورت تاخیر نتیجه‌ی ویزا کاری از دست شما ساخته نیست. اگر پرونده‌تون دانشگاهی هست تنها کاری که می تونید بکنید اینه که از استادتون بخواهید که مستقیم به INIS ایمیل بزنه و پیگیر ویزاتون بشه. این ایمیل: visamail[at]justice.ie
    تجربه‌ی شخصی من نشون داده که خیلی تاثیر می‌زاره روی سرعت کار.
    سلام
    ممنون از راهنمائیتون دوست عزیز. استاد و مدیر پروژه پیگیر شدند، به اونها هم گفتند جواب
    Security Check نیومده.
    شما و یا دوستان دیگه با چنین موردی برخورد کردید که با وجود Host Agreement و مشخص بودن تاریخ شروع پروژه (که 15 ژانویه بوده)، پروسه ویزا بیش از 2 ماه طول بکشه؟

سلام من برای ویزای کاری اقدام کردم و تاریخ کنسولگری تاریخ 5 نوامبر بود و تاریخ شروع پروژه 7 ژانویه ولی هنوز نیومده واقعا اعصابم رو خورد کرده دیگه الان حدود سه ماه شده و هنوزم خبری نیست. من Host Agreement هم داشتم.

سلام
    من هم شرایط مشابهی دارم. 21 نوامبر مدارک رو تحویل کنسولگری دادم. تاریخ شروع پروژه در NUI GALAWAY اول ژانویه هست.
    Host Agreement هم داشتم. اینجوری اصلا معلوم نیست کی میاد. دیگه واقعا داره اعصاب خورد کن میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)