صفحه 28 از 29 نخستنخست ... 181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 281

موضوع: اشتغال در انگلستان.

پیش فرض پاسخ : اشتغال در انگلستان.

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من الان بچه های متعددی را دیده ام که برای کار در دانشگاه - تدریس یا کار در لب یا کلا پژوهشی - آمده اند و تا آنجا که میدانم مستقیم عمل کرده اند. البته اینجا واقعا شرکتهای کاریابی فعالند که بینشان خوب و بد هم هست و البته کلاهبرداری هم زیاد میشود.

من شخصا تجربه ای ندارم ولی از دید من اگر شرکت کاریابی معتبر باشد میشود ا زطریق انها اقدام کرد و ایرادی اصلا ندارد. یکی از دوستان از طریق شرکت reed.co.uk مشغول شده بودند و اظهار رضایت میکردند.

پایدار باشید
    مرسي.
    منظورم كار دانشگاهي و پژوهشي يا تدريس نبود البته. كار مهندسي يا صنعتي منظورم بود. خوب اگهي كار بسيار زياد هست ميخواستم براي اونه زرومه بفرستم. يعني در واقع براي چندتاشون فرستادم و خبري نشده. براي يكي از اين كاريابي ها هم در سايتشون ثبت نام كردم و با يه شركت مصاحبه داشتم كه به نظرم مصاحبه خوبي بود و يك ساعتي طول كسيد و از لحاظ فني هم خوب بود ولي در اخر گفتن comunication skills خوب نيست. نميدونم حالا منظورش سطح زبان انگليسيم بود يا نظر ديگه اي داست.
    نمدونم قوانين مهاجرتي انگليس ايا به شركتها اجازه ميدهد كه از خارج از انگليس يا اتحاديه اروپا هم نيرو بگيرن و براي اون فرد ويزاي كار صادر كنند

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز

احتمالا منظورشان توانایی صحبت کردن بوده است.

اطلاعتم من در مورد قوانین کار خیلی تخصصی نیست ولی اطلاعاتی دارم که شاید کمک کند تا دوستانی که اشراف کامل دارند ورود کنند.

خوب به نظرم وقتی یک آگهی میبینید اولین کار این است که ببینید که اجازه اسپانسر شدن دارند یا نه. در انگلیس حدود ۱۶۰۰۰ شرکت و موسسه میتوانند اسپانسر شوند و از خارج اتحادیه استخدام کنند. بنابراین اگر شرکتی بود که جزو اینها نبود اصلا تقاضا نباید کرد چون ظرفیت اسپانسری ندارند.

این شرکتی که این شغل را پیدا کرده اگر مسلط است میتواند کمک خوبی باشد و پیشنهاد میکنم بازهم با آنهاهمکاری بفرمایید.

امید که کمکی کرده باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    مرسي.
    منظورم كار دانشگاهي و پژوهشي يا تدريس نبود البته. كار مهندسي يا صنعتي منظورم بود. خوب اگهي كار بسيار زياد هست ميخواستم براي اونه زرومه بفرستم. يعني در واقع براي چندتاشون فرستادم و خبري نشده. براي يكي از اين كاريابي ها هم در سايتشون ثبت نام كردم و با يه شركت مصاحبه داشتم كه به نظرم مصاحبه خوبي بود و يك ساعتي طول كسيد و از لحاظ فني هم خوب بود ولي در اخر گفتن comunication skills خوب نيست. نميدونم حالا منظورش سطح زبان انگليسيم بود يا نظر ديگه اي داست.
    نمدونم قوانين مهاجرتي انگليس ايا به شركتها اجازه ميدهد كه از خارج از انگليس يا اتحاديه اروپا هم نيرو بگيرن و براي اون فرد ويزاي كار صادر كنند

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام،

من اخیراً فوق لیسانس کامپیوتر از انگلستان گرفتم و در فرصت چندماهه که داشتم با استفاده از وب سایت Indeed دنبال کار گشتم و نتونستم کاری پیدا کنم و برگشتم. لطفا من رو راهنمایی کنید که برای اشتغال در انگلستان یا به طور کلی خارج از ایران چه گزینه هایی دارم.

ممنون.
    ویرایش توسط storagemeter : April 6th, 2020 در ساعت 02:42 PM

دوستان کسی اطلاع داره بعد از تحصیل دکترا در انگلیس در رشته های حوزه آموزش کودک آیا امکان پیدا کردن کار وجود داره به راحتی یا ممکن نیست؟ حالا هم کار آکادمیک هم غیرآکادمیک؟ سپاسگزارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE - UT

نقل قول نوشته اصلی توسط storagemeter نمایش پست ها
    سلام،

من اخیراً فوق لیسانس کامپیوتر از انگلستان گرفتم و در فرصت چندماهه که داشتم با استفاده از وب سایت Indeed دنبال کار گشتم و نتونستم کاری پیدا کنم و برگشتم. لطفا من رو راهنمایی کنید که برای اشتغال در انگلستان یا به طور کلی خارج از ایران چه گزینه هایی دارم.

ممنون.

دوست عزیز اگه حرف شما به قصد شوخی نیست ممکنه بفرمائید چه مدت زمانی رو واسه پیدا کردن کار صرف کردید؟ چون تو همون Indeed هزاران موقعیت شغلی است. دقیقا به چه دلیلی نتونستید کار پیدا کنید؟

یکسال بعد از فارغ التحصیلی. هزاران موقعیت شغلی که فرمودید یک تعداد زیادیش نوشته ویزا اسپانسرشیپ نداره. ما بقی شغل ها هم که کارفرما رقبتی به گرفتن نیروی کاری که نیاز به ویزا اسپانسرشیپ داره نداره. مگر کسی خیلی با استعداد باشه. مشکل اصلی نداشتن اقامت انگلستان هست. تا اقامت نداشته باشید در اکثر موارد خبری از کار نیست. فقط هزینه سنگین دانشگاه رو پرداخت میکنید. خوشحال میشم شما اگر تونستید کار پیدا کنید تحصیلات و تجربتون رو بگید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ElectricalENG نمایش پست ها

دوست عزیز اگه حرف شما به قصد شوخی نیست ممکنه بفرمائید چه مدت زمانی رو واسه پیدا کردن کار صرف کردید؟ چون تو همون Indeed هزاران موقعیت شغلی است. دقیقا به چه دلیلی نتونستید کار پیدا کنید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Eng computer

سلام دوستان
    روزتون بخیر
    ببخشید من یک سوال داشتم. ما می تونیم مشاغل مرتبط با آموزش و پرورش رو اونجا پیدا کنیم.؟ شبیه مدارس غیردولتی در ایران یا مدارس بین الملل .. شغل معلم یا معاون یا ...
    آیا برای این موارد اگر کسی در ایران سابقه کار داشته باشه می تونه اونجا مشغول بشه ؟
    همچنین مدارس فارسی زبان هم داریم؟
    ممنون میشم اطلاعاتی بهم بدید.
    هر ۷ دقیقه یک نفر آلزایمر می گیرد!
    حل جدول و سودوکو، یادگیری زبان و حرفه جدید و کتاب خواندن به افراد در مهار این بیماری کمک می کند!

Junior Member

یکسال بعد از فارغ التحصیلی. هزاران موقعیت شغلی که فرمودید یک تعداد زیادیش نوشته ویزا اسپانسرشیپ نداره. ما بقی شغل ها هم که کارفرما رقبتی به گرفتن نیروی کاری که نیاز به ویزا اسپانسرشیپ داره نداره. مگر کسی خیلی با استعداد باشه. مشکل اصلی نداشتن اقامت انگلستان هست. تا اقامت نداشته باشید در اکثر موارد خبری از کار نیست. فقط هزینه سنگین دانشگاه رو پرداخت میکنید. خوشحال میشم شما اگر تونستید کار پیدا کنید تحصیلات و تجربتون رو بگید.
    بعد از برگزیت، کمپانی های انگلستانی باید برای افرادی که شهروند اتحادیه اروپا هستن هم ویزای کار اسپانسر شن، درسته؟ یعنی ی جورایی شرایط اروپایی ها و ایرانی ها الان یکسان شده. خب این باعث نشده که کمپانی ها عادت کنن به اسپانسر ویزا شدن و راحت تر اسپانسر شن؟

Junior Member

سلام دوستان،
    من در حال حاضر پست‌داک هستم و قرارداد ۱ ساله داشتم با دانشگاه. الآن ۲ ماه و نیم دیگه از قراردادم مونده و دانشگاه پیشنهاد داده که قرارداد من را ۱ ماه و نیم اضافه‌تر تمدید کنه (با این تمدید، قرارداد من با دانشگاه ۱.۵+۲.۵=۴ ماه دیگه تموم میشه).
    ویزای الآنم T2 (Skilled Worker) هست و ۲ ماه و نیم دیگه تموم میشه. سوالی که دارم این هست که آیا ویزای Skilled Worker را میشه ۱.۵ ماه تمدید کرد یا حداقلی وجود داره برای مدت ویزا؟
    اگر اطلاعاتی در این مورد دارید بسیار سپاسگزارم اگر بنده را مطلع کنید

Junior Member RoOozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU -BSc Civil eng

سلام.
    الان مگه بعد از اتمام تحصیل ویزای 2 ساله فارغ التحصیلی نمیدن ؟ تا اونجایی که میدونم ویزای 2 ساله هست. تو این دوسال نمیشه کار پیدا کرد ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)