صفحه 50 از 82 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 813

موضوع: احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : احتمال گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد

دوستان یه سوال داشتم، به نظرتون گذروندن چند تا course مرتبط توی edx یا coursera می تونه رزومه رو قوی تر کنه یا کمی شانس رو واسه پذیرش یا گرفتن fund افزایش بده؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_20 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم، به نظرتون گذروندن چند تا course مرتبط توی edx یا coursera می تونه رزومه رو قوی تر کنه یا کمی شانس رو واسه پذیرش یا گرفتن fund افزایش بده؟
    سلام
    خيلي روشون حساب نميشه كرد. در پذيرش كه اثري ندارند . در فاند هم اگر جلب نظر استاد شه كه بدونه شما اين دوره ها رو گذرونديد شايد بي تاثير نباشه. ولي خوب هيچي به پاي معدل زبان و مقاله نخواهد رسيد. در كارشناسي ارشد كه همين ها هم بايد از استاندارد بالايي برخوردار باشه تا براي شما شانس فاند به همراه بياره. ميزان فاند در كارشناسي ارشد خيلي كمتر از دكتري است و به همون ميزان رقابت زياد.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان من مهندسی عمران دارم و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی.به نظرتون اگر برای ارشد تقاضای فاند کنم احتمالش بیشتر از دکترا نیست؟
    مثلا رشته مدیریت ساخت؟یا کلا یک مستر دیگه تقاضا بدم؟
    2 تا موضوع من شنیدم.یکی اینکه احتمال فاند گرفتنت بیشتر میشه چون 1 مستر داری.یکی اینکه برای مستر دوم فاند نمی دن.
    حالا نمی دونم کدوم درسته؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امکان گرفتن کمک هزینه با معدل پایین ولی رزومه ی خوب؟

سلام
    من لیسانس متالورژی از دانشگاه علم و صنعتم. معدلم 14.70 هست که اگه بخوایم به GPA تبدیلش کنیم میشه 2.85 .
    می خواستم بدونم این کاهش معدلو چجوری میشه جبران کرد. هدفم دانشگاه های آمریکا با هر رتبه ای ولی به شرط گرفتن پذیرش هستش.
    البته مقاله هم دارم ...

Junior Member

با سلام
    من هیچ اطلاعاتی در مورد ادامه تحصیل در مقطع ارشد در اروپا را ندارم.میشه لطفا کمکم کنید.با تشکر از کمکم شما.رشته ام برق الکترونیکه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hmk1361 نمایش پست ها
    با سلام
    من هیچ اطلاعاتی در مورد ادامه تحصیل در مقطع ارشد در اروپا را ندارم.میشه لطفا کمکم کنید.با تشکر از کمکم شما.رشته ام برق الکترونیکه
    از همین سایت شروع کنید:
    تاپیکهای اروپا:
    http://www.applyabroad.org/forum/for...88%D9%BE%D8%A7

ویکی سایت:
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...8C%D8%B1%D8%B4

سلام والا من موندم چطور باید فاند بگیرم

مدارک و همه چیز رو آماده کردم
    معدلم 15.5 دانشگاه بیرجند
    چند تا طرح نیمه تمام و یک اختراع
    و دو سه تا مقاله که هنوز اکسپت نشدن
    تحقیقات گسترده در زمینه نانو

ولی نمیدونم چطور باید برای فاند اقدام کنم ؟قبل از اپلای و ادمیشن یا بعد از اکسپت شدن ؟
    یه نفر به من بگه چطور شروع کنم ؟ این تاپیک ها رو خودندم فایده نداشت ؟نمیفهمم استارت کجاست؟
    قبلا از آکسفورد بروک پذیرش گرفتم برای ارشد ولی چون نتونستم فاند بگیرم نرفتم.
    الانم میخوام برای ارشد اقدام کنم 0.
    در زمینه مهندسی مکانیک

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mobin_69 نمایش پست ها
    سلام عیدتون مبارک باشه

من لیسانس مکانیک دارم با معدل 15.30 دانشگاه سراسری.مقاله یکی داخلی دارم.الان آخرای خدمت سربازیمم...میخوام واسه ارشد مکانیک گرایش با گرایش مکاترونیکی بخونم..زبان هم تافل 106 شدم...
    میخوام بدونم میتونم از اروپا یا آمریکا بورس کامل بگیرم به نظرتون؟؟؟کسی میشناسین با این شرایط گرفته باشه؟
    یا بشینم همینجا ارشد بخونم؟؟
    ممنون میشم کمک کنین...
    در اکثر قسمتهای تاپیک این مطلب از همه بیشتر توی چشم هست که برای مستر فاندی به اون صورت نیست. مخصوصا در اروپا.

Junior Member

منم در تأیید نظر دوستمون بگم که همه چیز بستگی به خودت داره. در رشته های انسانی هم امکان گرفتن فول فاند برای مستر هست اما بسیار زحمت میخواد و بستگی به این داره که چقدر رزوه ایت به خصوص کارای پزوهشی ات خوبه

Junior Member

با سلام

این ایمیلیه که من امروز از یکی از استادای دپارتمان (که مکاتبه داشتیم) بعد از گفتن خبر پذیرشم دریافت کردم(در آمریکا):

Ruuzbeh

Congratulations on your acceptance for the MS program. I have several ongoing XXXXXX projects and I believe that we can find one suitable for your thesis work. However, I should clarify that while I can have you work in my lab, I do not have an assistantship to offer you. The MS students must pay their own way and cover all of their own expenses. If you are still interested, we can talk further when you arrive to define a project. Let me know your thoughts. Thanks

Dr. ......

من قبل از اپلای به این استاد ایمیل زده بودم و اونم جواب داده بود که پوزیشن خالی در زمینه ای که مورد علاقه منه و مرتبط با پروژه لیسانسم هست رو داره. البته ایشون اون موقع گفت که بیشتر مایله دانشجو مستر بگیره و رو همین حساب منهم برا مستر اپلای کردم و چند روز پیش هم چواب پذیرشم اومد. از این ایمیل خیلی تعجب کردم! مگه میشه استادی ندونه دانشجویی که ایمیل می زنه و دنبال پوزیشن تو گروه تحقیقی هست دنبال فانده؟
    نا گفته نماند که من بدون فاند اصن نمی تونم برم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)