صفحه 25 از 29 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 281

موضوع: اشتغال در انگلستان.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    اگه دوره مناسب رو انتخاب کنید بله.
    دوره مناسب واسه قضاوت؟چون هم می خوام درس بخونم هم کار کنم ببخشید من اطلاعات خیلی کمی دارم

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اشتغال در انگلستان.

نقل قول نوشته اصلی توسط ajabnaz نمایش پست ها
    دوره مناسب واسه قضاوت؟چون هم می خوام درس بخونم هم کار کنم ببخشید من اطلاعات خیلی کمی دارم
    سرچ کنید Graduate Law LLB. دوره های دو ساله وکالت است برای افرادی که قبلا لیسانس دیگه ای داشتند. بعدش میتونید برای دوره های LLM اپلای کنید یا با همون LLB کار کنید.

Junior Member

سلام،من سال آخر پرستاری هستم،معدلم حدود ۱۷ هستش و می‌خوام بعد از طرحم مهاجرت کنم و یکی از کشورهایی که تو ذهنم هست انگلیس هست اما اصلا نمیدونم شانسی دارم یا نه.چون معدلم زیاد خوب نیست خودم رو گذاشتم برا آیلتس هفت به بالا.یه سوال دیگه هم که داشتم اینه که آیا مقاله داشتن می‌تونه تو روند کارم موثر باشه یا خیر؟اگر هم انگلیس شدنی نیست کدوم کشورها شدنی هست؟و اینکه از الان جز زبان چطور می‌تونم شرایطم رو بهتر کنم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام سوال شما خیلی کلی است. برای مهاجرت من فکر میکنم تعداد مقاله خیلی مدخلیت نداشته باشد مگر اینکه منظور شما اخد پذیرش برای ادامه تحصیل باشد که در آن صورت یکی از شروط میتواند مثلا کارهای منتشر شده علمی باشد. به شکل کلی ولی انگلستان بازار خوبی برای انواع خدمات پزشکی است به خصوص برای سالمندان. مثلا در حال حاضر که انگلستان در صدد خروج از اتحادیه اروپایی است گران شدن خدمات پزشکی چه در NHS چه در بخش خضوصی نکته ای است که مورد بحث است. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ShaghaT نمایش پست ها
    سلام،من سال آخر پرستاری هستم،معدلم حدود ۱۷ هستش و می‌خوام بعد از طرحم مهاجرت کنم و یکی از کشورهایی که تو ذهنم هست انگلیس هست اما اصلا نمیدونم شانسی دارم یا نه.چون معدلم زیاد خوب نیست خودم رو گذاشتم برا آیلتس هفت به بالا.یه سوال دیگه هم که داشتم اینه که آیا مقاله داشتن می‌تونه تو روند کارم موثر باشه یا خیر؟اگر هم انگلیس شدنی نیست کدوم کشورها شدنی هست؟و اینکه از الان جز زبان چطور می‌تونم شرایطم رو بهتر کنم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام سوال شما خیلی کلی است. برای مهاجرت من فکر میکنم تعداد مقاله خیلی مدخلیت نداشته باشد مگر اینکه منظور شما اخد پذیرش برای ادامه تحصیل باشد که در آن صورت یکی از شروط میتواند مثلا کارهای منتشر شده علمی باشد. به شکل کلی ولی انگلستان بازار خوبی برای انواع خدمات پزشکی است به خصوص برای سالمندان. مثلا در حال حاضر که انگلستان در صدد خروج از اتحادیه اروپایی است گران شدن خدمات پزشکی چه در NHS چه در بخش خضوصی نکته ای است که مورد بحث است. موفق باشید
    منظورم اینه‌که احتمال قبولی برای من چقدره؟و وضع پذیرش پرستار از ایران چطوریه؟چون تا جایی که میدونم آزمونی نداره و طرفم فقط NHS هست و اگه اون قبول نکنه اصلا نمیتونم کار کنم.نمیدونم جز نمره زبان و معدل دیگه چی اهمیت داره،مثلا سابقه کار چقدر اهمیت داره؟

Junior Member

درود.من از دانشگاه (UCL (Bartlett school of architecture برای مستر معماری پذیرش گرفتم. با توجه به اینکه مدت این دوره یک ساله هست، احتمال گرفتن کار بعد از تحصیل و گرفتن ویزای کاری چقدر هستش؟

Junior Member

سلام وقت بخیر
    دوستان شرایط کاری در انگلیس در رشته علوم سیاسی به چه صورته؟

Junior Member

سلام به دوستان عزیز
    من برای ژانویه 2020 برنامه ریزی کردم برای اپلای به امپریال کالج در مقطع دکترا. به نظرتون شرایط الان مساعد هست؟
    من متاهل هستم و قصد دارم همسرم هم با خودم به لندن بیارم. آیا اگر فاند بگیرم کفاف زندگی منو میده؟ دانشگاه خدماتی در خصوص دانشجو های متاهل میده یا نه؟
    من در ایران برخلاف رشته نفت که خوندم در کار فروش تلفنی یا تله مارکتینگ هستم آیا میتونم تو این حرفم کار کنم یا نه؟ هزینه زندگی و درآمد به طور متوسط در لندن به چه شکله؟

سلام.
    پذیرش partial-fund دکترای دانشگاه کنت برای fall 2016 رو که فرد accept نکرده، الان دیگه هیچ جوره نمیشه زنده کرد؟ دوستان کسی تجربه ای داره به من بگه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    سلام.
    پذیرش partial-fund دکترای دانشگاه کنت برای fall 2016 رو که فرد accept نکرده، الان دیگه هیچ جوره نمیشه زنده کرد؟ دوستان کسی تجربه ای داره به من بگه؟
    اون فاند و پروژه که قطعا به دانشجوی دیگه ای داده شده و دیگه در دسترس نیست ولی ممکنه پذیرش دوباره ممکن باشه و منبع جدیدی برای فاند. با همون استاد بهتره تماس بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)