نقل قول نوشته اصلی توسط mammstein نمایش پست ها
خیلی ممنون از وقت و حوصله ای که برای نوشتن صرف کردین. البته این دو سال تلف نمیشه چون میخوام رزوممو قوی کنم. راستش میخوام توی فیلدی که توی دکترا دارم کار میکنم اپلای کنم و این فیلد با فیلدی که در ارشد کار کردم متفاوته( فعلا مقاله ای در فیلد دکترا ندارم ) ریکامندیشن رو چطوری میتونم بگیرم
خواهش، اینم صرفن یه دیدگاه هست و در نهایت خودتون میتونید بهترین تصمیمو بگیرید.

1- لزومی نداره فیلد ارشد با دکتری تون یکی باشه یا استادی که قراره باهاش مکاتبه کنید قانع بشه که شما حتمن در این شاخه علاقه/تجربه دارید. بله بعضی از استادا به این قضیه حساسن ولی نه همه. اگرم بتونید یه مقاله حتی در حد سابمیتی هم داشته باشید -که با توجه به اینکه دو سه سال از دکتری تون گذشته و انتظار هم میره- این قضیه هم رفع میشه.

2- در مورد ریکامندیشن، نگران این قضیه اصلن نباشید. اول با استادا صحبت کنید اگه قبول کردن که هیچ، نکردن دوستا و آشناها. اونقد فردی که ریکام میده اهمیت نداره مگه اینکه واقعن تو اون فیلد خاص در دنیا شناخته شده باشه که بعیده. استادا هم قبول میکنن، قصاص قبل جنایت، یا نگرانی در مورد مشکلی که هنوز پیش نیومده ست. شما برید جلو و بدونید که این ریکام ارزش نگرانی نداره که آدم بخواد 2 سال از بهترین سال های عمرشو برا این بزاره.