صفحه 222 از 329 نخستنخست ... 122172212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232272322 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,211 تا 2,220 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مدت زمان بین فرستادن آزمایشهای مدیکال و درخواست گذرنامه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط simsun100 نمایش پست ها
    از پسرم گواهی یه چشم پزشک رو خواست و از همسرم آزمایش مجدد. موقعی هم که اینا رو میگه یه لبخندی رو لبش هست که مطمئن میشی مقصودش محکم کاریه!
    البته اینا ملاک قضاوت نیست و تجربه شخصیه.
    اتفاقاً به نظر من خیلی بهتره که دکتر همینجا خودش از شما آزمایش مجدد بگیره، فرض کنید تو نمونه آزمایش شما یه مشکل کوچولو باشه، اگه دکتر بفرسته بره، بعد خود سفارت میگه تکرار کنید، به نظر شما کدومش بهتره؟
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

Junior Member simsun100 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط Flyaway نمایش پست ها
    با عرض سلام
    من با واژه وسواس موافق نیستم ... جناب آقای دکتر راهواریان ...
    دوست عزیز از اینکه اطلاعات کامل و جامع خودتون رو در اختیار من و کاربران Apply Abroad قرار میدید ممنونم و همونطور که در پستهای بعدی هم عرض کردم اینها نظر شخصی هر کسی ست که اینجا در اختیار دیگران قرار میگیره و ممکنه همه یکصدا هم نباشن!
    ضمناً این گفته شما "جدا از ویژگی های اخلاقی و شخصیتی که باید گفت پزشک فوق العاده مهربون و با شخصیت و نجیبی هستند ، در زمینه کاری هم به نظر من عالی عمل می کنند" دلیل بر چی هست؟ مگه کسی در مورد مهربونی آقای دکتر و اینکه کانادا کشور مدرنی نیست صحبت کرده؟

بسیار از شما سپاسگزارم
    ویکی
    فایل فدرال 3 ژانویه 2012 * نامه مدیکال 6 اکتبر 2013
    دسیژن مید 3 نوامبر 2013
    * پاس ریکوئست:18نوامبر 2013

پیش فرض پاسخ : آزمایشهای Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

سلام دوستان

من و همسرم ديروز رفتيم پيش دكتر راهواريان. در عرض 1 ساعت و نيم هم معاينه شديم هم آزمايش و عكس انجام شد. البته من و همسرم كاملا سالم هستيم و واقعا مشكلي نداريم. اميدوارم آزمايش مجدد هم نخواد و سريع ارسال بشه. برخورد دكتر هم خيلي نرمال و خوب بود. من خيلي انتظار خاصي نداشتم البته. بيشتر به خاطر نزديكي به محل كار و بيمارستان پيش اين دكتر رفتم. وگرنه به نظرم كسي كه مشكل بيماري نداره اصلا فرقي نمي كنه پيش كي بره. هزينه هم ويزيت 330 آزمايش 44 و عكس 60 بود.
    براي طولاني شدن زمان ارسال هم پرسيدم. دكتر راهواريان گفت سايتشان خيلي كنده و آپلود عكس خيلي طول مي كشه براي همين چند روز بيشتر وقت ميبره. كه البته با توجه به اينترنت قشنگه مملكتمون خيلي هم بيراه نگفتن.
    اميدوارم نتيجه آزمايشات هم خوب باشه و زود از اين مرحله رد بشيم.
    File No.: fev 2010
    NOC CSQ : jul 2012
    Federal File No. : sep 2012
    Transfer to Paris : may 2013

پیش فرض پاسخ : آزمایشهای Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

من از دکتر راهوریان وقت دارم. مشکلم اینه که حدود ده سال پیش یه غده خوش خیم داشتم که خارج شده اما خب هیچ ریپورت و گزارشی ازش ندارم حتی اسم دکترم رو هم یادم نیست. توی سوابق جراحی اگه اشاره کنم اونوقت ریپورت میخوان؟ البته سونوگرافی جدید دارم.
    ارسال مدارک :20 نوامبر 2010 .. فایل نامبر کبک: می 2011 ..رشته صفر امتیازی،زبان فرانسه: TEFAQ: B2-C1. ایمیل درخواست مدرک زبان: 19 اکتبر 2012، ایمیل انتظار مصاحبه: 16 فوریه 2013، مصاحبه: 16 می 2013... فایل فدرال: 20 اوت 2013... درخواست مدیکال و نامه آپدیت: اکتبر 2013... ویزا: 4 اپریل 2014

Junior Member simsun100 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط sohastar نمایش پست ها
    من از دکتر راهوریان وقت دارم. مشکلم اینه که حدود ده سال پیش یه غده خوش خیم داشتم که خارج شده اما خب هیچ ریپورت و گزارشی ازش ندارم حتی اسم دکترم رو هم یادم نیست. توی سوابق جراحی اگه اشاره کنم اونوقت ریپورت میخوان؟ البته سونوگرافی جدید دارم.
    با سلام
    طبق تجربه من ، نسبت به اعمال جراحی که مدت زیادی ازش گذشته باشه حساس نیست آقای دکتر.
    سونوگرافی هم ممکنه این اطمینان رو بیشتر کنه.
    ویکی
    فایل فدرال 3 ژانویه 2012 * نامه مدیکال 6 اکتبر 2013
    دسیژن مید 3 نوامبر 2013
    * پاس ریکوئست:18نوامبر 2013

دوستانی که ازشون آزمایش دوباره می خوان ، پرسیدن علتش چی بوده ؟

ممنون می شم اگه اطلاعاتی دارید بذارید
    living and studying on Montreal

Junior Member

دوستان عزیز که مدیکال انجام دادین، یه سوال داشتم؛ ما هفته دیگه وقت دکتر داریم برای مدیکال. می خواستم ببینم معاینه گوش و حلق و بینی اش چجوریه؟
    برای کسی که سینوزیت داره و ممکنه تاکید می کنم ممکنه که مجبور باشه در آینده عمل کنه ایراد پزشکی هست؟ (البته الان چیز خاصی معلوم نیست فقط انگار که آدم سرما خورده)

فایل نامبر کبک: 15 دسامبر 2010 // مصاحبه و سی اس کیو: 27 نوامبر 2012 // فایل نامبر فدرال: 15 اپریل 2013 // درخواست سی اس کیو برای فرزند: 2 جولای 2013 // آپدیت به پاریس: 24 سپتامبر 2013 // درخواست مدیکال+ تعدادی مدارک برای فرزند: 10 اکتبر 2013// مدیکال رسیود: 24 نوامبر 2013 // پاس ریکویست: 25 فوریه 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid303 نمایش پست ها
    دوستان عزیز که مدیکال انجام دادین، یه سوال داشتم؛ ما هفته دیگه وقت دکتر داریم برای مدیکال. می خواستم ببینم معاینه گوش و حلق و بینی اش چجوریه؟
    برای کسی که سینوزیت داره و ممکنه تاکید می کنم ممکنه که مجبور باشه در آینده عمل کنه ایراد پزشکی هست؟ (البته الان چیز خاصی معلوم نیست فقط انگار که آدم سرما خورده)
    معمولا دکتر اول ازتون می پرسه که مشکلی دارید یا نه.اگه مشکلتون رو بگید که دقیق معاینه میکنه و اگر لازم باشه آزمایشهای تکمیلی ازتون میگیره. اما اگه نگید یک معاینه معمولی انجام میشه داخل گوش و حلق رو هم خیلی معمولی نگاه میکنه اگه تشخیص بده که مشکلی دارید آزمایشهای تکمیلی رو انجام میده اگر هم تشخیص نده که هیچ ولی در کل بیماریهای معمولی مشکلی در روند کارتون ایجاد نمی کنند و فقط ممکنه به علت درخواست آزمایشات بیشتر روند کار کمی طولانی تر بشه.
    2013/ Federal F.N : December 2010Medica : 8/August/2013 viza date : 06/11/2013 landing :12/12

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saba365 نمایش پست ها
    آزمایش قند خون وضعیت غلظت قند خون رو در زمان حال نشون میده که ناشتا یا غیر ناشتا تفاوتش زیاده ولی A1C هموگلوبین مثل تاریخچه قند خون میمونه که حدودا 3 ماه گذشته رو نشون میده و هر قدر متوسط قند خون در طول این مدت بالاترباشه در صد A1C هموگلوبین بالاتر خواهد بود. 7% رنج ماکزیمم اونه.
    جواب بقیه سوالاتتونو نمیدونم .
    این سایتو براتون پیدا کردم میتونید ازش اطلاعات بیشتر بگیرید:
    http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=155983
    صبای عزیز منونم از راهنماییتون، مطالب سایت خیلی کاربردی بود. هموگلوبین A1C که 8 باشه جزو دیابتی نوع 2 حساب میشه، یعنی انسولینی نیست اما با قرص و رژیم مناسب میشه کنترلش کرد. دکتر هم برای مدیکال گفتند نیازی به آزمایشات اضافی نیست. گفتم شاید تجربه ام به درد دوستان بخوره.
    بازم ممنون از پاسختون.

ا
    گه نکته منفی در آزمایشات باشه مثلا وجود یه عارضه یا بیماری
    آیا پزشک مدارک رو ارسال میکنه بدون اینکه به متقاضی چیزی بگه؟؟؟
    pray for michael schumacher