صفحه 46 از 104 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 1037

موضوع: گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی (فدرال و كبك)

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری، مدیریت دولتی- سیاست‌گذاری بخش عمومی- دا

پیش فرض پاسخ : گواهی موجودی حساب بانکی و اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به کانادا

دوستان مدارک من حاضره، فقط اینکه من فقط گردش شش ماهه گرفتم دیگه گواهی موجودی حساب (که شامل مانده و متوسط اون و ... بود) رو ندادم ترجمه. چیزی که برای فدرال خواسته شده فقط همین هست دیگه (گردش شش ماهه) لازم نیست که گواهی موجودی رو جدا برای ترجمه داد؟ چون تو این هم موجودی آخر دوره معلومه بالاخره.
    ممنون
    کدها: 0213؛ امتیاز: 69 ؛ آخرین وضعیت: در انتظار PR
    سیدنی (ارسال: 2010/06/19 فایل نامبر اول: 23-10-2010)
    دمشق (ارسال: 2010/12/27 فایل نامبر دوم:28-02-2011)
    آنکار ا ( آغاز پروسس: 12-03-2013، انجام مدیکال: 15-10-2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahhdy نمایش پست ها
    دوستان مدارک من حاضره، فقط اینکه من فقط گردش شش ماهه گرفتم دیگه گواهی موجودی حساب (که شامل مانده و متوسط اون و ... بود) رو ندادم ترجمه. چیزی که برای فدرال خواسته شده فقط همین هست دیگه (گردش شش ماهه) لازم نیست که گواهی موجودی رو جدا برای ترجمه داد؟ چون تو این هم موجودی آخر دوره معلومه بالاخره.
    ممنون
    مگر خود بانک گواهی انگلیسی نداد؟ترجمه گواهی بالای ده ملیون و تاییدش دنگ و فنگ داره و باید به تایید امور بین الملل سرپرستی برسه!
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری، مدیریت دولتی- سیاست‌گذاری بخش عمومی- دا

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    مگر خود بانک گواهی انگلیسی نداد؟ترجمه گواهی بالای ده ملیون و تاییدش دنگ و فنگ داره و باید به تایید امور بین الملل سرپرستی برسه!
    نه از بانک صادرات گرفتم، فقط فارسی دادن. البته از امور بین‌الملل تایید گرفتم ولی ندادم ترجمه.
    راستی من حدود 2 هفته‌ای هست گواهی گرفتم ولی ترجمه‌ی یکی دو تا مدرکم به دلیل تاخیر مترجم و بعضی اشکالات یک هفته‌ی دیگه طول می‌کشه این موضوع یعنی سه هفته قبل‌تر از تاریخ ارسال گردش مالی گرفتم مشکلی نداره؟
    ممنون
    کدها: 0213؛ امتیاز: 69 ؛ آخرین وضعیت: در انتظار PR
    سیدنی (ارسال: 2010/06/19 فایل نامبر اول: 23-10-2010)
    دمشق (ارسال: 2010/12/27 فایل نامبر دوم:28-02-2011)
    آنکار ا ( آغاز پروسس: 12-03-2013، انجام مدیکال: 15-10-2014)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahhdy نمایش پست ها
    نه از بانک صادرات گرفتم، فقط فارسی دادن. البته از امور بین‌الملل تایید گرفتم ولی ندادم ترجمه.
    راستی من حدود 2 هفته‌ای هست گواهی گرفتم ولی ترجمه‌ی یکی دو تا مدرکم به دلیل تاخیر مترجم و بعضی اشکالات یک هفته‌ی دیگه طول می‌کشه این موضوع یعنی سه هفته قبل‌تر از تاریخ ارسال گردش مالی گرفتم مشکلی نداره؟
    ممنون
    نه زیر یکماه تا ارسال مشکلی نداره حتما گواهیتو بده ترجمه کنند.
    2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دبیری ادبیات شهرکرد

سلام بچه ها میشه بگین برای مهاجرت از طریق نیروری کار متخصص چقدر پول باید در حساب داشته باشیم ؟
    ممنون از همگی

نقل قول نوشته اصلی توسط sangreal5rose نمایش پست ها
    سلام بچه ها میشه بگین برای مهاجرت از طریق نیروری کار متخصص چقدر پول باید در حساب داشته باشیم ؟
    ممنون از همگی
    دوست عزیز بستگی به تعداد همراهان دارد مثلا اگر شما با همسر و فرزندتان قصد عزیمت به کانادا را داشته باشید باید حداقل میانگین موجودی حساب شما در مدت 6 ماه 17000 دلار کانادا باشد برای اطلاعات بیشتر به ویکی فدرال مراجعه فرمایید.
    2014

سلام دوستان
    توی ویکی گفته که برای کبک فقط تکمیل فرم تمکن مالی رو می خواهد. کسی از دوستان می دونه که آیا روز مصاحبه گردش مالی 6 ماهه باید ارائه کنیم؟
    برای 2 نفر (بدون بچه) گردش حسابمون چقدر باید باشه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط marzie mousavi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    توی ویکی گفته که برای کبک فقط تکمیل فرم تمکن مالی رو می خواهد. کسی از دوستان می دونه که آیا روز مصاحبه گردش مالی 6 ماهه باید ارائه کنیم؟
    برای 2 نفر (بدون بچه) گردش حسابمون چقدر باید باشه؟
    ممنون
    معمولا کبک گردش مالی نمی خواهد.محض احتیاط 4-5هزار دلار کفایت می کند.
    2014

Junior Member

من از بانک ملت یک گردش مالی 6 ماهه به زبان انگلیسی گرفتم و همان شعبه زیر آنرا مهر کرده است.آیا لازم است ببرم امور بین الملل هم آنرا مهر بزند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_mnm نمایش پست ها
    من از بانک ملت یک گردش مالی 6 ماهه به زبان انگلیسی گرفتم و همان شعبه زیر آنرا مهر کرده است.آیا لازم است ببرم امور بین الملل هم آنرا مهر بزند؟
    همان را بفرستید ونیازی به هیچکاری نیست.
    2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)