صفحه 228 از 329 نخستنخست ... 128178218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238278328 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,271 تا 2,280 , از مجموع 3290

موضوع: كليه مباحث مرتبط با آزمايش هاي مديكال (نحوه آزمايشات، تجارب با پزشكان،بيماري ها خاص)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمایشهای Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط livan_58 نمایش پست ها
    اصفهان عالیه ، شیراز خوب نیست ، مشهد رو نمیدونم . البته این نظر منه

مرسی از این که زحمت پاسخ را کشیدید.میشه بفرمایید شما مراحل مدیکال را با کدام دکتر و چگونه گذراندید...ممنون میشوم از شما
    تنها با امید زنده آیم...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمایشهای Medical و تاثیر احتمالی بیماری در روند مهاجرت به کانادا

لطفا جواب بدهید
    من هم روز چهارشنبه واسه مدیکال پیش دکتر رهوریان رفتم همانروز هم آزمایشات را دادم به نظرتون چند روز طول می کشه تا جواب آزمایشات آماده بشه. در ضمن ایشون خیلی دکتر خوش رفتار و مودبی هستند و اصلا استرس الکی نمیدن.[/QUOTE]
    تاريخ دريافت فايل نامبر کبک: 23/01/2011، اضافه شدن همسر : اکتبر 2012، مصاحبه: ژانویه 2013، فایل نامبر فدرال : آپریل 2013، درخواست آپدیت : آگوست 2013، دریافت مدیکال : سپتامبر 2013، ارسال مدیکال : 09 نوامبر 2013، PR: 13 may 2014

سلام دوستان
    دکتر مقصودیان مدارک ما رو فرستادن فقط نمیدونم چرا به جای فرانسه به لندن (انگلیس)فرستادن ؟

ApplyAbroad Veteran
    Bernadot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc Computer Software

نقل قول نوشته اصلی توسط sadei نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دکتر مقصودیان مدارک ما رو فرستادن فقط نمیدونم چرا به جای فرانسه به لندن (انگلیس)فرستادن ؟
    دوست عزیز خیلی وقته مدارک پزشکی به جای پاریس به لندن ارسال میشه. نگران نباشید بعد از 2 الی 3 روز در سایت CIC وضعیتتون رو چک کنید. انشالله مدیکال رسیو خواهید شد.

Member amiromona آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع /مهندسی کامپیوتر

بچه ها ما مدیکالمونو شنبه پیش دکتر راهوریان انجام دادیم .بسیار دکتر متین و مهربانی هستند کارهایمان را با آرامش انجام دادیم.خانم تاجیک منشی ایشون هم بسیار خوش برخورد و صبور هستندو به محض دریافت آزمایشات ما را تلفنی در جریان گذاشتند .ایشون را جهت انجام مدیکال پیشنهاد می کنم در ضمن به ما تخفیف هم دادند.ایشالله بقیه راه هم به خیر و خوشی طی شود.
    رسیدن مدارک به دمشق:24 oct 2010/فایل نامبر کبک: 7 feb 2011/انتظار مصاحبه:10 sep 2012/نامه مصاحبه : 8 jan 2013/تاریخ مصاحبه 20 feb 2013
    تاریخ رسیدن به سیدنی:15 march 2013/تاریخ فایل نامبر فدرال:1 may 2013/تاریخ دریافت از دفتر پاریس: 18 may 2013/مدیکال:6 Nov 2013/ پاس ریکوئست:17March

نقل قول نوشته اصلی توسط Bernadot نمایش پست ها
    دوست عزیز خیلی وقته مدارک پزشکی به جای پاریس به لندن ارسال میشه. نگران نباشید بعد از 2 الی 3 روز در سایت CIC وضعیتتون رو چک کنید. انشالله مدیکال رسیو خواهید شد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Bernadot نمایش پست ها

سلام دوست عزیز حدود یکماه قبل مدیکال ما توسط دکتر راهواریان ارسال شده ولی از آن زمان نتوانتستیم در سایت وضعیت را چک کنیم یعنی یک صفحه سفید ظاهر میشه درحالیکه قبلا هیچ مشکلی نداشتیم . فکر میکنید علتش چی باشه اگر بخواهیم سوال کنیم بهتره با کجا مکاتبه کنیم .
    CIO: May 2010 ,F1: Oct 2010 ,F2:March 2011 , In process:Apr 2012 ,Medical:October 2013 ,Pass request: Feb 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط sadaf.s178 نمایش پست ها
    لطفا جواب بدهید
    من هم روز چهارشنبه واسه مدیکال پیش دکتر رهوریان رفتم همانروز هم آزمایشات را دادم به نظرتون چند روز طول می کشه تا جواب آزمایشات آماده بشه. در ضمن ایشون خیلی دکتر خوش رفتار و مودبی هستند و اصلا استرس الکی نمیدن.
    [/QUOTE]

سلام درمورد ما یک هفته بعد ازانجام آزمایش و رادیولوژی نتایج به گفته خانم منشی به مطب رسید یک هفته بعد هم مدیکالها تکمیل و ارسال شد اگر سونوگرافی یا آزمایش اضافی بخواهند کار طولانی تر میشه .
    CIO: May 2010 ,F1: Oct 2010 ,F2:March 2011 , In process:Apr 2012 ,Medical:October 2013 ,Pass request: Feb 2013

Junior Member

سلام دوستان
    مدیکالما هم انجام شد و توی سایت cic هم امروز medical result recieve زده . ما برای اینکه وقت دکتر راهوریان برای ۱هفته بعد بود و به دلیل مشغله کاری تصمیم گرفتیم پیش دکتر پورمند بریم که هم زودتر وقت دادند هم نزدیکتر بود . خانم دکتر خیلی ارام و مهربان برخوردکردند و ما هیچ استرسینداشتیم فقط قد و وزن و فشار خون گرفتند و با گوشی هم قفسه سینه رو گوش کردند .معاینه چشم نکردند و لباسها را هم در نیاوردیم از ما سابقهعمل از اول زندگی و ابتلا به بیماریهای تنفسیرا پرسیدند که من عمل سزارین و لیزیک چشم را گفتم که گفتند مهم نیست . همه چیز خیلی خوب بود برای ازمایشها هم ما میخواستیم به بیمارستان دی بریم اما انقدر رفتار پرسنل بد بود که گویا ما مجرم هستیم و قراره مچ مارا بگیرند بنابراین منصرف شدیم و تصمیم گرفتیم وقت بیشتری بذاریم و بیمارستان پارس بریم که همه چیز عالی بود مخصوصا اقای رحمانی خیلی مهربون بودند همون موقع به ما گفتند عکس قفسه سینه نرماله و خانم دکتر هم ۲ روز بعد از رسیدن ازمایشها نتایج را اپلود کردند امیدوارم همگی موفق باشید
    ارسال مدارک کبک July 2012
    مصاحبه Dec 2012
    فایل نامبر فدرال April 2013
    مدیکال Oct 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط manizheh نمایش پست ها
    مرسی از این که زحمت پاسخ را کشیدید.میشه بفرمایید شما مراحل مدیکال را با کدام دکتر و چگونه گذراندید...ممنون میشوم از شما
    سلام، من هم مثه livan عزیز، اصفهان رو به شما توصیه میکنم. آقای دکتر پویا دانشور و همسرشون دکتر نازیلا کرمی بسیار خوب هستند و بعد از معاینه (خیلی خودمونی و بدون استرس انجام میشه) شما رو میفرستند برا سایر آزمایشات.
    رشته 6 امتیازی، متاهل
    CSQ: Dec 2010, FFN: Feb 2011, Update: May 2013, Medical: Oct 2013, PR: Nov 2013

Junior Member

با سلام دوستان
    من 40 روز هست که مدیکال دادم و یه مقداری فشار خونم بالا بود و دکتر یه سری ازمایشات تکمیلی قلب و عروق نوشت وانجام دادم و مشکل خاصی نبود
    حالا یه نامه اومده در خونه که باید بری پیش دکترت تا دوباره ازمایشات تکمیلی انجام بدی
    به نظره شما چی میشه؟ یعنی چیکار باید کرد؟
    آخه من که انجام دادم چه دلیلی داره دوباره بخواند؟